İddaci Para Yatırma Yolları

Tüm tahminlerini en iyi kazançlara dönüştürmek ister misin? En iyi kombine kuponunu yapmak için hemen ödeme grafiklerini keşfet. İddaci para yatırma yolları güncellendi.

Bonuslar alarak en yüksek güvenlikle transferlerini yapabileceksin. IOS ve Android telefonlardan en iyi ödeme araçlarını kesintisiz kullanmaya ne dersin? Yepyeni ödeme yolları ile tüm işlemlerini kolay hale getiriyoruz.

Bitcoin İle Para Yatırma

İddaci para yatırma yolları listesinde Bitcoin seçeneği bulunuyor. Minimum 50 TL ve günlük maksimum 100.000 TL arasında transfer gerçekleştirebiliyorsun. Para yatırma menüsü otomatik şekilde tasarlanmıştır. 3d yazılım teknikleri ve sayesinde tüm kripto ödeme işlemlerini güvenli yapabilirsin.

Bitcoin kullanıcıları için firmamız tarafından komisyon ya da işlem masrafları uygulanmıyor. Ancak tüm kripto para platformları ve borsa sistemlerinde bu tür komisyonlar uygulanır.

İşlem süreleri de yine bu platformlara bağlı olarak 30 dakikaya kadar uzayabiliyor. Bitcoin ile doğrudan cüzdan transfer adresi üzerinden ya da anında otomatik havale sistemimize giriş yaparak Türk lirası girebilirsin. Böylelikle anında sipariş kodu üretilir ve bunu dijital cüzdanından hızlı bir şekilde gönderebilirsin.

Envoy Hızlı Havale İle Para Yatırma

Envoy Hızlı Havale ile yatırımlar, %100 güvenli şekilde gerçekleştirilir. Envoy Soft, dünyada en çok kullanılan ödeme sistemlerinden biridir. Online panel üzerinden hem banka kartları ve hesap numaraları hem de kredi kartlarıyla işlemlerini yapmanı sağlar. Doğrudan açılan ödeme ekranı üzerinden kart, hesap veya sanal para kartının numarasını girerek transfer gerçekleştirebiliyorsun.

Hızlı ve güvenli para yatırma aşamalarını sorunsuz şekilde sağlamak için mobil cihazından da bağlanabilirsin. Üstelik canlı destek bölümünden müşteri hizmetlerimize bağlanarak işlem aşamaları hakkında bilgi alabiliyorsun. Envoy ile yatırımlar genellikle 50 TL alt limitten ve kullanılacak tekniğe bağlı şekilde günlük 500.000 TL’ye kadar uygulanabilir.

Papara İle Para Yatırma

İddaci para yatırma yolları en uygun limit aralıkları ile tasarlanmıştır. Papara mobil cüzdanın üzerinden giriş yaparak oyuncu hesabına para yatırmak için aşağıdaki adımları uygula;

  • Müşteri hizmetlerinden güncel iban numarasını ya da hesap numarasını talep ederek başla.
  • Mobil aplikasyon üzerinden para gönder simgesine dokunun.
  • IBAN ile gönder ve yeni bir alıcı ile devam et.
  • Transfer adresine sitemizin iban numarasını ya da hesap numarasını ekle.
  • Gönderim miktarını 20 TL ile 50.000 TL arasında yazabilirsin.
  • Açıklama kısmı için müşteri hizmetleri sana ilgili kodu verecektir.

Papara ile transferin tamamlandıktan sonra bu kez üye hesabına giriş yapıp para yatırma bölümünde bulunan formu eksiksiz biçimde tamamlaman gerekiyor. Böylelikle yaptığın transfer havuza yansımadan direkt olarak oyuncu hesabına eklenmiş olur.

Payfix İle Para Yatırma

İddaci para yatırma yolları listesine eklenen ödeme araçlarından biri de Payfix’tir. En az 25 TL alt limit miktarından itibaren her gün 50.000 TL’ye kadar hızlı transfer gerçekleştirebiliyorsun.

Payfix metodu ile yapılan işlemlerden masraf alınmıyor. Türk lirası hesapları üzerinden hem online yatırım hem de para göndermesi seçenekleri uygulanabilir. Türkiye’de geçerliliği olan resmi bir ödeme sistemi olarak hızlı ve güvenli transfer yapılmasına katkıda bulunur.

Payfix ile en kolay çevrimli bonusları almak için yatırımdan hemen sonra bonusunu talep edebilirsin.

Tüm deposit işlemlerinde ayrıca;

  • CepBank ve hızlı QR Kod
  • PayTurka CMT
  • Kredi Kartı
  • Bank Transfer

Seçenekleri geçerlilik gösteriyor. Bilgileri edinmek, ödeme grafiklerinin güncelliğini öğrenmek için şimdi yenilenen adreslerimizden giriş yapabilirsin.

Her ödeme teknikleri için uygulanabilen en az miktarlar ve en yüksek miktarlar farklılık gösteriyor. Vip üyelik işlemi yapan kullanıcılar için yatırımlarda ve çekim işlemlerinde uyguladığımız limitler daha yüksektir. Bu konuda kişiye özel müşteri temsilcimizden hemen bilgi alabilir, sen de VIP üyeliğini yaparak limitlere takılmadan en yüksek oyun kazançlarını ve çekimlerini sağlayabilirsin.

S.S.S

Para yatırdıktan sonra hangi bonus alınır?

Hangi para yatırma metodu ile işlem yapmış isen hemen o metoda özel bonusunu alabilirsin. Ancak her araç için promosyon seçeneği bulunmuyor. İlk yatırımda, kredi kartları hariç tüm yöntemlerle alabilirsin.

Para yatırınca promosyon otomatik gelir mi?

Hayır, hiçbir promosyonu otomatik vermiyoruz. Hiçbir üyemize zorunlu ya da istemeden bonus tanımlaması yapmıyoruz. Bonuslarımız, sadece kurallarına göre talep eden üyelere özel olarak verilir.

Yorum yapın