Betist Para Yatırma Yolları

Betist para yatırma yolları ile kullanıcılarımız üyeliklerinin hemen ardından finansal işlemlerini gerçekleştirmeye başlıyor ve site avantajlarından yararlanıyor.

Firmamızda kullanıcılarımızın oyunlara katılım gerçekleştirilmesi için bakiyeye sahip olması gerekir. Bunun için de sitemizde yer alan ödeme yöntemlerini kullanarak para aktarma işlemlerinin yapılması gerekir. İşlemler sırasında yerel yöntemler bulunduğundan Türkiye’de bulunan kullanıcılarımız kolaylıkla anında işlem gerçekleştirebiliyor.

Havale İle Yatırım Yöntemleri

Türkiye’de aktif olarak bulunan bankalar üzerinden havale işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Bunun için firmamızda 20’den en fazla Banka para yatırma işlemin yapılmasına izin veriliyor.

Banka üzerinden işlem gerçekleştirecek kullanıcılarımızın dikkat etmesi gereken noktalar şöyledir;

  • Kullanıcılarımız yatırım talebi yapmadan önce hangi banka üzerinden işlem yapmak istediğini belirtmelidir. Bunun için yatırım formunun birinci bölümünde yer alan banka seçeneklerinden tercih edilmesi gerekir.
  • Talep sırasında kişiden istenen bilgilerin tamamının üyelik sırasında girilmiş olan bilgiler ile uyum sağlaması gösterir. Üyelik sırasında bilgileri yanlış olan ya da farklı kişilerin hesabıyla işlem yapmak isteyen kişilerin işlemleri başarısız olacaktır.
  • Yatırım yapılırken belirli limitlere uygun olacak şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu yöntem içerisinde en az 50 TL en fazla 50.000 TL işlem yapılması fırsatı sağlanıyor.

Tüm Betist para yatırma yolları notlara dikkat ederek sorunsuz şekilde yatırım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Havalenin yansıtılması için ortalama olarak 5 dakika süre beklenebilir.

Montrapay Yatırım Yöntemleri

Güvenilir ödeme yöntemleri içerisinde yer alan Montropay ile kullanıcılarımız sitemizde anında işlem gerçekleştirebiliyor. Bunun için platform hesap numaranızı kullanmanız yeterli olacaktır.

Yapılan yatırım sırasında kullanıcılardan ilk form içerisinde hesap numarası ve deposit yapılmak istenen tutar talep edilir. Hesap numaranızı girdikten sonra girmiş olduğunuz tutarın mutlaka 50 TL ila 100.000 TL arasında olması gerekir.

Betist para yatırma yolları limitlere uygun başlatılan işlemin ardından sitemiz sizi yönlendirir. Ödeme sayfası içerisinde istenen bilgileri girerek yatırımınızı anlık olarak tamamlayabilirsiniz. Bu yöntemi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak deneyimlemeniz mümkündür.

Papara Yatırım Yöntemleri

Elektronik ödeme yolları sahip olan sistem, bankalardan bağımsız olarak çalışan bir sistemdir. Bu sistem içerisinde hem saat sınırlamaları bulunmaz hem de kullanıcıların Betist para yatırma yolları ile gerçekleştirdiği işlemlerden ücret talep edilmez.

İşlem sırasında ise sitemizde girmeniz gereken tek bilgi hesap numaranız olacaktır. Buna bağlı olarak da çok daha güvenilir adımlar ile işleminizi sağlamanız mümkündür.

Yapılan Papara talepler sırasında mutlaka limitlere uygun talep gerçekleştirilmesi gerektiğinden kişiler 20 TL en az tutarda işlem sağlamalıdır. En yüksek tutar ise 50.000 TL sınırına sahiptir.

Mefete Yatırım Yöntemleri

Sitemiz üzerinden hesabına giriş yaparak anlık olarak işlem gerçekleştirmek isteyen kişiler Mefete yöntemini tercih edebilir. Bu yöntem içerisinde ödemenin tamamlanabilmesi için kişilerin hesap numarası ve şifre bilgileriyle hesaplarına giriş yapması ve burada onay butonuna basarak yatırımlarını onaylaması gerekir.

Bu yöntem sırasında kişilerin tercih edebileceği limitler 10 TL ile 50.000 TL arasında olmalıdır. Bu minimum ve maksimum limitlerin dışında herhangi bir limitin belirtilmesi mümkün değildir. Ancak 2 limit arasında talepler oluşturulabilir.

Yöntem kullanış açısından Payfix ile benzerlik gösterir. Böylece kullanıcılar ekstradan kişisel bilgileri paylaşmak zorunda kalmadan yatırım işlemlerini anında sağlayabilir. Bu işlem de 7 gün 24 saat ve kesintisiz olarak yatırımların yapılmasını sağlıyor.

Jeton Yatırım Yöntemleri

Jeton sitelerde kullanılması mümkün olan ve hem TL hem de Euro yatırımların yapılmasını sağlayan bir ödeme yöntemidir. Eğer kullanıcılar sitede euro hesabına sahipse bu yöntem aracılığıyla işlemlerini gerçekleştirebilir.

Aynı zamanda TL hesabı bulunan kullanıcılarımızın da yatırım yapılması için uygun sistemi bulunur. Betist para yatırma yolları sistem aracılığıyla en az 10 TL en fazla 50.000 TL yatırım yapmanız mümkündür noktaya gireceğiniz bilgilerin tamamı ise hesabınız ile bağlantılı olacaktır.

S.S.S

Betist Yatırımım Neden Onaylanmadı?

Yatırım sırasında girmiş olduğunuz bilgilerin yanlış olması, bilgilerin başka birine ait olması ya da benzeri durumlar da kullanıcıların yatırım talepleri onaylanmaz. Buna bağlı olarak canlı destek ile görüşerek problemin ne olduğunu detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Betist Yatırımları Hangi Günlerde Yapılabilir?

Firmamızın herhangi bir şekilde gün sınırlaması bulunmuyor. Kullanıcılarımız 7 gün boyunca istediği her zaman yatırımlarını gerçekleştirebilir. Tüm ödeme yöntemlerini için anında işlem yapılması amaçlanır.

Yorum yapın