Rolletto Para Yatırma Yolları

Rolletto para yatırma yolları sayesinde kullanıcılarımız finansal işlemlerini gerçekleştiriyor, oyunlarda yer alarak gerçek para kazanma fırsatını elde edebiliyor.

Kumarhane oyunlarının internet üzerinden oynatılmasını sağlayan platformumuz içerisinde kullanıcılarımız yapmış olduğu yatırımlar aracılığıyla oyunlara katılım gerçekleştiriliyor. Yatırım işlemlerinin sağlanabilmesi amacıyla düzenlemiş olduğumuz farklı birçok yerel seçenek yer alıyor. Böylece üyelerimiz kendileri için en kolay ulaşılabilir olan yöntemi tercih ederek anında para yatırma işlemlerini sağlayabiliyor.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Üyelerimizin nakit paraya dahi ihtiyaç duymadan yatırım yapmasını sağlayan kredi kartı ile işlemler sayesinde var olan kartınızın kullanılabilir bakiyesini siteye aktarabilirsiniz. Böylece oyunlara katılım gerçekleştirebilirsiniz. Oyunlar aracılığıyla elde ettiğiniz kazançları ise çekim talebi ile alıp kartınıza geri yatırabilirsiniz.

Rolletto para yatırma yolları aracılığıyla yapılan işlemlerde yalnızca kart üzerinde yer alan bilgilerin tamamının sunulması gerekir. Buna bağlı olarak yapılan işlemler için belirlenmiş bazı sınırlamalar bulunuyor. Kullanıcılarımız en az 25 TL en fazla 10.000 TL tutarındaki işlemlerini bu yöntem aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Kişilerin dikkat etmesi gereken nokta yalnızca kullanmış oldukları kartların ödeme yolları kapsamında kendi adlarına açılmış olan kartlar olmasıdır. Firmamız farklı kişilerin kartları ile hesaba yatırımların yapılmasını sağlamayacaktır.

Papara İle Para Yatırma

Sanal cüzdan ödeme yöntemleri arasında yer alan Papara, güvenilir işlemler gerçekleştirilmesi nedeniyle kullanıcılar tarafından sitemize sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem içerisinde kişiler dilerse kendileri belirtmiş olduğumuz hesap numarasına cihazları üzerinden para gönderimi sağlayabilir.

Dileyen kullanıcılarımız ise sitemizden hesabına giriş yaparak otomatik işlemlerden yararlanabilir. Bu işlemlerin tamamında maksimum güvenlik önlemleri bulunduğundan kullanıcılarımız çekince duymadan hesaplarına giriş sağlayabilir.

Rolletto para yatırma yolları ile işlem sağlanırken mutlaka limitlere uygun şekilde yatırım taleplerinin oluşturulması gerekir. Günümüzde kullanılan yatırım limitleri bu yöntem için 100 TL ile 100.000 TL arasında olmalıdır.

Banka Havalesi İle Para Yatırma

Farklı bir hesap ya da kart ile hiçbir şekilde ihtiyaç duymadan banka havalesi aracılığıyla bankanızda bulunan paranızı sitedeki hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu yöntemin gerçekleştirilebilmesi için kullanıcılarımızın tercih edebileceği farklı yöntem seçenekleri bulunuyor.

Yöntem seçenekleri kapsamında dilerseniz manuel dilerseniz otomatik dilerseniz de yarı otomatik seçeneklerden tercih edebiliyorsunuz. Bu seçeneklerin tamamında kişilerden istenen bilgilerin yönlendirmeleri yapılıyor.

Rolletto para yatırma yolları havale aracılığıyla yatırım yapacak kullanıcılarımız en az 50 TL tutarında işlem gerçekleştirebiliyor. En fazla yapılabilecek tutar ise 200.000 TL şeklindedir. Yüksek yatırım limitlerimizi sayesinde kullanıcılarımız tek seferde istediği kadar yatırım işlemini gerçekleştirebiliyor.

Payfix İle Para Yatırma

Payfix elektronik ödeme sistemi kullanıcılarımızın doğrudan site aracılığı ile işlemlerini yapmasını sağlayan otomatik bir sistemdir. Bu sistem içerisinde kullanıcılarımız güvenli adımları tamamlayarak anında yatırımlarını sağlayabiliyor.

İşlem sırasında 25 TL ile 50.000 TL arasında yapmak istediğiniz yatırım tutarını belirterek yatırımın başlatılmasını sağlarsınız. Daha sonra sitemiz üzerinden yönlendirilmiş olduğunuz sayfada Payfix hesabınıza giriş yaparak buradan onaylama adımlarını tamamlarsınız.

Kesintisiz olarak hizmet sağlayan Rolletto para yatırma yolları aracılığı ile yapacağınız yatırımlarda saat ya da gün sınırlaması bulunmuyor.

Kripto İle Para Yatırma

Sitemizi deneyimleyen üyelerimiz yatırım işlemlerini sağlamak amacıyla kripto para birimlerini kullanabiliyor. Bunun için öncelikle kripto borsaları içerisinde açılmış olan bir hesabınızın olması gerekecektir.

Ancak sistemimizde yapılacak yatırımlarda yalnızca dolar birimi olarak işlem gerçekleştirilebiliyor. Kullanıcılarımız bu yöntem aracılığıyla en az 5 dolar en fazla 10.000 dolar işlem gerçekleştirebilecektir.

Belirtmiş olduğunuz kripto birimi anlık kurdan dolar ile çevrilerek deposit yapacağınız işlem hesaplanır. Buna bağlı olarak da dolar hesabına sahip olan kullanıcılarımız sitemizde yatırımlar amacıyla bu yöntemi tercih edebilecektir.

Yatırım sırasında kullanıcılarımız Bitcoin, Litecoin, Tether, Etherium, Dogecoin gibi birimleri tercih edebilir. Her bir birim kendi kur değerine sahiptir.

S.S.S

Rolletto Yatırımları En Geç Ne Zaman Hesabıma Yansır?

Yaptığınız yatırımlar en geç 30 dakika ile 45 dakika arasında hesabınıza yansımış olacakları. Bu süreç tercih etmiş olduğunuz ödeme yönteminin prosedürüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Bazı ödeme yöntemleri daha uzun sürece sahip olabilir.

Rolletto Yatırımları Limiti Var mı?

Kullanıcılarımızın yalnızca ödeme yöntemi tarafından belirlenmiş olan limitlere uyması gerekir. Bu yöntemlerle limitlerde daha yüksek yatırım yapmak isteyen kullanıcılarımız istediği kadar yatırım işlemini tekrar edebilecektir.

Yorum yapın