Betgray Para Yatırma Yolları

Betgray para yatırma yolları sadece sende kullanıcılarımız yapmış oldukları üyelik işleminin hemen ardından yatırımların sallayarak site de yer alan oyunları deneyimleyebilir.

Yurtdışı lisanslı olarak kumarhane oyunlarının oynatılmasını sağlayan platformumuz kullanıcılarımızı sitede yatırım yapmasını amaçlayan yerel yöntemlere sahiptir. Bu yöntemler kapsamında anlık olarak yatırımlarınızı sağlayabilir ve sizin için en uygun olacak yöntemi tercih ederek ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Papara İle Yatırım Yapma

Papara ödeme yöntemini tercih etmek isteyen kullanıcılarımız şu noktalara dikkat ederek yatırımlarını sağlamalıdır;

  • Sitemizde farklı sistemler bulunduğundan adımları sizin için en uygun olan sistemi tercih etmeniz gereken nokta bazı sistemler içerisinde kullanıcılarımızın sitemiz üzerinden hesabına giriş yapması gerektir. Bazı sistemler ise manuel olarak kullanılabilir.
  • Tercih ettiğiniz para yatırma yöntemin içerisinde gerçekleştirebileceğiniz bir minimum ve maksimum yatırım tutarları bulunur. Bunun için firmamız tarafından belirlenmiş olan tutarlar minimum 100 TL en fazla 250.000 TL olacak şekildedir.
  • Yatırım sırasında sizden hesap numaranız ve bilgilerinizi istenir. Girdiğiniz bilgilerin tamamının doğru olduğundan emin olmalısınız.

Tüm işlemler sayesinde kullanıcılarımızın yapmış olduğu Betgray para yatırma yolları yatırımları anında hesabına yansır. Yatırımlarınızın ardından dilediğiniz gibi oyunlara katılım gerçekleştirebilirsiniz.

ATM İle Yatırım Yapma

Hiçbir kart, banka ya da sanal cüzdan bilgilerini paylaşmadan sitede yatırım yapmak isteyen kullanıcılarımızın tercih edebileceği yöntemler arasında ATM seçeneği bulunuyor. Bu seçenek kapsamında kişiler 50 TL ve üzeri yatırımlarını gerçekleştirebiliyor.

Ancak işlemin gerçekleştirilebilmesi için kişilerin tercih edebileceği banka ve numara sınırlamaları bulunuyor. Yatırımı yapacak olan kullanıcılarımızın Betgray para yatırma yolları canlı destek ekibimizle görüşerek güncel bilgileri edinmesi gerekir.

Güncel bilgiler üzerinden yapılan işlemlerde bankanız tarafından alınan işlem ücreti bulunabilir. Bu nedenle yapmış olduğunuz deposit işlem ücretini göz önünde bulundurarak bankalar üzerinden işlem sağlamanız gerekir.

Havale İle Yatırım Yapma

Dileyen kullanıcılar banka hesabı içerisinde bulunan bakiyesini havale yöntemi aracılığıyla siteye aktarabilir. Bu yöntem içerisinde işlem gerçekleştirirken kişilerin mutlaka 1 TL ile 1.000 TL arasında işlem yapması gerekir.

Betgray para yatırma yolları ile belirlenmiş standartları arasında kullanıcılarımızın bazı bilgilerini paylaşması beklenen. Aynı zamanda yapacağınız yatırım işleminin öncesinde hangi banka aracılığıyla işlem yaptığınızı belirterek alandan yatırımlarınızı sağlamanız gerekir.

Her bir banka türüne göre kişilerin yararlanabileceği oranlarda değişiklik gösterebilir. Bu nedenle kullandığınız bankanın en güncel tutarlarını göz önünde bulundurmalısınız.

Payfix İle Yatırım Yapma

Payfix yapılacak yatırımlarda kullanıcılarımız sistemimiz üzerinden kendi hesabına giriş yaparak buradan anında işlem sağlar. Son derece yüksek güvenlik önlemlerine sahip olan sitemiz ile hiçbir sorunla karşılaşmadan yatırımlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Bu sistemdeki kişilerin ad, soyad, TC kimlik numarası gibi kişisel bilgileri paylaşması gerekmez. Ancak sistem üzerinden Payfix hesabınıza giriş yaparken hesap numarası ve şifre bilgilerinizi girmeniz gerekecektir.

Yöntem aracılığıyla yapılacak olan yatırım işlemlerinde kişilerin uyması gereken limitler bulunuyor. Bu işlem için belirlenmiş olan minimum tutar 25 TL olarak paylaşılmıştır. Firmamızın belirlediği maksimum tutar ise 100.000 TL ile sınırlıdır.

Kredi Kartı İle Yatırım Yapma

Sitemizde üyeliği bulunan kişiler kredi kartı içerisinde yer alan bakiyesini kullanarak yatırım işlemlerini sağlayabilir. Bunun için firmamızda yer alan kart ödeme yöntemlerinden sizin için uygun olanı tercih etmelisiniz.

Kartınızda kullanılabilir bakiyenin sitemize aktarılabilmesi için ödeme yolları kapsamında kart bilgilerinizi girmeniz gerekir. İşleminiz internet üzerinden satın alma işlemine benzer olarak tamamlanır. Güvenlik adımları da bankanız tarafından korunan sisteme sahip olacaktır.

Betgray para yatırma yolları ile nu yöntemi tercih eden kullanıcılarımız ise en az 1 TL tutarında yatırım sağlamalıdır. Düşük yatırım tutarı bulunduğundan kişiler düşük yatırımlar için yöntemi tercih edebilir. Yapılabilecek en yüksek yatırım miktarı ise 10.000 TL’dir. İşlem için bankanızın internet üzerinden ödemelere açık özelliğe sahip olması gerekir.

S.S.S

Betgray Para Yatırma Sırasında İşlem Ücreti Talep Eder mi?

Sitemize yapılacak olan yatırım işlemleri sırasında sizden herhangi bir işlem ücreti talep etmiyoruz. Yapmış olduğunuz işlemler doğrudan miktarı kadar hesabınıza yansıtılacaktır. Yalnızca bazı yöntemlerde bankanız tarafından ücretlendirme kesilebilir.

Betgray Gün İçerisinde Kaç Tane Yatırım Talebi Alır?

Kullanıcılarımız aynı anda yalnızca bir tane talep oluşturarak para yatırım işlemlerini sağlayabilir. Gün içerisinde ise sınırsız olarak işlem yapılmasına izin verilir. herhangi bir yatırım sınırlaması bulunmuyor.

Yorum yapın