Sahabet Para Yatırma Yolları

Kolay, hızlı ve güvenilir finansal işlemler Sahabet ile elinizin altında! Sizi bekleyen avantajları kaçırmayın Sahabet para yatırma yolları ile kazanmaya hemen başlayın!

Montra Bank İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Sahabet üyelerine 18 farklı yöntem ile finansal işlem gerçekleştirme imkanını sağlıyor. Alternatifler arasında en çok kullanılan maksipayfix ile fixturka payfix yöntemi bulunuyor.

Platformda limitler 10 Türk lirası ile 1000 Türk lirası arasında değişen limitlerle gerçekleştiriliyor, 3 dakika içerisinde hesaba yatırılıyor. Sadece CepBank yatırımlarında süreç 20 ila 30 dakika arasında değişiyor. Sahabet para yatırma yolları arasında montra bank transfer seçeneği de bulunuyor.

Yöntemi tercih ettiğinizde miktarı yazarak işleme devam edebilirsiniz açılan sayfada banka isimleri yer alır. Bankanızın üzerine tıkladığınızda bilgilerini görebilir IBAN numaranızı kopyalayarak sayfadan çıkış yapmadan internet bankacılığına direk giriş yapabilirsiniz.

IBAN numaranıza platformumuzda belirtilen tutarda havale işlemini gerçekleştirdikten sonra geri dönüş yaparak hesabınızın altında yer alan yatırımı gerçekleştirdim seçeneğine tıklayarak işlemi sonlandırmalısınız.

Anında Mefete İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Anında mefete yöntemi ile yatırımınızı yapmak için öncelikli olarak mefete üzerinde üyelik oluşturmalısınız. Otomatik ya da manuel olmak üzere iki farklı sistem ile üyeliğinizi oluşturduktan sonra yatırım tutarınızla isterseniz otomatik isterseniz manuel seçim yapabilirsiniz.

Otomatik deposit aktarımında sisteme kayıtlı telefon numarasının başına 0 koymadan yazmamışsınız ardından gelen tek kullanımlık şifre ile giriş yapabilirsiniz. Mefete hesabınızda yeterli bakiye olduğunda otomatik olarak işlem gerçekleştirilir.

Sahabet para yatırma yolları içerisinde yer alan mefete sistemini kullanarak manuel transfer işlemi yapabilirsiniz bunun için manuel olarak mefete üyeliğiniz üzerinden hareket etmelisiniz.

Fixturka Payfix İle Yatırım Nasıl Yapılır?

Hızlı, güvenilir ve kolay şekilde para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitede kendinize en uygun yöntemi belirleyerek kısa süre içerisinde hesabınıza nakit gönderimini sağlayabilirsiniz. Fixturka payfix seçeneği ile işlem yapmanız ancak şu adımları yerine getirmekle mümkün;

  • Payfix web sitesi üzerinden hesap oluşturmalısınız.
  • Hesabınıza giriş yapıp bakiye yüklemelisiniz.
  • Sahabet üzerinden para yatırma bölümüne gelerek metodu seçmelisiniz.
  • Yatırım miktarınızı girerek butona tıklamalısınız.
  • Açılan sayfaya TC kimlik numarası ile birlikte payfix hesap şifresini yazmalısınız.
  • Ödemeyi başta seçeneğine tıkladıktan sonra telefonunuza gelen SMS onay kodunu yazmalısınız.
  • Kontrolün sağlanmasının ardından kısa süre içerisinde hesabınıza aktarılır.

İnstant QR Kod İle Nasıl Yatırım Yapılır?

İnstant QR kod yöntemi ile telefonunuzda herhangi bir QR kodu okutmaya gerek kalmadan otomatik olarak yatırım sağlayabilirsiniz. Sahabet para yatırma yolları arasında metodu seçtikten sonra bankayı da belirlemelisiniz.

En az 50 TL’ye en fazla 5000 TL olarak miktarı yazdıktan sonra TC kimlik numaranızla birlikte mobil bankacılık şifresini yazmalısınız ardından işleme devam edebilirsiniz. Süreç içerisinde sayfadan asla ayrılmamalısınız çünkü kayıtlı telefonunuza gelen SMS ve güvenlik kodlarını ekrana eş zamanlı olarak yazmanız gerekiyor.

Onay kodlarını yazdıktan sonra yapmış olduğunuz işlem birkaç dakika içerisinde üye hesabınıza aktarılır. İşlem devam ederken internet bankacılığına ya da mobil uygulamaya girildiğinde yarım kalır ya da iptal edilir bu yüzden dikkat etmelisiniz.

Astropay İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Para yatırmak için en popüler sanal kartlardan biri olan astropay ile işlem yapmak için web adresi üzerinden hesap oluşturmalısınız. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sanal kartı satın almalısınız. 16 haneli kart numarasını, kart kodunu ve kart bitiş tarihini kullanarak Sahabet üzerinde devam edebilirsiniz.

Siteye girişin ardından sistem sizi kart bilgilerini yazmak için sayfaya yönlendirir burada istenen bilgileri girerek depozitoyu onayla seçeneğine tıklamanız gerekir. Bakiyeniz birkaç dakika içerisinde hesabınıza aktarılır.

Ödeme yolları arasında yaptığınız tercihe bakılmaksızın işlemlerin sorgulama süreci 7 iş günüdür. Bu süre aşıldığında hatalı hesap no, IBAN ya da pasif bankalara para yatırma ve para çekme gibi işlemler söz konusu olduğundan dolayı sorumluluk tamamen üyelere aittir.

Sık Sorulan Sorular

Para Yatırma İşlemlerinde Güvenlik Nasıl Sağlanır?

Platformumuzda kullanıcı bilgileri ile birlikte finansal işlemleri korumak için SSL şifreleme teknolojisi gibi çeşitli önlemleri kullanıyoruz. Lisanslı ve düzenlenmiş platform olmamızdan kaynaklı olarak güvenilirlik sorunu yaşanmaz.

Sahabet Para Yatırma İşlemleri Ücretli Mi?

Hayır, para yatırma işlemlerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Ana sayfamızda en altta bulunan para yatırma sekmesine tıkladığınızda yöntemlerle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın