Holiganbet Para Yatırma Yolları

Holiganbet para yatırma yolları nelerdir ve işlemler nasıl yapılır? Sorunsuz ve kolay transferlerini gün boyu yapabilirsin. En düşük yatırım limitleri ve en yüksek miktarları hemen online grafiklerimizden inceleyebilirsin.

Benzersiz ödeme yolları ile yatırım bonuslarını almak için aşamaları hemen incele. Yeni eklenen sistemler ile 3D şifreleme teknolojileri sunuyoruz. Poker masalarını bekletmeden hemen işlemleri keşfetmeye ne dersin?

Payfix İle Para Yatırma

Holiganbet para yatırma yolları tamamen güvenlik yazılımlarıyla oluşturulmuştur. Kişisel bilgilerinin korunduğu sistemde, güvenli şekilde transferlerin tamamını gerçekleştirebilirsin. Üstelik mobil uyumluluk özelliği ile iOS ve Android telefonlardan sorunsuz şekilde tüm işlemlerini yapabiliyorsun.

Payfix ile en az 25 TL ve gün içerisinde toplam en fazla 750.000 TL’ye kadar transferlerini sağlayabilirsin. Hem Paycell mobil cüzdan üzerinden hem de anında otomatik havale sistemimize giriş yaparak kesintisiz şekilde bu transferlerini sağlaman mümkün hale geliyor. Üstelik yatırımlarından sonra Payfix ile elde edebileceğin bonusları da hemen isteyebilirsin.

Mefete İle Para Yatırma

Mefete ile para yatırma işlemlerini en az 5 TL’den itibaren sağlayabiliyorsun. Üstelik sınırsız sayılacak nitelikteki finansal ağımız sayesinde günlük 100.000 TL’ye kadar işlemleri günün her anında güvenli bir şekilde sürdürebilirsin.

Mefete ile para yatırma yönergelerini uygulamak çok kolaydır. Dijital cüzdan kombinasyonuyla mobil üzerinden gönderim yapabiliyorsun. Bunun öncesinde iban ya da havale numarasını mutlaka canlı destek birimlerinden talep etmiş olman gerekiyor. Otomatik havale sistemine giriş yaparken e-ticaret fonksiyonlarında olduğu gibi Mefete kart numaran ile hızlı bir şekilde transferini gerçekleştirebilirsin.

Papara İle Para Yatırma

Holiganbet para yatırma yolları arasında en çok tercih edilen yöntemlerden birisi hiç şüphesiz Papara etkinliğidir. Papara ile yapacağın transferlerde çevrim şartlı promosyonları da rahatlıkla alabilirsin. Papara kombinasyonları 7-24 anında transfer özelliği ve komisyon kesintisi uygulanmadan yapılmaktadır. Sözleşmeli ve onaylı Papara hesaplarından güncel transferini gerçekleştirebilirsin.

Papara ile;

  • En az para yatırma miktarı 10 TL,
  • En yüksek para yatırma miktarı ise 100.000 TL’dir.
  • İşlem süresi anında hemen yapılır.

Pep İle Para Yatırma

Pep ile tüm para transferlerini en az 5 TL alt yatırım limitlerinden itibaren gerçekleştirebilirsin. Üstelik tek seferde tam 25.000 TL’ye kadar transferlerine olanak sağlıyoruz. Bonus alarak ve canlı bahislerde oranlar değişmeden hemen kupon yapmak adına yatırımlarını şimdiden geliştirebilirsin.

Holiganbet para yatırma yolları ekranına giriş yaptığında tüm işlemler için en az ve en çok limitler işlem süreleri ve komisyonlar dahilde bilgiler ayrıntılı şekilde veriliyor.

Payfix, Pep ya da Jeton için uygulanabilir tüm limitler için ayrıca gün boyu müşteri hizmetlerimizden anlık bilgiler alabilirsin. Herhangi bir ödeme şikayeti olduğunda da direkt olarak müşteri hizmetlerimize, şikayetlerini iletebiliyorsun.

Super Havale İle Para Yatırma

Süper Havale ile en az 50 TL ve en yüksek 50.000 TL arasında günlük ve güncel transferlerini kesintisiz şekilde gerçekleştirebilirsin. Süper havale fonksiyonuyla yapılan işlemlerde komisyon uygulamıyoruz. Gün içerisinde kısıtlama olmaksızın 10 defaya kadar uygulanmaktadır.

Mobilden ya da bilgisayar girişlerinde Süper havale deposit transferlerini yapmak için;

  • Üye girişi yap.
  • Para yatırma menüsünü aç ve Süper havaleye tıkla.
  • Kullanacağın banka ya da kartı seç.
  • Kart numarası, hesap ya da iban numarasını ekle.
  • Parola direkt olarak telefona GSM olarak iletilir.
  • Yatırım miktarını TL olarak gir ve onayla.

İşte bu kadar kolay ve hızlı şekilde tüm transferlerini gerçekleştirebilirsin. Süper ve hızlı havale kombinasyonlarının tamamı online işlemler sayesinde kesintisiz sürdürülür.

İlk üyelik bonusları, para yatırma bonusları gibi benzersiz kampanyalardan yararlanmak için her işleminden sonra müşteri hizmetlerimizden en güncel kampanyaları hemen talep et. Bilgi ve destek bölümlerinde sıkça sorulan sorular, finansal işlemlerinde sana kolaylık sağlayacaktır.

S.S.S

Para yatırma bilgileri nereden alınır?

Tüm para yatırma bilgilerini sadece canlı destek birimlerinden alabilirsin. Güncellenen hesap no ve IBAN bilgileri sistem üzerinden verilir. Sosyal medya veya diğer platformlardan bu tür bilgiler verilmez.

Para yatırımından sonra çekim ne zaman yapılır?

Sistemimizde her para yatırma ve çekme, çekim ve çekim işlemlerinin arasında minimum 2 saatlik zaman olması gerekir. Yatırım ve yatırım için herhangi bir süre beklenmesine gerek yoktur.

Yorum yapın