Betbigo Para Yatırma Yolları

Betbigo para yatırıma yolları kullanıcılarımızın siteye üyelik sonrasında bakiye aktarma işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla düzenlenmiş yerel seçeneklerden oluşuyor.

Tamamen gerçekçi bir kumarhane ortamının oluşturulmasını sağlayan sitemizde kullanıcılarımız para yatırma işlemleri gerçekleştirerek oyunlarda yer alabiliyor. Oyunlar içerisinde canlı ortam bulunduğundan kişilerin mutlaka gerçek para ile işlem gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bunun için de firmamızın belirlemiş olduğu anlaşmalı yerel seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Banka Havalesi İle Para Yatırma

Banka havalesi ile yatırım sağlamak kullanıcılarımızın kolaylıkla uygulayabileceği bir yöntemdir. Bu yöntem herkes tarafından ulaşılabilecek yöntemdir. Banka hesabınız ne olursa olsun sitemizde uygun şartlar içerisinde yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Bu yöntemi kullanacak olan üyelerimiz şu durum ve sınırlamalara dikkat etmelidir;

  • Yatırım işleminden öncesinde mutlaka form doldurarak başvuru yapılması gerekir. Form içerisinde hangi banka üzerinden işlem yapmak istediğinizi seçersiniz.
  • Form doldurma işleminin ardından kullanıcılarımız ne kadar deposit yapmak istediğini girmelidir. Yatırımlar her zaman limitlere uygun şekilde olmalıdır.
  • Ödeme yönteminin sağlamış olduğu limitler içerisinde minimum 100 TL yatırım yapılması mümkündür. Maksimum tutar ise 1.000.000 TL sınırlamasına sahiptir.

Tüm bu durumlar ile Betbigo para yatırımı yolları işlemlerinin gerçekleştirilmesi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

Papara İle Para Yatırma

Sitemizin sağladığı farklı ödeme yöntemleri içerisinde Papara kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen yapıya sahiptir. Bu yöntem kapsamında daha önceden var olan hesabınızı kullanarak buradaki bakiyenizi siteye aktarabilirsiniz.

İşlem sırasında kullanıcılar doğrudan kendi isimlerini paylaşmadığından kaynaklı daha güvenilir olarak kabul edilen yöntemdir. Firmamızda bulunan farklı yöntemler aracılığı ile kişiler işlemlerini yaparken doğrudan site üzerinden hesabını açabilir ya da belirlenmiş olan hesap numarasını transfer işlemi sağlayabilir.

Betbigo para yatırıma yolları ile üyelerimiz mutlaka belirlenen limitlere uygun şekilde işlem gerçekleştirilmelidir. Bu ödeme yönteminde belirlenmiş olan limitler için en az 1 TL yatırım yapılması yeterlidir. Maksimum yapılacak tutar ise oldukça yüksek seviyeye sahiptir. Firmamızda kullanıcıların 1.000.000 TL tutarına kadar işlemini gerçekleştirebilir.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Kullanıcılarımızı dilerse kendi adlarına açılmış olan kredi kartları aracılığı ile yatırım işlemlerini sağlayabilir. Yatırım işlemleri sırasında internet üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirilir gibi kredi kartı bilgilerinizi girerek işleminizi sağlarsınız.

Betbigo para yatırıma yolları kapsamında firmamızın uygulamış olduğu güvenlik önlemleri sayesinde yatırım işlemlerinde sırasında hiçbir şekilde bilgileriniz diğer kişiler ile paylaşılmaz. Şifreli sistem sayesinde sitemiz ya da başka kişilerin sizin bilgilerinizi görmesi mümkün değildir.

Kredi kartı yöntemini kullanarak yapacağınız yatırımlarda en az 50 TL tutarında yatırım sağlamanız gerekir. Firmamızın belirlemiş olduğu maksimum yatırım limitleri oldukça yüksektir. Bu yöntem aracılığıyla kullanıcılarımız maksimum 1.000.000 TL tutarına kadar yatırımlarını sağlayabilir.

Mefete İle Para Yatırma

Dileyen kullanıcılarımız Mefete üzerinden yatırımlarını yapabilir. Son derece gelişmiş sisteme sahip olan bu ödeme yolları kapsamında önceden hesabı bulunan kullanıcılarımız buradan işlemlerini sağlayabilir. Ancak kullanıcılarımızın daha önceden açılmış olan bir Mefete hesabı bulunmuyor ise öncelikle sistem üzerinden üyelik açması gerekecektir.

Bu yöntemi tercih eden kullanıcılarımız 1 TL ile 1.000.000 TL arasında yatırım işlemlerini gerçekleştirebilir. Betbigo para yatırıma yolları işlemler sırasında girdiğiniz bilgilerinizin tamamını size ait olması gereken nokta başka kullanıcıların ya da kişilerin bilgisi ile yatırım işlemlerinin yapılması mümkün olmayacaktır.

Payfix İle Para Yatırma

Payfix ödeme yöntemi sanal cüzdanlar içerisinde sıklıkla tercih edilen bir yöntem türüdür. Yöntem kapsamında kullanıcılarımız site üzerinden hesaplarına giriş yaparak buradan hızlı şekilde yatırımlarını tamamlar.

Bu yöntemin en büyük özelliği anında işlem yapılabilmesini sağlamasıdır. Payfix ödeme yöntemini tercih etmiş olan kullanıcılarımız sitemiz üzerinden güvenli şekilde hesabına girer ve buradan işlemlerini sağlar.

Yatırımlarınız sırasında mutlaka belirlenmiş olan limitlere uygun işlem gerçekleştirmelisiniz. Bu yöntem içerisinde minimum tutar 1 TL maksimum tutar 1.000.000 ile sınırlıdır.

S.S.S

Betbigo Yatırımlarım İle Sitede Hangi Oyunlara Katılabilirim?

Sitemize yatırım işlemi gerçekleştirmiş olan kullanıcılarımız hiçbir sınırlamaya tabi kalmadan tüm oyunlarımızı deneyebilir. Üyelerimiz kendi ilgi alanlarına yönelik işlemler gerçekleştirebilir.

Betbigo Yatırımlarımı Başka Hesaba Aktarabilir miyim?

Sitemizde yapılan yatırımlar için transfer işleminin yapılması söz konusu değildir. Kullanıcılarımız yalnızca kendi hesaplarına yatırım yapabilir ve yatırımlarını kendi hesaplarında kullanabilir.

Yorum yapın