Betgram Para Yatırma Yolları

Betgram para yatırma yolları sayesinde kullanıcılarımız üyelik işlemlerinin ardından farklı seçenekler içerisinden tercih yaparak finansal işlemlerini sağlayabiliyor.

Betgram olarak uzun yıllardan beri hizmet sağlayan kumarhane platformu olmayı amaçlıyoruz. Sitemizin içerisinde kullanıcılarımız güvenilir şekilde para yatırma işlemlerini sağlayarak burada oyunlara katılım gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda kullanıcılarımız yapmış olduğu yatırımlar ile promosyonlarımızdan yararlanma hakkını elde ediyor.

Payfix İle Para Yatırma

Payfix ödeme yöntemi kullanıcılarımızın anında işlem gerçekleştirmek için tercih edebileceği bir yöntemdir. Bunun için kullanıcılarımızın öncelikle sistem içerisinde hesap açması ve para yatırma işlemlerini sağlanması gerekir.

Normal bankalardan bağımsız olarak çalışan sistem içerisinde kullanıcılar yapmış olduğu yatırımlarda yalnızca Payfix hesap numarasını kullanır. Böylece güvenlik için çok daha yüksek önlemlerin oluşturulması amaçlanır.

Betgram para yatırma yolları ile yatırım gerçekleştirecek olan kullanıcılarımız en az 20 TL en fazla 20.000 TL tutarında işlem gerçekleştirilebilir. Belirlenmiş olan limitlerin dışarısında işlem yapılması mümkün değildir. Kullanıcılar talep içerisinde farklı tutarları belirlerse uyarı mesajıyla karşılaşır.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Sitemizde üyelik işlemini tamamlamış olan kullanıcılarımız dilerse kredi kartı ile yatırım işlemlerini gerçekleştirebiliyor. işlemin yapılması sırasında uygulanacak adımlar ve dikkat edilmesi gereken noktalar şöyledir;

  • Betgram para yatırma yolları ile yatırım yapmak isteyen kullanıcılarımızın en az 20 TL tutarında yatırım yapması gereken nokta bu tutardan daha düşük yatırımların kredi kartıyla yapılması mümkün değildir.
  • En yüksek yapılabilecek yatırım tutarı ise 5.000 TL ile sınırlıdır. Bu yöntemi kullanacak üyelerimiz tutar dışında işlem gerçekleştiremez.
  • İşleminiz sırasında sizden talep edilen bilgiler yalnızca kart üzerinde yazan bilgilerdir.
  • Kullanıcılarımızın birinci kez yatırımı sırasında mutlaka ödeme yolları kart bilgilerini paylaşarak canlı destek üzerinden onaylaması gerekir. Kart numaranızın tamamını paylaşmanız gerekmez.

Oldukça güvenilir sisteme sahip olan bu ödeme yönteminde aynı zamanda giriniz bilgilerin tamamını şifreli şekilde saklanması amaçlanıyor. Bu bilgilere sitemiz ya da dışarıdan kişilerin ulaşması mümkün olmayacaktır.

Mefete İle Para Yatırma

Elektronik ödeme sistemine sahip olan Mefete ile kullanıcılarımız sistem üzerinden otomatik olarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bunun için kişiler var olan hesaplarının hesap numarası ve şifre bilgilerini girerek işlemlerini sağlayabiliyor.

Yatırımlar yapılırken güvenilir şekilde açılmış olan Betgram para yatırma yolları ile kullanıcılarımızın hesaplarına girişini yapmaları sağlanır. Sitemizde belirlenmiş olan limitler arasında kullanıcılarımız en az 10 TL işlem yapabilir. Belirlenmiş maksimum tutar ise 10.000 TL sınırına sahiptir.

Dilerseniz mobil cihazlarınız dilerseniz de masaüstü cihazlarınızdan yatırımlarınızı sağlayarak istediğiniz zaman siteye erişim yapabilirsiniz.

Papara İle Para Yatırma

Oldukça popüler olarak tercih edilen Papara, sanal cüzdan sistemi üzerinden kişilerin yalnızca hesap numarasıyla işlem yapmasını sağlar. Kişiler sistem içerisinde doğrudan kendi isimlerini paylaşmadığı undan yapılan işlemleri çok daha güvenilir adımlarla tamamlanır.

Bu yöntemi tercih edecek olan kullanıcılarımız sitemizde yer alan farklı aracı deposit yöntemleri ile işlemini sağlayabilir. Bu yöntemler içerisinde en az 10 TL en fazla 20.000 TL işlem yapılması mümkün olacaktır.

Ödeme yönteminin en büyük avantajı herhangi bir işlem ücreti almamasıdır. Aynı zamanda yaptığınız yatırım anında hesabınıza yansır.

Banka Havalesi İle Para Yatırma

Kullanıcılarımız aracı hiçbir uygulama kullanmadan var olan banka hesabı üzerinden işlem gerçekleştirmek istiyorsa banka havalesi yöntemini tercih edebilir. Bu yöntem içerisinde kişiler kişisel bilgilerini girdikten sonra hangi banka üzerinden işlem yapmak istediğini belirtir.

Sonraki adımda sizden ne kadar yatırım yapmak istediğiniz bilgi alınır. Bunun için limitlere uygun şekilde talep oluşturmanız gerekir. En az 100 TL talep oluşturmanız mümkündür. Tek seferde yapılabilecek en fazla yatırım tutarı ise 50.000 TL ile sınırlıdır.

Betgram para yatırma yolları yatırım sırasında yalnızca size ait olan hesapları kullanarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle de başka bilgilere sahip hesapları kullanmamanız gerekir.

S.S.S

Betgram İçinde Kimler Yatırım Yapabilir?

Siteye üyelik gerçekleştirilmiş ve oyunlara katılım sağlamak isteyen tüm kullanıcılarımızın yatırım yapmasına izin verilir. Yalnızca henüz üyelik gerçekleştirmemiş olan kişilerin bir bakiyesi bulunamayacağından yatırım yapması mümkün değildir.

Betgram Yatırımları Nasıl İptal Edilir?

Yaptığınız yatırımı iptal etmek istiyorsanız belirli bir ücret kesintisi ile iptallerin yapılması mümkün olabilir ancak kullanıcılarımızın genelde haklı nedeni olmadığı sürece iptalleri kabul edilmez. Yatırdığınız parayı çekebilmek için en az bir kez sitede kullanmanız gerekir.

Yorum yapın