Benjabet Para Yatırma Yolları

Benjabet para yatırma yolları banka üzerinden doğrudan gerçekleştirebileceği gibi sanal cüzdan ödeme seçeneklerini de içeren farklı yöntem türlerinden oluşur.

Benjabet olarak güvenilir kumarhane oyunlarının oynatılmasını sağlayan, günümüzde popüler kabul edilen internet platformunu sağlıyoruz. Platform içerisinde sitemizi deneyimlemek isteyen kişiler üyeliklerinin hemen ardından para yatırma işlemlerini sağlayarak kesintisiz olarak hizmet alabilir.

Kredi Kartı İle Yatırım

Sitemizde para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirirken yararlanabileceğiniz kredi kartı yöntemi bulunuyor. Bu yöntem sayesinde kullanıcılarımız nakit paraya ihtiyaç duymadan yatırımlarını yapabiliyor. Böylece kartınızda bulunan bakiyenizi site içerisinde değerlendirebilirsiniz.

Bu ödeme yöntemi için kurallar ve sınırlamalar şöyledir;

  • Kullanıcılarımız yalnızca kendi adına açılmış olan kredi kartları ile işlem gerçekleştirilebilir. Başka kişilerin kartları kabul edilmez.
  • Kartların kullanılmadan önce canlı destek ile görüşerek doğrulamasının yapılması gerekir.
  • Kullanıcılarımız en az 50 TL en fazla 100.000 TL tutarında işlemlerini bu ödeme yöntemi aracılığıyla yapabilir.
  • İşlem sırasında sizden yalnızca internet üzerinden bir şey satın alır gibi kart bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Bilgilerinizin tamamı SSL sertifikası kapsamında gizlenir.

Benjabet para yatırma yolları ile nakdiniz olmadan da işlem yapmanızı sağlıyoruz.

Papara İle Yatırım

Sanal cüzdan ödeme yöntemlerini tercih eden kullanıcılar günümüzde oldukça popüler olan Papara ile işlemlerini sitede gerçekleştirebilir. Kullanıcılarımız adı, soyadı ve hesap numarası bilgileriyle işlemlerini gerçekleştirebilir.

Firmamız tarafından belirlenmiş limitler içerisinde bu ödeme yolları minimum limit 100 TL ile sınırlıdır. Aynı zamanda kullanıcılarımızın maksimum işlemlerde tek seferde gerçekleştirebileceği yatırım limiti 100.000 TL tutarına sahiptir.

Papara’da hesabı bulunan kullanıcılarımız hesap içerisinde yer alan bakiyeleri ile işlem gerçekleştirebilir. Yatırımlar sırasında forum içerisindeki bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması yeterli olacaktır. Benjabet para yatırma yolları için bilgilerin girilmesi en önemli aşamadır.

Banka Havale İle Yatırım

Ekstra farklı bir aracı yönteme ihtiyaç duymadan doğrudan var olan banka hesabının içerisinde bulunan bakiyenizi de yatırım işlemleri için kullanabilirsiniz. Bunun için kullanıcılarımız banka havale yöntemini tercih ederek bakiye aktarma işlemlerini gerçekleştirebilir.

İşlem sırasında kullanıcıların farklı banka türlerini kullanması mümkündür. Firmamız 20’den fazla banka için işlem yapılmasını sağlıyor. Üyelerimiz yatırım sırasında hangi bankaya kullanacağını belirterek kendi bankası üzerinden işlem yapabileceği numaralara ulaşım sağlayabilir.

Benjabet para yatırma yolları yatırım sağlayacak olan kullanıcıların en az 50 TL tutarında yatırım gerçekleştirilmesi gerekir. Aynı zamanda maksimum tutar ise 1.000.000 TL sınırına sahiptir.

Ancak kullanıcılar yatırım işlemlerini gerçekleştirirken canlı destek ile görüşerek yatırım yapmak istedikleri tutara yönelik olan banka hesabını öğrenmelidir. Tüm bankalar üzerinden aynı tutarlarda işlemin yapılması mümkün olmayabilir.

Cepbank İle Yatırım

Cepbank kişilerin telefon numarası üzerinden gerçekleştirdiği bir yatırım türüdür. Bu yatırım sayesinde kullanıcılarımız mobil bankacılıkla adını kullanarak yakınlarında bulunan bir kişinin telefon numarasına yatırım yapmak istediği kadar para gönderir.

Para gönderme işlemi tamamlandıktan sonra sitede yer alan formun eksiksiz şekilde doldurulması gerekir. Deposit sırasında para gönderilen kişinin de bilgileri istenir. Bu nedenle kullanıcılar bilgilerine ulaşım sağlayamayacağı kişilere para gönderim yapmamalıdır.

Benjabet para yatırma yolları ile belirlenmiş olan limitlerde kullanıcılarımız en az 50 TL yatırım işlemi yapmalıdır. Aynı zamanda üyelerimiz 100.000 TL tutarına kadar yatırımlarını sağlayabilecektir.

Üyelerimiz yöntemi tercih ederken kişinin telefonuna yatırımda gelecek olan sms bilgisine ihtiyaç duyar. Yatırımlarınızı yakın ya da ulaşılabilir birine yapmak işleminizin sorunsuz olmasına yardımcı olur.

Pep İle Yatırım

Sanal cüzdan ödeme yöntemleri içerisinde güvenilir özellikleri ile öne çıkmayı başarmış olan Pep, firmamız tarafından sağlanan ödeme yöntemleri içerisinde bulunuyor. Bu yöntem kapsamında kullanıcılarımız hesabında bulunan bakiyeyi sitemizde bakiyesine aktarabilir.

İşlem sırasında kullanıcılarımızın belirlenmiş aracı siteler üzerinden hesabına giriş yapması gerekir. Aynı zamanda belirlenmiş olan limitler de 50 TL ve 100.000 TL arasında şeklindedir.

Kullanıcılarımız limitlere uygun şekilde işlemlerini gerçekleştirerek güvenilir ödeme adımlarını tamamlayabilir. Ödeme işlemleri birkaç dakika içerisinde tamamlanır ve işleminizin tamamlanması ile hesabınıza paranız anında yansıtılır. Payfix sistemine benzerlik gösterir.

S.S.S

Benjabet Yatırımları Güvenilir mi?

Firmamızda kullanıcılarımızın yatırımlarının güvence altında olmasını sağlamak amacıyla SSL şifreleme sistemi bulunuyor. Böylece işlem sırasında girdiğiniz bilgilerin tamamını yalnızca sizin görmenizi sağlıyoruz.  Bilgiler site ya da diğer kişilere şifreli olarak görünür.

Benjabet Yatırımları Hızlı mı?

Sitemizin sağladığı ödeme yöntemlerinin tamamı hızlı işlemlere sahiptir. Kullanıcılarımız dilerse aracı yöntemlerden de tercih ederek anlık yatırımlar sağlayabilir. Her yöntemin ne kadar sürede tamamlanacağı yöntemin özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Yorum yapın