Betkanyon Para Yatırma Yolları

Betkanyon para yatırma yolları ile kullanıcılarımız sitemize yatırım işlemlerini gerçekleştirerek promosyonlardan yararlanabiliyor, oyunları katılım sağlayabiliyor.

Uzun yıllardan beri güvenilir kumarhane adresi olan firmamız güvenilir birçok ödeme yöntemi sayesinde kullanıcılarının yatırım işlemlerinin yapılmasını sağlıyor. Yatırım sırasında girmiş olduğunuz bilgilerin tamamının güvenli ortamda bulunması amacıyla şifreleme sistemlerimiz yer alıyor.

Payfix Ödeme Sistemi

Payfix yöntemi kullanıcılarımızın sitemiz üzerinden hesabına giriş yaparak yatırım yapmasını sağlayan bir sistemdir. Bu yöntemin uygulanabilmesi için kişilerin dikkat etmesi gereken noktalar ve adımlar şu şekildedir;

  • Kullanıcılarımız öncelikle ne kadar yatırım tutarını sağlamak istediklerini belirtmelidir. Bunun için belirlenmiş limitlere uyum gösterilmesi gerekir. Limitler içerisinde minimum tutar 25 TL maksimum tutar 50.000 TL olarak sınırlıdır.
  • Tutarını girmiş olan kullanıcılar para yatır butonuna basmasıyla beraber yeni ekran açılır. Ekran içerisinde kullanıcıların hesap numaralarını girerek Payfix hesabına giriş yapması sağlanır.
  • Girişin ardından yatırım yapmak istediğiniz tutarı onaylamanız gerekir. Tutar onaylama işleminin ardından telefonunuza gelen sms kodunu girerek ödeme işlemlerinizi tamamlarsınız.

Betkanyon para yatırma yolları tüm adımları başarılı şekilde tamamlamış olan kullanıcılarımız anında yatırım miktarını hesaplarına aktarır.

Betkanyon Özel Yatırım Sistemi

Betkanyon özel yatırım sistemi sitemizin kullanıcılara özel olarak belirlemiş olduğu bir yöntemdir. Bu yöntemin en büyük avantajı minimum ve maksimum tutarların oldukça geniş özelliğe sahip olmasıdır. Böylece kullanıcılar istediği tutardaki yatırımın tek seferde yapabiliyor.

İşlemler için belirlenmiş olan deposit limitlerimiz minimum 1 TL maksimum 1.000.000 TL şeklindedir. Tüm bu limitler dahilinde yapılacak işlemlerde ise anında tek seferlik işlem sağlanır.

Ödeme adımlarının tamamlanması sırasında düzenlenen Betkanyon para yatırma yolları yönlendirmeleri sayesinde birkaç dakika içerisinde formları doldurarak işleminizi sağlarsınız. Bu yatırma yönteminden düzenli olarak yatırım yapan kullanıcılarımız yararlanabilir.

Papara Ödeme Sistemi

Sanal cüzdan ödeme yöntemini tercih etmek isteyen kullanıcılarımız aynı zamanda dilerse Papara üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için sitemizin içerisinde farklı birçok ödeme yöntemi bulunuyor.

Betkanyon para yatırma yolları içerisinde kullanıcılarımız kendileri için en uygun adımlara sahip olan ödeme yöntemini seçebilir. Tüm yöntemlerimiz güvenilir olduğundan anlık işlemlerin yapılabilmesi için hesap giriş sağlanması gerekebilir.

Firmamızda yöntemi olarak özel olarak belirlenmiş limitler en az 50 TL olacak şekildedir. Kullanıcılarımız 50 TL üzerindeki yatırımları için bu yöntemi tercih edebilir. En fazla yapılabilecek yatırım tutarı ise 100.000 TL olarak belirlenmiştir.

Banka Havalesi Ödeme Sistemi

Farklı aracı yöntemler kullanmak istemeyen kişiler doğrudan banka havalesi üzerinden de işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için kişilerin yalnızca bir banka hesabının aktif olması yeterli olacaktır.

Firmamız güncel 20 ve daha üzerindeki bankaya özel olarak hizmet sağlıyor. Kullanıcılarımız işlem öncesinde yatırım yapmak istediği tutarı ve hangi bankada işlem yapacağını belirtmelidir.

Yapılacak olan yatırımlarda belirlenmiş olan limitler ise en az 100 TL şeklindedir. Kullanıcılarımız bu yöntemi tercih ederek ise maksimum 50.000 TL para yatırma işlemini gerçekleştirebilir.

Betkanyon para yatırma yolları ile yöntem sırasında anlık işlemlerin sağlandığı yöntemler bulunuyor. Aynı zamanda sitemiz kullanıcılardan işlem ücreti talep etmez. Ancak kullandığınız bankaya göre işlem ücreti ödemeniz gerekebilir.

Kredi Kartı Ödeme Sistemi

Kredi kartı ödeme sistemi sayesinde kullanıcılarımız doğrudan kart içerisinde yer alan kullanılabilir bakiyelerini siteye aktarabilir. İşlem gerçekleştirilirken mutlaka güncel kart bilgilerinizi açık şekilde girmeniz gerekir.

Son derece kolay adımlara sahip olan bu sistemde açılan son içerisindeki kişilerden kart bilgileri talep edilir. Kart bilgilerinin tamamen size ait olması gerekir. Kart bilgilerinizi girdikten sonra ne kadar yatırım yapmak istediğiniz tutarına girmeniz gerekecektir.

Sistem içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu ödeme yolları minimum tutar 50 TL şeklindedir. Maksimum yapılabilecek yatırım tutarı ise 10.000 TL ile kısıtlanmıştır. Ayrıca sitede bir gün içerisinde en fazla 3 kez kredi kartı yöntemi kullanılarak yatırım yapılması mümkündür.

S.S.S

Betkanyon Yatırım Yöntemleri Değişecek mi?

Sitemizin kullanmış olduğu yatırım yöntemleri Türkiye’de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen yöntemlerdir. Bu yöntemlerin kaldırılması mümkün değildir. Ancak ilerleyen zamanlarda Yeni yöntemlerin eklendiği görülebilir.

Betkanyon İle Yatırım Avantajlı mı?

Firmamızda yatırım yapacak olan kullanıcılarımız güvenilir sistemden yararlanırken geliştirilmiş yüksek oranlı promosyonlar alabilir. Aynı zamanda hem yatırım hem de çekim işlemleri sırasında problemlerle karşılaşmazsınız.

Yorum yapın