Betixir Para Yatırma Yolları

Betixir para yatırma yolları sitede avantajlardan ve promosyonlardan yararlanmak isteyen kullanıcıların gerekli yatırım işlemlerini yapmasını sağlayan yerel seçeneklerden oluşur.

Firmamızda yer alan oyunları, avantajları ya da promosyonları deneyimlemek isteyen kullanıcılarımızın mutlaka yatırım işlemi gerçekleştirilmesi gerekir. Ya yatırımlar yapılırken kullanıcılarımızın tercih edebileceği yerel seçenekler bulunur. Seçenekler sayesinde kişiler anında para aktarma işlemlerini gerçekleştirebilecektir. Böylece 7 gün 24 saat kesintisiz istediğiniz zaman oyunlara katılım sağlayabilirsiniz.

Banka Havalesi İle Yatırım

Kullanıcılarımız farklı banka hesapları içerisinde yer alan paralarını siteye deposit için kullanılabilir. Bunun İş Bankası, Ziraat Bankası, Finansbank, Vakıfbank, Akbank, Odeobank gibi kullanmış olduğunuz banka sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Banka havalesi işlemi gerçekleştirirken kişilerin en az 50 TL en fazla 10.000 TL işlem gerçekleştirilmesi gerekir. Bu işlem sırasında güncellenen limitler değişiklik gösterebilir. Bu nedenle güncel bilgilerin alınması için canlı destek ile görüşmelerin yapılması beklenebilir.

Transfer işleminde Betixir para yatırma yolları ile sizden talep edilen bilgilerin tamamı üyelik sırasında girmiş olduğunuz bilgiler ile uyum göstermelidir. Bu nedenle TC kimlik numarası adı, soyadı gibi bilgilerinizin tamamı sitede doğru olarak yer almalıdır.

Papara İle Yatırım

Papara ödeme yöntemini kullanmak isteyen kişiler sitemizde yer alan para yatırma sekmesine girerek buradan ilgili yöntemi tercih edebilir. Sistem içerisinde kişilerden TC kimlik numarası gibi bilgiler talep edilmediğinden kendi kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılar bu yöntemi tercih edebilir.

Ayrıca işlem sırasında para göndermeye yönelik yalnızca numaralar görünür. Kişilerin adı soyadı gibi bilgiler yer almadığından güvenlik amacıyla yöntemler tercih edilebilir. İşlem sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta limitlerdir.

Betixir para yatırma yolları ile yönteme özel düzenlenmiş en az yatırım tutarı 50 TL olmalıdır. Maksimum yapılabilecek yatırım tutarı ise 10.000 TL ile sınırlıdır. Kullanıcılarımız bu limitlerin dışarısında yapmış olduğu talepleri anında uyarı mesajı ile görecektir.

Payfix İle Yatırım

Sistem üzerinden giriş yapılarak yatırımı amaçlayan Payfix, anında işlemlerin yapılmasını sağlıyor. Bu sistemin kullanılabilmesi için kişiler öncelikli olarak para yatırımı yapmak istedikleri tutarı girer.

Tutar belirtirken en az 25 TL en fazla 50.000 TL girmeniz gerekir. Bu tutarların başarısındaki işlemlerin yapılması sistem üzerinden mümkün olmayacaktır. Daha sonra hesap numarası ve şifre bilgileriniz ile Payfix hesabınıza giriş yaparsınız. Buradan onay sağladıktan sonra telefonunuza gelen sms kodunu girmeniz gerekir.

Yatırımınızın hemen tamamlanmasının ardından tutar hesabınıza yansıtılır. Böylece anlık olarak oyunları kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu ödeme yöntemini dilediğiniz her zaman kullanmanız mümkün olacaktır. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yatırımların yapılmasını sağlar.

Pep İle Yatırım

Pep sanal cüzdan ödeme yöntemleri içerisinde yer alan ve birçok kullanıcı tarafından tercih edilen yöntemdir. Bu yöntem aracılığıyla yapılacak olan para yatırma işlemlerinde kullanıcıların yalnızca hesap numarası bilgisi girmesi yeterli olacaktır.

İşlem sırasında belirlenmiş olan limitler ise en az 50 TL en fazla 5.000 TL olarak sınırlıdır. Kullanıcılar bu limitlerin dışarısında işlem gerçekleştirmek istiyorsa farklı ödeme yolları göz önünde bulundurabilir.

Betixir para yatırma yolları yalnızca sizin adınıza açılmış olan hesaplar üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Aynı zamanda talep oluşturmadan önce açılmış ve onaylanmış bir Pep’te hesabınızın bulunması gerekecektir. Firmamız size hesap açılması için ortam sağlamaz.

Kredi Kartı İle Yatırım

Nakit para ile işlem gerçekleştirmek istemeyen kullanıcılarımız kredi kartı ödeme yöntemini tercih edebilir. Bu yöntem sayesinde kartınızda bulunan kullanılabilir bakiyenizi doğrudan siteye aktarım işlemini sağlayabilirsiniz.

Kredi kartında bulunan bakiyenizi kullanmak istiyorsanız en az 50 TL en fazla 2.000 TL işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca kullanılacak kartlar için bazı sınırlamalar bulunur. Günlük olarak kullanabileceğiniz maksimum kart sınırlaması yer alır.

Betixir para yatırma yolları işlemi sırasında sizden talep edilen bilgilerin tamamı kart yüzeyinde yer alan bilgileri içerir.

S.S.S

Betixir Hangi Yatırım Yöntemini Seçmeliyim?

Firmamızın tüm yöntemleri güvenilir ve hızlı olduğundan sizin için en kolay ulaşılabilir olan yöntemi tercih etmeniz gerekir. Aynı zamanda sanal cüzdan ödeme yöntemlerini tercih etmek 7 gün 24 saat işlem yapmanıza yardımcı olacaktır.

Betixir Yatırımlarda Kesinti Yapar mı?

Firmamızda gerçekleştirilen para yatırma işlemlerinde herhangi bir kesinti özelliğimiz bulunmuyor. Yapmış olduğunuz yatırım miktarı doğrudan hesabınıza yansıtılır. Yapılan kesintiler yalnızca banka ya da kullandığınız yöntem tarafından olabilir.

Yorum yapın