Superbetin Para Yatırma Yolları

Superbetin para yatırma yolları sayesinde sitemize başarılı şekilde üyelik işlemi gerçekleştirmiş kişiler doğrudan yatırımlarını tamamlayarak avantajlardan yararlanmaya başlayabilir.

Türkiye’de kumarhane oyunlarının gerçekçi platform içerisinde oynatılması amacıyla düzenlenmiş olan sitemiz kullanıcılara gerçek para kullanma fırsatı sağlıyor kullanıcılarımız yapmış olduğu yatırım işlemlerinin ardından gerçek parayla oyunlara katılarak eğlencenin yanında kazanç elde etme fırsatı yakalayabilir.

Papara İle Para Yatırma

Papara ödeme yöntemini kullanmak isteyen üyelerimiz para yatırma içerisinde bu yöntemi seçerek şu adımları uygulamalıdır;

  • Sitemizde farklı yatırım yöntemleri bulunuyor. Bu yöntemle içerisinde sizin için en uygun olanı tercih ederek üzerine tıklamalısınız.
  • Açılan form içerisinde sizden adı, soyadı ve hesap numarası bilgileri istenir.
  • Daha sonra ne kadar işlem yapmak istediğinizi girmeniz gerekir. Yatırım tutarları mutlaka limitlere uygun olmalıdır.
  • İşleminizi onayladıktan sonra size belirtilen hesap numarasına manuel olarak işlem sağlayabilir ya da açılan ekranda hesabınıza giriş yaparak otomatik yatırımların yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Talepler oluşturulurken uygulanabilecek minimum tutar 10 TL şeklindedir. Bu yöntemle yapılabilecek en yüksek yatırım tutarı ise 100.000 TL ile sınırlıdır. Superbetin para yatırma yolları kapsamında sıklıkla seçilen yöntemlerdendir.

Payfix İle Para Yatırma

Kullanıcılarımız dilerse diğer bir hızlı ödeme yöntemi olan Payfix ile işlemlerini gerçekleştirebilir. Yatırımlar sağlanırken firmamızda ilgili ödemesiz sisteminin üzerine tıklamanızla beraber yeni bir sekmeye yönlendirilirsiniz.

Açılan sekmeyi içerisinde üyelerimiz Payfix hesap bilgilerini girerek hesaplarına erişim sağlar. Daha sonra burada ne kadar işlem yapmak istediklerini belirtirler. Yatırım tutarı firmamızın limitlerine uygun olmalarını. En az 25 TL en fazla 50.000 TL tutarında talep oluşturabilirsiniz.

Onaylama butonuna basmanıza beraber telefon numaranızı sms kod gönderilir. Ekranda yer alan ilgili alana kodu girerek işlemleri sağlarsınız. Superbetin para yatırma yolları ile bu sistem içerisinde yapmış olduğunuz anında hesabınıza yansıtılır.

Banka Havalesi İle Para Yatırma

Farklı aracı yöntemlere ihtiyaç duymadan doğrudan banka havalesi ile yatırım yapılması mümkündür. Bu yatırım yöntemi herkes tarafından ulaşılabilecek bir yöntemdir. İşlemler gerçekleştirilirken farklılığı seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

İşlem gerçekleştirilirken tercih edilebilecek maksimum tutar 100.000 TL olmalıdır. Kullanıcıların en düşük yapabileceği yatırım tutarı ise 50 TL olarak belirlenmiştir. Kullanıcılar limitler dışında herhangi bir işlem gerçekleştiremez.

Farklı bankalar aracılığıyla işlem yapılmasını sağlayan firmamız içerisinde kullandığınız tüm bankalara yönelik yatırım seçeneği bulabilirsiniz.

Mefete İle Para Yatırma

Mefete kullanıcıların sanal şekilde deposit yapmasına izin veren bir yatırım yöntemidir. Bunun için öncelikle ödeme yönteminin platformunda kişilerin hesap sahibi olması gerekir. Hesap işlemleri anlık olarak onaylandığından işleminizin hemen öncesinde hesap açarak bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz yöntem Superbetin para yatırma yolları kapsamında yapabileceğiniz minimum yatırım tutarı 25 TL olarak belirlenmiştir en fazla yatırım yapılabilecek tutar ise 100.000 TL sınırına sahiptir. Bu tutardan daha fazla yatırım yapmak isteyen kullanıcılarımız tekrarlı olarak yatırım işlemlerini gerçekleştirebilir.

Yatırım sırasında yalnızca sizin adınıza açılmış hesapları kullanabilirsiniz. Başka kişilerin adına açılmış olan hesaplardan yapılan talepler anında reddedilir.

Kripto İle Para Yatırma

Sitemizde üyelik işlemi gerçekleştirmiş kullanıcılar yatırımları için kripto yöntemlerini tercih edebilir. Bunun için firmamız başta popüler para birimleri olmak üzere 10’dan daha fazla yöntemin sunulmasını sağlar.

İşlem için kullanıcıların önceden bir platform içerisinde hesaplarının ve paralarının bulunması gerekir. Buna bağlı olarak para birimi üzerinden yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yatırımlarınızı sağlarken TL işlem gerçekleştirmeniz gerekir.

Yöntemi tercih edecek kullanıcılarımız Superbetin para yatırma yolları ile en az 200 TL talebi oluşturmalıdır. Yapılabilecek maksimum para yatırma işlemi ise 100.000 TL tutarında olacaktır. Daha yüksek tutarlarda işlem kullanıcılarımızın tekrarla işlem yapması gerekebilir.

Yatırım için mutlaka sizin adınıza olan ödeme yolları hesaplardan yararlanmanız gerekir. Aktarımınız sağlanırken anlık kur üzerinden kullandığınız para biriminin TL cinsinden tutarı hesaplanır.

S.S.S

Superbetin Sitesine Yatırım Yapmak Yasak mı?

Sitemiz kumarhane oyunlarının oynatılmasını sağlayan bir platform olduğundan işlemlerinizin fark edilmesi durumunda idari para cezasıyla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu durumların tamamının engellenebilmesi için Superbetin farklı sistemleri bulunuyor.

Superbetin Sitesinde Yatırımlar Ne Kadar Sürer?

Kullanıcılarımızın tercih ettiği ödeme yöntemlerine göre değişiklik görülebilir. Birçok ödeme yöntemimiz anında yatırım sağlar. Ancak bazı yöntemler de 30 dakikaya kadar sürecin uzadığı görülebilir.

Yorum yapın