Riccobet Para Yatırma Yolları

Riccobet para yatırma yolları sayesinde kullanıcılarımıza sitemize sorunsuz şekilde yatırım işlemlerini gerçekleştirerek firmamızın oyunlarından yararlanmaya başlayabilecektir.

Kumarhane oyunlarının Türkiye’de özel olarak düzenlenmiş platform üzerinden oynamasını sağlayan firmamız yerel ödeme yöntemleri düzenlemelerine sahiptir. Bu düzenlemeler kapsamında kişiler tamamen Türkiye’den kolaylıkla erişim sağlanabilecek ödeme yöntemlerini kullanabilir. Böylece yatırımlarınız sırasında uzun süre beklemeniz ya da farklı platformlarda üyelik oluşturmanız gerekmez.

Cep Bankacılığı İle Para Yatırma

Cep bankacılığı ile para yatırımı yöntemi sayesinde kullanıcılarımız Ziraat Bankası, Vakıfbank, Finansbank, Garanti Bankası, İş Bankası gibi bankaların mobil uygulamaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Bu işlemlerin sağlanabilmesi için kişiler öncelikle ne kadar yatırım yapmak istediğini belirtir. Yatırıma yönelik her zaman firmamızın sağlamış olduğu limitlere uygun talep oluşturulması gerekir.

Riccobet para yatırma yolları için kullanıcılarımızın tercih edebileceği limitler için en az 20 TL sınırı bulunuyor. En fazla yapılabilecek talep ise 5 binası lira tutarındadır. Böylece kullanıcılarımız doğrudan kendi bankacılık sistemleri üzerinden para yatırma işlemlerini sağlayabilir.

Papara İle Para Yatırma

Güvenilir birçok adıma sahip olmasından kaynaklı kullanıcılarımız elektronik ödeme sistemleri içerisinde bulunan Papara ile yatırım işlemlerini sağlayabilir. Bu işlemlerin yapılması sırasında otomatik ya da manuel farklı ödeme yöntemlerini tercih edebilirsiniz.

Otomatik ödeme yolları sayesinde kullanıcılarımız sitemiz üzerinden hesaplarına giriş yapan. Böylece yatırmak istedikleri tutarı onaylayarak anında yatırım işleminin sağlanmasını amaçlar.

Manuel sistemde ise kullanıcılarımıza verilen hesap numarası üzerinden transfer işlemleri oluşturulur. Bu işlemler sırasında Riccobet para yatırma yolları kapsamında kullanıcılar kendi cihazları üzerinden hesaplarına giriş yaparak kendileri sitemizin hesabına doğrudan yatırım işlemi sağlar.

Bu yöntemden yararlanacak olan kullanıcılarımızın en az 50 TL işlem gerçekleştirilmesi gereken nokta en fazla yapılacak olan yatırım tutarı ise 50.000 TL ile sınırlıdır.

Payfix İle Para Yatırma

Payfix ödeme sisteminden yararlanmak isteyen kullanıcılarımızın uygulaması gereken adımların tamamı şu şekildedir;

  • Kullanıcılarımız para yatırımı ekran içerisinden ilgili ödeme yöntemini seçerek burada forumun açılmasını sağlar.
  • Form içerisinde sizden yalnızca ne kadar yatırım yapmak istediğiniz talep edilir. Girdiğiniz yatırım tutarı 50 TL ile 50.000 TL arasında olmalıdır.
  • Işleminizin tamamlanabilmesi için Payfix hesap giriş sayfasına yönlendirilirsiniz. Burada gerekli bilgileri girerek hesabınıza giriş yaparsanız.
  • Daha sonra kullanıcılarımız açılan ekranda onay butonuna basarak yatırım işleminin tamamlanmasından amaçla. Kişilere gönderilen sms sayesinde onaylamasının yapılması sağlanır.

Tüm bu adımlar ile sorunla karşılaşmadan Riccobet para yatırma yolları yatırımlarınızın yapılmasını sağlarsınız.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Kullanıcılarımız dilerse kredi kartı ile yatırım işlemleri gerçekleştirebiliyor. Bunun için doğrudan nakit paranızın olması gerekmez. Yalnızca kredi kartınızın içerisinde yeteri kadar bakiyenizin bulunması yatırım işleminize yeterli olacaktır.

Para yatırma sırasında sizden kart numarası, kart üzerindeki isim ve kartınızın son kullanma tarihi talep edilir. Aynı zamanda kişiler ccv kodunu da girerek güvenli şekilde işlemlerin yapılmasını sağlar.

Riccobet para yatırma yolları işleminiz sırasında girmiş olduğunuz limitler 50 TL ile 5.000 TL arasında olmalıdır. Yatırım tutarınızın onaylanması doğrultusunda bankanız üzerinden telefonunuza sms gönderilir. Sms kolunu girmeniz ile işleminiz tamamlanır.

Trustpay İle Para Yatırma

Trustpay kullanıcılarımızın yararlanacağı ödeme sistemlerinden biridir. Bu ödeme sistemi için kişilerin banka hesapları kullanılır. Üyelerimiz sisteme girdikten sonra hangi banka üzerinden işlem yapmak istediklerini seçerler.

Daha sonra deposit yapılacak olan tutarın girilmesi gerekir. Yöntem aracılığı ile en az 500 TL en fazla 25.000 TL talep oluşturulması mümkün olacaktır. Bunun için kişiler oluşturmuş olduğu taleplerde dahilinde bankacılık üzerinden tüm yatırımların yapılmasını sağlarlar.

Sitemizde doğrudan banka transferi yapılması mümkün olmadığından kullanıcılarımızın ulusal işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan bazı yöntemleri tercih etmesi gerekebilir.

S.S.S

Riccobet Yatırım Limitleri Değişiklik Gösterir mi?

Sitemizin belirlemiş olduğu limitler genellikle sabittir. Ancak bazı zamanlarda limit yerin değiştiği görülebilir. Yapmış olduğunuz işlemlerde problemle karşılaşırsanız canlı destek ile görüşerek güncel limitin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Riccobet Yatırımlarımı Nasıl Çekerim?

Yapmış olduğumuz yatırımlar çekmek istiyorsanız yatırım miktarınızın tamamına en az bir kez te içerisinde kullanmış olmanız gerekir. Çevrim işlemini tamamlamış olan kullanıcılarımız kazançları ile beraber çekim talebi oluşturabilecektir.

Yorum yapın