Pumabet Para Yatırma Yolları

Pumabet para yatırma yolları yerel seçenekleri içeren ve kullanıcılar tarafından kolaylıkla tercih edilebilecek finansal işlem yöntemlerinden oluşuyor, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet sağlıyor.

Kumarhane oyunlarının oynatılmasını sağlayan platformumuzda kullanıcılarımızın kendi tercih ettikleri ödeme yöntemini seçmesi mümkündür. Bu işlemlerin sağlanabilmesi için farklı seçenekler sitemizde yer alır. Kullanıcılar dilerse banka hesapları dilerse de sanal cüzdan yöntemlerini kullanabilir. Her bir yöntemin kendine ait limitleri, ödeme adımları ve avantajları bulunur.

Banka Havalesi İle Para Yatırma

Kullanıcılarımız isterse banka içerisinde bulunan hesaplarındaki paralarını Banka havalesi ile siteye aktararak oyunlarda yer almaya başlayabilir. Bunun için kişiler önceliklerinin ne kadar yatırım tutarı girmek istediğini belirler.

Yatırım tutarının girilmesinin ardından kullanılacak olan banka, kişisel bilgileriniz alanlarının doldurulması gerekir. Daha sonra size iletilen hesap numarasına para gönderme işlemlerini yaparak tüm yatırımınızı tamamlarsınız.

Yatırım sırasında kişilerin Pumabet para yatırma yolları limitleri açısından belirli sınırlara uyması gerekir. Bunun için en az 1 TL en fazla 10.000 TL yatırım yapmanız mümkün olacaktır. Ayrıca Bazı ödeme sistemlerinde yapacağımız işlemin karşılığının bulunması gerekir. Yani kişiler yalnızca sitede sağlanabilecek bazı tutarlarda işlem gerçekleştirebilecektir.

Hayhay Cüzdan İle Para Yatırma

Sanal ödeme sistemleri arasında yer alan Hayhay, kişiler arası sahip olduğu hesap üzerinden işlem yapılmasını sağlayan bir seçenektir anlık olarak yatırımların yapılmasını sağladığından birçok kullanıcı günümüzde bu yöntem aracılığı ile siteye finansal işlemler yapıyor.

Pumabet para yatırma yolları ile yöntem kapsamında kullanıcıların öncelikle platform içerisinde üyeliğinin olması gerekir. Eğer Hayhay’da hesabınız bulunmuyor ise bu yöntemi kullanmanız mümkün olmayacaktır. Kullanıcılarımızın hesap açma işlemlerinin ardından banka hesaplarının üzerinden platformu para yatırım işlemi sağlar.

Tüm adımlar dahilinde hesabınızda bulunan paranızı siteye aktarmak için sitemize giriş yaptığınız zaman ödeme yolları arasından ilgili yöntemi seçerseniz. Burada ekranda sizden hesap bilgileriniz ve ne kadar yatırım yapmak istediğinizi talep edilir.

Kullanıcılar en az 1 TL işlem gerçekleştirilebilir. Bu yöntemle yapılabilecek maksimum yatırım ise 10.000 TL sınırına sahiptir.

Anında QR İle Para Yatırma

Kullanıcılarımız banka hesaplarında bulunan paraları aktarırken anında QR kullanılabilir. Bankalar ile bağlantılı şekilde işlem yapılmasını sağlayan bu ödeme yönteminde kişiler öncelikle hangi banka üzerinden işlem yapmak istediğini belirtir.

Bankanızı seçtikten sonra yatırım tutarını girmeniz beklenir. Deposit tutarınız belirlenmiş limitler kapsamında en az 1 TL en fazla 3.000 TL olabilir. Böylece siz de belirtilen adımlar sayesinde anında yatırım işlemlerinizi sağlarsanız.

Pumabet para yatırma yolları ile bu yöntem instant yani anlık olarak hizmet verir. Böylece kişiler dilediği zaman yatırımlarını sağlayarak oyunlara katılmaya başlayabilir.

Papara İle Para Yatırma

Papara sanal hesap üzerinden kişilerin siteye para yatırmasını sağlayan bir yöntem türüdür. Bunun için kişiler farklı seçeneklerden dilediğiniz tercih edebilir. Firmamızda para yatırma amacıyla kullanabileceğiniz aracı farklı birçok yöntem bulunduğundan dilerseniz doğrudan otomatik dilerseniz de manuel işlemler sağlayabilirsiniz.

Yatırımlarınız sırasında yararlanabileceğiniz limitler en az 1 TL en fazla 100.000 TL olacak şekildedir. Kullanıcılarımız Pumabet para yatırma yolları limitler dışında başka bir işlem gerçekleştirilmesi mümkün olmayacaktır. Belirtilen tutarlar tek seferde yapılacak yatırımları içerir. 100.000 TL tutarından daha yüksek yatırımların yapılması tekrarlı olarak sağlanabilir.

Payfix İle Para Yatırma

Hem hızlı hem de güvenilir adımlar sayesinde Payfix sistemimizde sıklıkla değerlendirilen ödeme yöntemleri arasında yer alıyor. Bu yöntemle kullanıcılar yatırım yapmak istedikleri tutarı girdikten sonra hesaplarına giriş yaparlar.

Giriş işlemleri sırasında ise telefon numarası ve Payfix şifreniz gerekir. İşleminizi tamamlamanız ile telefonunuza bir sms kodu gelir. Ekranda kodu girmenizi dahilinde güvenilir şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bu yöntemle kişiler en az 25 TL en fazla 10.000 TL işlem gerçekleştirilebilecektir. 10.000 TL üzerindeki yatırımlar için farklı ödeme yöntemlerini tercih etmeniz gerekir.

S.S.S

Pumabet Yatırımları Hangi Oyunlar İçin Kullanılabilir?

Kişilerin yatırımlarının ardından Elde ettikleri bakiyelerinin tüm oyun alanlarında kullanılabilirler. İşlemler için herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Ancak bonus almış kullanıcılar ana çevrimini yaparken bonus kurallarına uygun alanı tercih etmesi gerekir.

Pumabet Yatırım İçin Hangi Saatler Tercih Edilmeli?

İşlemlerimizin tamamı 7 gün 24 saat olacak şekilde sağlanır. Böylece kişiler istediği her zaman sitemizde yatırım yapabilir. Belirli bir saat ya da gün tercih yapmanıza gerek yoktur.

Yorum yapın