Bahsinadı Para Yatırma Yolları

Bahsinadı para yatırma yolları farklı seçenekleri içeren ödeme yöntemlerinden oluşur, kullanıcılarımız kendileri için hızlı ve kolay yöntemi seçerek işlemlerini gerçekleştirebilir.

Gerçekçi kumarhane deneyimi sağlayan Bahsinadı sitemizde kişiler yatırım işlemlerini sağlayarak oyunlara katılım gösterebilir. Gerçek parayla katıldığınız oyunlarda kazanç ve kayıp durumlarınızı takip ederek finansal işlemlerinizi yönlendirebilirsiniz. Ayrıca kullanıcılarımız yatırımlarıyla bonuslarımızdan da yararlanabilir.

Banka Havalesi Para Yatırma Yöntemi

Banka havalesi yöntemi sayesinde kullanıcılarımız ekstra fazla dan bir hesaba ihtiyaç duymadan normal banka hesabı aracılığı ile yatırımlarını gerçekleştirebiliyor. Sitemizde anında, mpay farklı sistemler aracılığıyla yatırımların yapılması mümkündür.

Havale işlemleriniz için Akbank, Ziraat Bankası, QNB Finansbank, Şekerbank, Kuveyttürk, Odeobank ve ING gibi farklı bankaları tercih edebilirsiniz. İşlemlerinizde gerçekleştirebileceğiniz minimum tutar 1 TL olarak belirlenmiştir.

Maksimum tutarda yapılabilecek işlemlerde ise 100.000 TL sınırı bulunur. Kullanıcılar tek seferde daha fazla işlemleri gerçekleştiremez. Ancak para yatırma talebiniz onaylandıktan sonra yeniden yatırım yapabilirsiniz.

Papara Para Yatırma Yöntemi

Sitemize sanal cüzdan ödeme yöntemlerini değerlendirmek isteyen kişiler özellikle en popüler yöntem olan Papara aracılığı ile işlemlerini sağlayabiliyor. Kişiler minimum 5 TL tutardaki işlemini bu yöntem ile yatırabilir.

Anında ve masrafsız deposit yapılmasını sağlayan yöntem içerisinde en fazla yapılabilecek yatırım tutarı ise 100.000 TL ile sınırlıdır. Kullanıcılarda daha yüksek yatırımlar yapmak istiyor ise canlı destek ile görüşebilir ya da farklı ödeme yöntemlerini deneyebilir.

Bahsinadı para yatırma yolları arasında en fazla 100.000 TL işlem yapılmasına izin verilir. Buna bağlı olarak da kullanıcılarımız sanal cüzdan yöntemlerinde dilediği tutarı yatırabilir.

Mefete Para Yatırma Yöntemi

Mefete sanal cüzdan ödeme yöntemleri içerisinde kendine özel güvenlikli bir sistemi bulunan ödeme sistemidir. Kişiler var olan hesap bilgilerini, adı, soyadı, TC kimlik numarası gibi kişisel detaylara girerek yatırımlarını gerçekleştirebilir.

İşlemler için minimum yatırım tutarı son derece düşüktür. Kişiler 1 TL ya da daha fazla tutardaki işlemlerini sağlayabilirler. Yani en düşük tutar dahi yatırım yapmak istediğiniz tüm miktarları girebilirsiniz.

Bu ödeme yolları tercih edecek olan kullanıcılarımız maksimum tek seferde 100.000 TL işlem gerçekleştirebilir. 100.000 TL’nin üzerindeki işlemler otomatik olarak reddedilir. Sanal cüzdan ödeme yöntemlerine özel yapılan yatırımlarda kullanıcılar cüzdan hesabına giriş yapmalıdır. Bu yüzden mutlaka önceden Mefete’de hesabınızın bulunması gerekir.

Bahsinadı para yatırma yolları sizlere sanal cüzdanlar için hesap açma işlemi uygulamaz.

Payfix Para Yatırma Yöntemi

Bir başka sanal cüzdan ödeme yöntemi olan Payfix, kendi hesabı içerisinden yatırım yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Sistem içerisinde kişiler öncelikli olarak yatırım yapmak istedikleri tutarı girerler. Daha sonra kullanıcılarımız var olan hesaplarına sitemiz üzerinden giriş yapar.

Bu yöntem için belirlenmiş olan limitler asgari tutarda 25 TL’dır. Kullanıcılar bu tutarın daha altında yatırımları için farklı yöntemleri tercih etmelidir. Azami olarak gerçekleştirilmesine izin veren tutar ise 50.000 TL ile sınırlıdır. Bahsinadı para yatırma yolları arasında limitleri oldukça geniştir.

Kullanıcılarımız yatırım işlemlerine güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsa para yatırma ekranı içerisinde bu ödeme yöntemini tercih ederek buradaki hesabını değerlendirebilir. Ancak kullanıcıların daha önceden Payfix hesabı bulunmuyorsa öncelikle sanal cüzdan içerisinde hesap açması gerekir.

Cepbank Para Yatırma Yöntemi

Cepbank para yatırım yöntemini kullanıcıların telefon numarası ile gerçekleştirdiği bir ödeme sistemidir. Bu sistem içerisinde internet bankacılığının üzerinden yakınınızda olan bir kişinin telefon numarasına para gönderimi yaparsanız.

Yapmış olduğunuz yatırımın site içerisindeki hesabınıza yansımasını sağlaması için ise para yatırımı ekranı içerisinde yer alan formu doldurmanız gerekir. Bu form içerisinde sizin kişisel bilgileriniz, telefon numarasını kullandınız kişinin kişisel bilgileri talep edilecektir.

İşlem için belirlenmiş olan limitler ise minimum 20 TL şeklindedir. Telefon üzerinden yapılan işlemlerde gerçekleştirilen sınırlama ise 5.000 TL ile sınırlıdır. Kullanıcılarımız 5.000 TL üzerinde yatırımları için farklı Bahsinadı para yatırma yolları tercih etmelidir.

S.S.S

Bahsinadı Para Yatırma İçin Başkasının Kartı Kullanılır mı?

Yapılan para yatırma taleplerinin onaylanması için yalnızca kendi adınıza açılmış olan hesaplardan işlem gerçekleştirebilirsiniz. Diğer kişiler için düzenlenmiş kart ya da hesaplar kullanımı uygun olmayacaktır.

Bahsinadı Para Yatırma Kripto İle Yapılır mı?

Sitemize kripto para birimi yöntemlerine özel olarak düzenlenmiş seçenekler bulunuyor. Bu seçenekler içerisinden seçim yaparak 1 TL ve 10.000 TL arasında yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın