Betcio Para Yatırma Yolları

Betcio para yatırma yolları sayesinde kullanıcılarımız sitemize güvenilir şekilde yatırımlarını sağlayarak oyunlardan yararlanmaya başlayabilir, gerçek kumarhane ortamında yer alabilir.

Firmamız uzun yıllardan beri kumarhane oyunlarının gerçek para ile oynatılmasını sağlayan platform özelliğine sahiptir sitemizde kullanıcılarımızın oyunlara katılım gösterebilmesi için mutlaka yatırım işlemlerini gerçekleştirilmesi gerekir. Para yatırma işlemlerinin sağlanabilmesi için üyelerimiz sitemizde yer alan aktif yöntemleri tercih edebilir.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Sitemizde kredi kartı içerisinde yer alan bakiyesini kullanarak para yatırma işlemini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılarımıza özel yatırım yöntemleri bulunuyor. Bu yatırım içerisinde kullanıcılar yalnızca kart bilgilerini girerek birkaç saniye içerisinde yatırımlarını sağlayabilir.

Yapılan işlem sırasında girilen bilgilerin tamamının doğru olması gerekir. Bilgilerinize eğer doğru olmaz ise bankanıza ulaşarak çekim işlemi yapılamayacaktır. Ayrıca sorunsuz şekilde yatırımların oluşturulabilmesi için limitlere uygun şekilde işlem yapılması gerekir.

Kredi kartıyla işlem yapacak olan kullanıcılarımız en az 1 TL deposit yapmaları. Bu yöntemi tercih ederek yapılabilecek yatırımlarda en yüksek tutar 100.000 TL ile sınırlıdır.

Yatırım sırasında yalnızca tanımlanmış ve sizin adınıza olan kartları kullanabilirsiniz. Başka kişilerin kartları ile işlem yapılması mümkün olmayacaktır. Eğer yatırımınız sırasında farklı problemlerle karşılaşıyorsanız canlı destek ile görüşerek kart onaylama işlemlerinin yapılmasını sağlamalısınız. Betcio para yatırma yolları her zaman aktiftir.

Papara İle Para Yatırma

Günümüzde sanal düzen ödeme yöntemleri arasında oldukça popüler olan Papara yöntemi sitemizde aktif olarak yer alıyor. Farklı sistemlerden yana tercih yaparak yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Yatırım sırasında ihtiyaç duyulan bilgiler arasında hesap numaranız, şifreniz ve yatırım yapmak istediğiniz tutar gereklidir. İşleminiz sırasında firmamız tarafından belirlenmiş olan limitlere uygun talep oluşturmanız gerekecektir. Bu yöntem Payfix ile benzerlik gösterir.

Sorunsuz olarak yatırım işlemi sağlamak isteyen kullanıcılarımız bu yöntemle en az 100 TL yatırım talep etmelidir. En yüksek yapılabilecek tutar ise 500.000 TL sınırına sahiptir. Kullanıcılarımız tek seferde 500.000 TL ve üzerindeki yatırımlarını sorunsuz olarak yapabilir.

Betcio para yatırma yolları anında işlem yapılmasını sağlayan sistem sayesinde kullanıcılarımız yatırım işlemlerini tamamladıklarını hemen sonra hesaplarına aktarılan parayı kullanmaya başlayabilir.

Cepbank İle Para Yatırma

Cepbank kullanıcılarımızın telefon numarası üzerinden gerçekleştirebileceği bir yatırım yöntemidir. Bu yöntem yapılırken uygulanacak adımlar şu şekildedir;

  • Bankanızın mobil uygulamasına giriş yaparak telefon numarasına para gönderme seçeneğini seçmelisiniz.
  • Para gönderme işlemini sağlayacağınız telefon numarası sizin telefon numaranızı dışında başka bir kişiye ait olmalıdır.
  • Para gönderme işleminin tamamı site yapmak istediğiniz yatırım tutarı kadar olmalıdır.
  • İşlem sırasında girmiş olduğunuz limitler 50 TL ile 5.000 TL arasında olmalıdır. Bu tutar dışında işlemlerin yapılması mümkün olmayacaktır.
  • Para göndermenizi tamamladıktan sonra sitemize giriş yaparak burada yatırım talep formunu doldurmanız gerekir.

Betcio para yatırma yolları ile form içerisinde sizden talep edilen bilgiler arasında sizin bilgileriniz ve gönderim işlemi gerçekleştirdiğiniz kişinin bilgileri bulunur. Bunun için kullanıcıların kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği bir kişiye gönderim yapması gerekir.

Yatırım sırasında sizden para gönderdiğiniz kişinin telefonuna gelen sms istenir. Bu sms içerisindeki kod sayesinde işlemleriniz tamamlanacaktır.

Banka Havalesi İle Para Yatırma

Kullanıcılarımız ekstra işlemler gerçekleştirilmeden ya da doğrudan farklı bir sanal cüzdan hesabına sahip olmadan yatırım yapmak istiyor ise banka havalesi yöntemini tercih edebilir.

Bu ödeme yolları sayesinde kullanıcılarımız banka hesabına var olan paralarını doğrudan siteye aktarabilirler. Bunun için havale işlemi gerçekleştirilir. Havale işlemi sırasında kullanıcıların öncelikli olarak talep formunu doldurması gerekir.

Daha sonra girmiş olduğunuz banka bilgilerinize göre sizin için yatırıma en uygun olacak hesap numarası bilgileri paylaşılır. Böylece belirtilen numaraya hiçbir açıklama yapmadan doğrudan para gönderim işlemi sağlamanız gerekir.

Tüm adımlar sayesinde kullanıcılarımız birkaç dakika içerisinde Betcio para yatırma yolları yatırımlarını tamamlayabilir. Ancak banka havalesiyle yapılan yatırımlarda işlemlerin 30 dakika kadar uzun olması beklenebilir.

S.S.S

Betcio Yatırımları Nasıl Oluşturulur?

Kullanıcılarımız yatırımlarını yaparken talep oluşturulması gerekir. Talep oluşturmak için öncelikle seçmiş olduğunuz ödeme yönteminin sizden bilgiler isteyen formunu doldurmanız gerekir. Form dahilinde kullandığınız yönteme göre açılan sayfada bilgilerinizi girersiniz.

Betcio Yatırımımı İptal Edebilir miyim?

Sitemize yapılan yatırımların iptal edilmesi mümkün değildir ancak kullanıcılarımız belirli para kesintisi dahilinde yatırımlarını alabilir. Paranızın çekilebilir olması için sitemizde en az bir kez kullanılması gerekir.

Yorum yapın