Betitbet Para Yatırma Yolları

Betitbet para yatırma yolları sitede işlem gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların finansal durumlarını sağlaması amacıyla düzenlenmiş yerel seçeneklerden oluşan sistemlerdir.

Kumarhane oyunları için geliştirilmiş olan platformumuz Türkiye’ye özel giriş adreslerini oluşturulmasını sağlıyor. Bu adresler içerisinde yapılan düzenlemeler kapsamında yerel ödeme yöntemleri sunuluyor. Böylece kullanıcılar istediği zaman kolaylıkla ulaşabileceği yöntemler ile 7 gün 24 saat kesintisiz yatırım işlemlerini sağlayabiliyor.

Papara Yatırım Yöntemi

Papara sanal cüzdan ödeme yöntemi kişisel bilgilerin paylaşılmasını gerektirmemesinden kaynaklı birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Böylece kişiler yalnızca sanal cüzdan numarasını paylaşarak yatırım işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Bu yöntem içerisinde uygulanacak yatırım taleplerini de en az 100 TL işlem yapılması gerekir. En fazla tek seferde yapılacak olan işlem ise 50.000 TL sınırına sahiptir.

Limitler dışında işlem yapılması mümkün olmadığından kullanıcılarımız her zaman güncel limitler üzerinden işlemlerini sürdürmelidir. Sistem Payfix ile benzerlik gösterir.

Betitbet para yatırma yolları yatırım sırasında tercih ettiğiniz yönteme bağlı olarak sistem değişikliği görülebilir. Bu nedenle sizin için en uygun olacak yöntemi tercih ederek yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Banka Havalesi Yatırım Yöntemi

Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, Garanti, Finansbank, ING gibi farklı banka hesaplarınız üzerinden sitemize ödeme yolları işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Bunun için yatırım formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Form içerisinde sizden talep edilen bilgiler arasında kişisel bilgileriniz ve hangi bankayı tercih ettiğiniz bilgileri yer alır. Aynı zamanda yatırım tutarı girmeniz gerekir. Kullanıcılar en az 50 TL tutarda yatırım sağlamalıdır.

Betitbet para yatırma yolları işlemlerinizi gerçekleştirirken tercih edebileceğiniz maksimum tutar ise 1.000.000 TL şeklindedir. Kullanıcılar oldukça yüksek yatırım tutarı sayesinde banka hesaplarını kullanarak dilediği kadar yatırımlarını tek seferde gerçekleştirebilecektir.

Banka havalesi yöntemi ile kesintisiz olarak işlemlerin yapılması mümkündür.

Cepbank Yatırım Yöntemi

Kullanıcılarımız dilerse mobil bankacılığı üzerinden telefon numarası ile işlem gerçekleştirilir. Bunun için uygulanan Cepbank yöntemi bulunuyor. Bu yöntem içerisinde mobil uygulamanızı kullanarak başka bir kişinin telefon numarasına para gönderme işlemi yapmanız gerekir.

Betitbet para yatırma yolları işleminin hesabınıza yansıması için belirli bir sürenin geçmesi gerekebilir. Aynı zamanda para gönderme işlemi ve işlemin ardından bilgilerin edinilmesi de zaman alabilir. Bu nedenle anlık olarak işlemlerin yapılması sistem içerisinde mümkün olmayabilir.

Yapmış olduğunuz yatırımlarınıza en az 20 TL en fazla 50.000 TL tutarında işlem gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kullanmış olduğunuz bankanın belirli işlem sınırlamaları bulunuyor ise sınırlamalarına dikkat etmeniz gerekecektir.

Bitcoin Yatırım Yöntemi

Kripto para yatırma yöntemini kullanarak siteye yatırım yapılması mümkündür. Bunun için popüler olan birçok birimi kullanarak yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yöntemi kullanacak olan kullanıcılarımızın mutlaka önceden kripto borsası içerisinde hesabının bulunması gerekir.

İşlemler yapılırken kullanmış olduğunuz para biriminin anlık kur üzerinden TL değeri hesaplanır. Böylece işlemleriniz TL üzerinden yapılır. Kullanıcılar yalnızca siteye TL yatırım yapabileceğinden kaynaklı güncel düzenlemeler yapılır.

Firmamızda Bitcoin aracılığıyla yatırım yapmak isteyen kullanıcılarımız limitler ve güncel hesap bilgileri için canlı destek ile görüşmelidir. Canlı destek tarafından sağlanan bilgiler ile yatırımların yapılması gerekecektir.

Kredi Kartı Yatırım Yöntemi

Kullanıcılarımızı dilerse kredi kartı ödeme yöntemini tercih ederek yatırım işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için kartınızın içerisinde yeteri kadar kullanılabilir bakiyenin olması gerekecektir.

İşlem sırasında kullanıcılardan güvenilir ortam içerisinde kart bilgileri talep edilir. Kart üzerinde yazan bilgileri girmenizin ardından 50 TL ile 10.000 TL arasındaki yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Anında işlem yapılmasını sağlayan yöntem ile 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yatırımlarımızı yapabilirsiniz. Ancak firmamızın sağlamış olduğu bazı promosyonlar bu yönteme özel olarak verilmiyor. Bu nedenle kullanıcılar başka yöntemlerden yana deposit yapmak isteyebilir.

Betitbet para yatırma yolları SSL sertifikasına sahip olduğundan girilen bilgilerin tamamını şifreli şekilde saklanmasını amaçlar. Böylece bilgilerinizi firmamız ya da başka kişilerin görmesi mümkün olmayacaktır.

S.S.S

Betibet Kredi Kartı İşlemim Neden Onaylanmıyor?

Kredi kartı aracılığıyla yapmış olduğunuz yatırımlarda işleminizin onaylanabilmesi için kartınızın internet üzerinden satın almaya açık olması gerekir. Aynı zamanda sitemize önceden kartınızı tanıtmanız gerekebilir.

Betibet Yatırımım Neden Daha Hesabıma Yansımadı?

Yapılan yatırımların hesabınıza yansıması için tercih etmiş olduğunuz ödeme yöntemine göre süreç farklılık gösterebilir. Eğer yatırımınız 30 dakikadan uzun süredir hesabınıza yansımıyor ise canlı destek ile görüşmeniz gerekecektir.

Yorum yapın