Betadonis Para Yatırma Yolları

Betadonis para yatırma yolları ile kullanıcılar banka havalesi yapabilir ya da sanal cüzdan ödeme yöntemleri içerisinden tercih ederek güvenilir işlemlerini tamamlayabilir.

Betadonis olarak gerçekçi kumarhane platformunu Türkiye’de aktif hale getirmeyi amaçlıyoruz. Kullanıcılarımız gerçek para ile oyunlara katılımı sağlayarak tamamen kumarhane ortamında kendisini bulabilir. Türkiye’ye özel düzenlemiş olduğumuz giriş adreslerimiz de kullanıcılarımızın tercih edebileceği yerel ödeme seçenekleri bulunuyor.

Banka Havalesi İle Para Yatırma

Herkesin kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği banka havalesi üzerinden para k işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Kullanıcılarımız yalnızca bir form doldurarak deposit işlemlerinin yapılmasını sağlayabilir.

Bu yöntem içinde TC kimlik numarası, kişinin adı soyadı, seçmiş olduğu banka ve yatırım yapmak istediği tutar talep edilir. Formun doldurulmasının ardından iletilmiş olan hesap numarasına transferlerinizi gerçekleştirerek hesabınıza para aktarımı işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Betadonis para yatırma yolları işlem sırasında kişilerin kullanabileceği minimum ve maksimum limitler bulunuyor. En az yatırım tutarı 50 TL sınırındadır. Kullanıcılarımız daha yüksek tutarlarda yatırım yapmak istiyor ise maksimum 50.000 TL işlemi tek seferde gerçekleştirebilecektir.

Express QR Kod İle Para Yatırma

Garanti ve Akbank bankaları ile doğrudan hızlı şekilde yatırım işlemlerinin yapılmasını sağlayan Express QR Kod ödeme yöntemi bulunuyor. Bu yöntem içerisinde kullanıcılarımız öncelikli olarak tercih ettiği bankaya giriş yapmalı ve ne kadar yatırım yapmak istediğini belirtmelidir.

Buradaki kişilere sallanan banka bilgilerinin ardından hızlı yatırımlar yapılması amaçlanır. Yatırımlarınız anında hesabınıza yansıtılır. Kullanıcılarımız hem Garanti hem de Akbank için minimum ve maksimum limitlere sahiptir. 50 TL en az para yatırma işleminin yapılmasına izin veren tutarıdır.

Maksimum işlem ise 5.000 TL ile sınırlıdır. Böylece kullanıcılar yapmış olacağı düşük yatırımlarda anında banka hesaplarında siteye aktarım gerçekleştirilebilecektir. Betadonis para yatırma yolları farklı seçeneklerle kolaylık sağlar.

Cep Bankacılığı İle Para Yatırma

Cep bankacılığı farklı bankaların yer aldığı ve mobil bankacılık uygulama üzerinden işlemlerin yapıldığı bir yatırım yöntemi türüdür. Bu yöntem kapsamında kullanıcılarımız öncelikli olarak hangi banka üzerinden işlem yapmak istediğini seçer. Firmamız 10’dan fazla banka ile işlem yapılmasına izin veriyor.

Bu ödeme yönteminde yapılan yatırımlar ortalama 5 ile 10 dakika içerisinde kullanıcıların hesabına yansır. Başarılı şekilde taleplerin oluşturulabilmesi için 20 TL ile 5.000 TL arasında taleplerin oluşturulması gerekecektir.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Kredi kartı ile düzenlenen ödeme yöntemine sahip platformumuz kullanıcılara kart içerisinde bulunan bakiyelerinin sitede kullanma fırsatı sağlıyor. Böylece kullanıcılarımız hiçbir şekilde nakit paraya sahip olmasa dahi kredi kartlarındaki bakiyesinin sitede değerlendirme fırsatını yakalayacaktır.

Yatırımlar sırasında ödeme yolları sınırlamalar ve özellikler şu şekildedir;

  • Kullanıcılar işlemlerini yalnızca belirli bir limit içerisinde gerçekleştirebilir. 50 TL en az 5.000 TL en fazla olacak şekilde işlem yapılmalıdır.
  • İşlem sırasında yalnızca sizin adınıza açılmış ve sistemde kayıtlı olan kartlarınızı kullanmanız mümkün olacaktır. İlk defa kredi kartı üzerinden yatırım yapacaksanız mutlaka canlı destek ile görüşerek önceki işlemlerin tamamlanmasını sağlamalısınız.
  • Tek bir kredi kartının gün içerisinde kullanılarak işlem yapılması için 3 kez sınır bulunuyor. Aynı zamanda kullanıcılar farklı kredi kartlarını kullanarak da işlemlerini sağlayabilir.

Tüm bu kurallara uygun talep oluşturmamış olan kişilerin Betadonis para yatırma yolları talepleri reddedilir. Bu durum da kullanıcıların yatırımlarının uzamasına neden olabilir.

Papara İle Para Yatırma

Sanal ödeme yöntemleri arasında sıklıkla tercih edilen Papara firmamızda da ödeme yöntemleri kapsamında yer alıyor. Bu yöntem sayesinde kullanıcılarımız önceden açmış olduğu hesabının içinde işlemlerini gerçekleştirebilecektir.

Üyelerimizin bu yöntemi tercih etmeden önce mutlaka Papara’da hesaplarının bulunması ve gerekli onaylama işlemlerinin tamamlanmış olması gerekir. Ayrıca kullanıcıların sistem üzerinden kart talep etmesi gerekir. Kartı olmayan kullanıcılar henüz yatırım ve çekim işlemlerini gerçekleştiremez. Sistem Payfix ödeme sistemine benzerlik gösterir.

Betadonis para yatırma yolları bu yöntemi tercih edecek olan kullanıcılarımız en az 150 TL işlem gerçekleştirilmelidir. Yatırımlar için belirlenmiş olan azami tutar ise 50.000 TL’dır.

S.S.S

Betadonis Günlük Yatırım Sınırı Nedir?

Firmamızın günlük olarak belirlenmiş bir sınırı bulunmuyor. Kişiler gün içerisinde dilediği kadar yatırım işlemini tekrar ederek yatırımlarını siteye aktarabilir. Yalnızca kullandığınız yöntemin maksimum limitine dikkat etmeniz gerekir.

Betadonis’te Günde Kaç Kez Yatırım Yapılabilir?

Kullanıcılarımız gün içerisinde istediği kadar yatırım işlemi gerçekleştirebilir. Ancak oluşturulacak taleplerde önceki yatırım işleminin tamamen onaylanması beklenmelidir noktada devam eden işleminiz bulunuyor ise yeniden yatırım yapamazsınız.

Yorum yapın