Betgaranti Para Yatırma Yolları

Betgaranti para yatırma yolları sitemize üyelik gerçekleştiren kişilerin oyunlardan ve avantajlardan yararlanabilmesi için gerekli yatırım işlemlerinin yapılmasını sağlayan yöntemlerdir.

Uzun yıllardan beri yurtiçi lisanslı olarak kumarhane oyunlarının olmasını sağlayan platformumuz kullanıcıların yatırım işlemlerinin gerçekleştirmek amacıyla yerel düzenlemeleri içeriyor. Tüm yöntemlerimiz sayesinde kullanıcılarımız anında yatırım işlemlerini gerçekleştirerek oyunlardan yararlanmaya başlayabiliyor.

Banka Havalesi Ödeme Yöntemi

Banka havalesi yöntemi sahip olduğunuz banka hesaplarınızda yer alan bakiyenizi sitemize aktarma işlemini sağlayacak yöntemidir. Bu işlem sırasında kullanıcılarımızın öncelikli olarak hangi banka ile işlem yapmak istediğini seçmesi gerekir.

Ödeme yolları sırasında kişilerden ne kadar yatırım yapmak istediği bilgisi talep edilir. Yapılacak olan yatırımlar mutlaka sitenin belirlemiş olduğu limitlere uygun olmalıdır. Firmamız işlemler için en az 50 TL en fazla 100.000 TL limitine sahiptir.

Betgaranti para yatırma yolları ile kişiler yalnızca kendi adlarına açılmış olan hesaplar üzerinden yatırım işlemlerini sağlayabilir. Günlük sınırlaması bulunmadığından 100.000 TL’den daha fazla işlem yapmak isteyen kullanıcılarımızı tekrarlı olarak işlemlerini sağlayabilir.

Kredi Kartı Ödeme Yöntemi

Kullanıcılarımız dilerse bankalar tarafından verilmiş olan kredi kartlarını da kullanarak yatırım işlemlerini sağlayabildiği. Kişiler kullanılabilir güncel bakiyelerini değerlendirerek siteye para aktarım işlemlerini gerçekleştirebilecektir.

Kredi kartı yöntemi ile yapılacak işlemlerde gerekli bilgiler ve dikkat edilecek durumlar şu şekildedir;

  • İşlem sırasında kullanıcıların girmesi gereken bilgiler arasında kredi kartı numarası, kart üzerinde yazan isim, son kullanma tarihi ve CVV yer alır.
  • İşlemin sağlanabilmesi için kullanıcıların kartlarında mutlaka kullanılabilir bakiyesinin olması gerekir.
  • Kredi kartı ile yapılan yatırımlarda kimi zaman bazı deposit bonuslarının alınması mümkün olmayabilir. Almak istediğiniz bonusun kabul edilen ödeme yöntemlerine dikkat etmelisiniz.
  • Betgaranti para yatırma yolları ile yatırım işlemlerinizi sağlarken sitemizde yer alan limitlere uygun talep oluşturmanız gerekir. Talep oluşturma sırasında en az 50 TL en fazla 10.000 TL limit bulunur.

Kullanıcılarımız tüm durumları dikkate ederek oluşturacağı talepler ile sorun yaşamadan yatırım işlemlerini sağlayabilir.

Papara Ödeme Yöntemi

Elektronik ödeme sistemleri içerisinde oldukça popüler yere sahip olan Papara sitemizde de aktif olarak yer alıyor. Kullanıcılarımız farklı yöntemleri tercih ederek yatırım işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Kullandığınız her bir yönteme özel olarak uygulayacağınız adımlar değişiklik gösterebilir. Bazı yatırım sistemlerinde kullanıcıların hesaplarına giriş yapması gerekirken bazı sistemlerde manuel olarak siz para gönderirsiniz.

Bu sistem diğer sanal cüzdan sistemleri ile benzerlik gösterir. Payfix benzeri olarak uygulanan sistem sayesinde kullanıcılarımız anlık olarak işlemlerini sağlayabiliyor. Bu sistem üzerinden yapılacak olan yatırımlarda minimum limit 100 TL maksimum limit 250.000 TL ile sınırlıdır.

Payznet Ödeme Yöntemi

Payznet kullanıcılarımızın tercih edebileceği bir diğer anlık ödeme sistemidir. Bu sistem içerisinde kullanıcılarımız öncelikle ödeme sisteminin sayfasında hesaba sahip olmaları. Bunun için mobil uygulama indirilerek hesap açma işlemleri sağlanmalıdır.

Bu yöntem içerisinde kullanıcılar belirlenmiş olan sistemler üzerinden hesaplarına giriş yapar böylece işlemlerinizi anlık olarak sağlanır. Betgaranti para yatırma yolları sistem dahilinde belirtilmiş olan adımların uygulanmasının ardından yatırımlar hesaba aktarılır.

Kullanıcılarımız bu yöntem aracılığıyla en az 50 TL yatırım işlemi gerçekleştirilebilir. Yapılabilecek maksimum talep miktarı ise 100.000 TL tutarında olacakları. 100.000 TL tutarından daha yüksek olan yatırımlar için bu yöntemin kullanılması mümkün değildir.

QR Kod Ödeme Yöntemi

Kullanıcılarımız banka hesapları içerisinde yer alan paralarını QR Kod sistemini kullanarak sitemize aktarabilir. Bunun için öncelikle kişilerin hangi banka üzerinden işlem yaptığını seçmesi gerekir.

Firmamız 10’dan fazla banka için yatırım işlemlerinin yapılmasını sağlıyor. Seçtiğiniz bankanın ardından ne kadar işlem yapmak istediğinizi girerek para yatırma sürecinin başlatılmasını sağlarsınız.

Bu yöntem sırasında kullanıcıların tercih edebileceği limitler ise daha düşüktür. Kullanıcılarımız 50 TL ile 4.000 TL arasındaki yatırımlarını kod sistemi üzerinden gerçekleştirebilir. Betgaranti para yatırma yolları ile pratik yatırımlar sağlanabilir.

S.S.S

Betgaranti Yatırım Sırasında Daha Yüksek Yatırımlar Nasıl Yapılır?

Ödeme yöntemlerimizin sağlamış olduğu limitlerden daha yüksek yatırımlar yapmak istiyorsanız tekrarla işlemler uygulamanız gerekir. Bunun için bir yatırım talebinin onaylanmasının ardından yeniden yatırım talebi oluşturmanız mümkün olacaktır.

Betgaranti Kredi Kartı Yönteminde Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kredi kartı üzerinden yatırım yapmak isteyen kullanıcılarımızın mutlaka önceden kartlarının sistemde onaylanmış olması gerekir. Bu nedenle yatırım işleminizin öncesinde canlı destek ile görüşerek kart bilgilerinizin onaylanmasını sağlamalısınız.

Yorum yapın