Betbey Para Yatırma Yolları

Betbey para yatırma yolları kullanıcıların banka, sanal cüzdan ya da kripto gibi farklı birimler üzerinden siteye bakiye aktarılmasını sağlayan ödeme yöntemleridir.

2014 yılından beri kesintisiz olarak hizmet sağlayan firmamız Türkiye’ye özel geliştirdiği giriş adreslerinde yerel ödeme yöntemlerinin kullanılmasını sağlıyor. Bu yöntemler sayesinde kullanıcılarımız Türkiye’de bulunan ve kolaylıkla ulaşılabilir olan yöntemler aracılığıyla siteye yatırım sağlayarak istediği oyunlara katılım gerçekleştirebiliyor.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Kullanıcılarımız siteye yatırımlarını sağlarken dilerse kredi kartı içerisinde yer alan bakiyesinin kullanabiliyor. Bu ödeme yolları sayesinde kişiler birkaç dakika içerisinde yatırımlarını tamamlarken güvenilir ödeme adımlarını sağlıyor.

Kartınızda bulunan bakiyenize siteye aktarmak istiyorsanız kullanabileceğiniz belirli limitler bulunuyor. Bu limitler kapsamında kişiler en az 50 TL en fazla 5.000 TL tutarında işlem gerçekleştirilebilir.

Betbey para yatırma yolları ile yatırım işlemini sırasında karşınıza açılan form içerisindeki tüm bilgileri doğru olarak girmeniz gerekir. Burada sizden istenen bilgiler kredi kartı numarası, kart sahibi adı, son kullanma tarihi ve CVV kodu olacaktır.

Papara İle Para Yatırma

Sanal cüzdan ödeme yöntemleri içerisinde son derece popüler olan Papara sitemizde aktif olarak sağlanıyor. Kullanıcılarımız dilerse daha önceden açmış olduğu hesabının içerisindeki paralarını siteye aktarım için kullanılabilir.

Bu ödeme yönteminin en büyük avantajı anında işlem yapılıyor olmasını sağlamasıdır. Aynı zamanda hem firmamız hem de uygulama tarafından düzenlenmiş belirli işlem sınırlamaları bulunuyor.

Kullanıcılarımız en az 50 TL yatırımları için bu yöntemi tercih edebilir. En fazla tercih edilebilecek deposit tutarı ise 10.000 TL ile sınırlıdır. Betbey para yatırma yolları ile üyelerimiz yatırımlarında tek seferde yapılabilecek işlem limitlerine uygun hareket etmelidir.

Banka Havalesi İle Para Yatırma

Banka hesabı dışında başka bir ödeme sistemine sahip olmayan kullanıcılarımız ya da doğrudan banka üzerinden işlem yapmak isteyen üyelerimiz banka havalesi ile para yatırma sağlayabilir.

Bunun için üyelerimizin sahip olduğu banka hesabı içerisinde işlem yapması gerekecektir. Firmamız 15’in üzerinde banka için işlemlerin yapılmasını sağlıyor. Ancak kullanıcılarımız gerçekleştireceği işlemlerde mutlaka minimum ve maksimum sınırlara dikkat ederek yatırımlarını yapmalıdır.

Betbey para yatırma yolları arasında bulunan bu yöntem ile yapılabilecek en düşük yatırım 100 TL sınırına sahiptir. 100 TL altında işlemler otomatik olarak reddedilir. Yapılabilecek tek seferde en yüksek yatırım tutarı ise 50.000 TL tutarında olmalıdır.

Kullanıcılarımız daha fazla yatırım yapmak isterse tekrarlı işlemler uygulayarak dilediği kadar yatırımını sağlayabilir.

Mefete İle Para Yatırma

Sanal cüzdan ödeme yöntemleri içerisinde sıklıkla tercih edilen bir diğer yöntem Mefete yöntemidir. Bu yöntem içerisinde kullanıcılar tek sefer kullanılabilecek sanal kartlar oluşturarak yatırımlarını gerçekleştirebilir. Dileyen kişiler ise doğrudan kendi hesaplarıyla işlem sağlayabilir.

Bu ödeme yönteminin süreci Payfix yöntemine benzerlik gösterir. Sistemin içerisinde kullanıcıların öncelikle hesaba sahip olması gerekir. Eğer hesabınız bulunmuyorsa web sitesinden ya da uygulama üzerinden hesap açılması gerekir.

Yöntem için belirlenen limitler arasında ise en az 25 TL işlem yapılması gerekiyor. En yüksek yapılması beklenen tutar ise 50.000 TL sınırlamasına sahiptir. Betbey para yatırma yolları ile kullanıcılarımız belirlenmiş olan limitler arasında kontrol edilebilir işlemler gerçekleştirebilecektir.

Kripto Para İle Para Yatırma

Dileyen kullanıcılarımız kripto para ile yatırım yapabilir. Yatırımların gerçekleştirilebilmesi için uygulanacak adımlar şu şekildedir;

  • Sitemizde para yatırma ekranına giriş yaparak burada yer alan ödeme yöntemlerinden kripto yöntemini tercih etmeniz gerekir.
  • Ekranda yer alan seçeneklerden hangi kripto para birimini kullanmak istediğinizi seçersiniz. Seçmiş olduğunuz birim ile anlık çevrim sağlanacaktır.
  • İşleminizin ardından limitlere uygun tutarın girilmesi gerekir. Form doldurulurken 50 ila 100.000 TL arasında tutar girmeniz beklenir.
  • Tüm talebinizi oluşturmanız ardından kısa süre içerisinde talebiniz yanıtlanır ve anında hesabınıza yansıtılır. Maksimum gecikmeler 5 dakikaya kadar olabilir.

Betbey para yatırma yolları sayesinde farklı yöntemlerin kullanılması mümkündür.

S.S.S

Betbey Giriş Değişmesi Yatırımları Engeller mi?

Sitemizin giriş adresinin değişiyor olması yapılan yatırımları engellemez. Aynı zamanda kullanıcılar adres değişmeden önce yatırım talebi oluşturulduysa bu talep değişiklikten etkilenmez.

Betbey Para Yatırdıktan Hemen Sonra Çekebilir miyim?

Siteye yapılmış olan para yatırma işlemlerinin ardından kullanıcıların çekim talebi oluşturulması mümkün olmayacaktır. Yatırılmış olan tutar en az sitede bir kez çevrilmelidir.

Yorum yapın