Huhubet Para Yatırma Yolları

Huhubet para yatırma yolları ne kadar güvenlidir sence? Para transferlerini endişesiz ve kolay şekilde yapacaksın. Her aşamada canlı destek yardımı alabilir ve bonuslarla muazzam kazanç yolları geliştirebilirsin.

365 gün kesintisiz işlemlerini tüm mobil uygulamalardan yapabilirsin. Peki ödeme yolları hangileridir, işlemler nasıl yapılır biliyor musun? Tüm işlem aşamaları için kolay yöntemleri ve uygulanabilir limitleri şimdi keşfet.

Huhu PayFix İle Para Yatırma

Huhubet para yatırma yolları 7 gün 24 saat etkin olan canlı destek birimi erişimleri ile sağlanmaktadır. Payfix ile yatırımlar güvenli ve 365 gün komisyonsuz olarak sürdürülüyor. iPhone ve Android telefonlardan bu işlemlerini sorunsuz bir biçimde gerçekleştirebiliyorsun.

Huhu PayFix ile;

 • Yatırılabilir en düşük miktar limiti bulunmuyor.
 • Üst limitlerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın işlem yapabilirsin.
 • İşlemler için ücret veya komisyon uygulanmaz.
 • Payfix işlem süreleri anında hemen olarak uygulanmaktadır.

VevoPay İle Para Yatırma

VevoPay ile yatırımlarını yaparken en az 5 TL’den itibaren transfer yapman mümkündür. Türk lirası para birimi üzerinden kullanılan ve VevoPay Mefete ile kombinasyon sağlar.

Sistem üzerinden erişim sağlayarak şayet resmi bir Mefete hesabın var ise doğrudan bağlantı kurulur. Günlük 500.000 TL’ye kadar yatırım yapman Vevo sistemi sayesinde uygulanıyor.

En güvenli biçimlerde para yatırma ve para çekme işlemlerin, cüzdan hesabı üzerinden ücretsiz ve anında transferlerle 24 saat boyunca sağlanmaktadır. İşlemi yapabilmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsin.

 • Üyelik hesabına giriş yap ve para yatırma menüsüne tıkla.
 • Listelenen seçeneklerden önce Mefete’ye tıkla.
 • Mefete kart numaranı ya da hesap numaranı ilgili alanına ekle.
 • Yatırım miktarını en az 5 TL olacak şekilde ve para katları şeklinde yaz.
 • İşlem bilgilerini ekle ve telefonuna gönderilen şifreyi parola kısmına belirt.

Anında hemen “işleminin başarıyla tamamlandı” senkronizasyonu sağlanacaktır.

Payco İle Para Yatırma

En düşük yatırım miktarı olarak sunduğumuz bu opsiyon sayesinde 1 TL’den itibaren transferlerini yapabileceksin. Üstelik tek seferdeki yatırımlarını 10.000 TL’ye kadar sağlaman mümkündür.

Huhubet para yatırma yolları arasında sıklıkla kullanılan oyuncuların tercih ettiği bir teknik olarak biliniyor. Güvenli ve masrafsızdır ve kişisel bilgilerini koruyarak işlem yapmanı olanaklı hale getirir.

Payco ile dijital cüzdanların üzerinden de transferini gerçekleştirebilirsin. Tıpkı banka havalesi veya EFT tekniklerini kullanır gibi müşteri hizmetlerimizden güncel hesap numaralarını alarak transfer yapabiliyorsun.

Ancak mobil uygulamalar veya internet üzerinden gönderilmiş tüm para yatırma işlemlerinde mutlaka üyelik sayfasında bulunan yatırım formlarının eksiksiz biçimde tamamlanması gerekiyor. Para hesaba geçmedi gibi sorun ve şikayetlerin oluşmaması için yardım panellerimizden de bilgi alabilirsin.

Bank Havale İle Para Yatırma

Huhubet para yatırma yolları için geliştirilmiş olan banka havalesi yöntemini ulusal ve uluslararası tüm bankacılık kuruluşlarından sağlayabiliyorsun. Üstelik bank transfer etkinliklerinde herhangi bir limit uygulamıyoruz. Yani istediğin alt limitten istediğin üst limite dek TL bazında tüm transferlerini yapabilirsin.

Bank havale ile yatırımlarını yapmak için;

 • Kullandığın mobil bankacılık uygulamasını aç.
 • Para gönderimi ve para yatırma simgelerine dokunarak devam et.
 • IBAN’a havale ve yeni alıcıya gönder simgelerini tıkla.
 • Para yatırmanın miktarına gir ve iban numarasını yapıştır.

Ardından işlemenin onayını verebilirsin. Dekont görüntüsüne gerek olmadan para yatırma formunu doldurduğunda yatırdığın miktar, doğrudan oyuncu hesabına aktarılacaktır.

Sistemimizde Payfix ve benzeri pek çok elektronik cüzdan üzerinden de yatırımlar güvenli şekilde sürdürülüyor. İşlem aşamalarını tıpkı bank transfer etkinliklerinde olduğu gibi mobil cüzdanlarından güvenli yapabilirsin.

Tüm e-cüzdan deposit yatırımları için Euro ve Dolar gibi kartlarla da uygulama sağlıyoruz. Hem ön ödemeli sanal para kartlar hem de ön ödemeli mobil cüzdanlar ile dijital transferin keyfini hemen başlayabilirsin.

S.S.S

En düşük para yatırma miktarı ne kadar?

Firmamız, pek çok ödeme tekniğini bir arada sunar. Her metodun alt/ üst limitleri farklıdır ve genel olarak en düşük 1 TL’den işlem yapılır. Kriptolar ile en düşük 0,00001 BTC ile transfer yapılır.

Papara ile hangi para biriminden yatırım yapılır?

Papara mobil cüzdan veya ATM üzerinden yatırımlarından TL hesabı, Eur veya USD birimlerinde yatırım yapabilirsin. Ayrıca platformumuzda GBP ile para yatırma işlemleri güvenli şekilde yapılır.

Yorum yapın