Baymavi Para Yatırma Yolları

Baymavi para yatırma yolları sayesinde kullanıcılarımız kripto, banka havalesi, kredi kartı ya da farklı kentleri için uygulanabilecek yöntemleri tercih ederek işlemlerini sağlayabiliyor.

Sitemizde kullanıcılarımız üyelik işlemlerinin ardından para yatırma sağlayarak oyunlara katılım gerçekleştirmelidir. Oyunlarımızda tüm kullanıcılarımız gerçek para kullandığından herkes yatırım işlemini gerçekleştirmiş olmalı ve işleminin ardından sitemize yerini almalıdır.

Kripto Para Yatırma Yolları

Yatırım işlemleri sırasında kişiler dilerse farklı platformlar içerisinde yer alan kripto para birimlerini kullanabilir. Bunun için kullanıcılarımızın öncelikle kripto paraların satın alma işlemlerinin gerçekleştirildiği platformlarda üyeliğinin olması gerekir. Aynı zamanda hesabınızda yatırım işleminize uygun para biriminiz bulunmalıdır.

Bitcoin, Ethereum, Usdt birimlerini kullanarak yatırımlarınızı sağlamanız mümkündür. Aynı zamanda kullanıcılar için minimum tutar 100 TL ile sınırlıdır. Baymavi para yatırma yolları üst sınırı bulunmayan bu yöntemde istediğiniz kadar yatırım yapmanız mümkündür.

Banka Havalesi Yatırma Yolları

Sitemizde yer alan banka havalesi yatırma yolları sayesinde kişiler farklı yöntemleri tercih ederek anında ya da birkaç dakika içerisinde işlemlerinin yapılmasını sağlıyor. Bankadan yapılacak havaleler için 2 farklı yöntem bulunuyor;

  • Kullanıcılarımız sitemiz üzerinden güvenli şekilde banka hesabına giriş yaparak yatırım yapabilir. Bu yatırımın yönteminde minimum tutar 100 TL şeklindedir.
  • Banka hesabına sistem üzerinden giriş yapmak istemeyen kişiler ise soft ödeme yolları kullanarak işlemini sağlayabilir. Bu yöntemle en az 500 TL en fazla 1.000 TL yatırım yapılması mümkündür.

Baymavi para yatırma yolları her 2 yöntemden sizin için uygun olanı tercih ederek birkaç dakika içerisinde yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz. Firmamıza aktarmış olduğunuz bakiyeleriniz ile tüm oyunlara katılım gerçekleştirebilirsiniz

Cepbank Para Yatırma Yolları

Cepbank kişilerin kendi mobil bankacılıkları içerisinde bulunan bakiyelerini telefon numarasını gönderme ile sağlamış olduğu bir yatırım yöntemidir. Bu yöntem içerisinde kullanıcılar formu doldurmadan önce diledikleri banka hesabına mobil uygulamasına girerek buradan telefon numarasına para gönder seçeneğini tıklamalıdır.

Yakınınızda bulunan bir kişinin telefon numarasına para gönderme işleminizi tamamladıktan sonra sizin ve para göndermiş olduğunuz kişinin bilgilerini girerek işleminizi tamamlarsınız.

Yapılacak işlemlerde en az 100 TL işlem yapılması mümkündür. Kullanıcılarımız bu yöntemi tercih ederken üst sınır olmadan işlem sağlar. Ancak Baymavi para yatırma yolları vermiş olduğu belirli sınırlamalar bulunabilir.

Papara Para Yatırma Yolları

Sanal cüzdan ödeme yöntemleri arasında oldukça popüler olarak bilinen Papara sağlamış olduğu yüksek yatırım tutarları ile dikkat çekiyor. Kullanıcılarımız 1.000.000 TL tutarına kadar yatırımlarını tek seferde bu yöntem aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Bakiye aktarımlarının sağlanabilmesi için hesap numaranızı ve yatırım yapmak istediğiniz tutarı girerek işleminizi tamamlamanız gerekir. Bunun için doğrudan hesabınızı sitemiz üzerinden açmanız gerekmeyecektir.  İşlemler manuel ya da otomatik özelliklerle gerçekleştirilebilir. Payfix gibi sanal cüzdan ödemesidir.

Yöntemi tercih ederek yatırım yapmak isteyen kullanıcılarımız en az 250 TL tutarında işlem gerçekleştirilmelidir. Bu tutarın altında yatırım yapılacak yatırımlar mümkün olmayacaktır. Bu nedenle daha düşük yatırım yapmayı planlayan kullanıcılarımız farklı Baymavi para yatırma yolları tercih edebilir.

Kredi Kartı Para Yatırma Yolları

Kredi kartı ödeme yöntemi sitemiz içerisinde bulunan ve kişilerin nakit parası bulunmasa dahi kullanılabileceği alternatif bir yöntemdir. Firmamızda alınmış olan güvenlik önlemleri sayesinde girmiş olduğunuz kart bilgilerinizin tamamı şifreli şekilde saklanır.

Adımları da son derece kolay olarak tamamlanan bu yöntemin içerisinde kullanıcılar isterse kendi kart bilgilerini kaydedebilir. İşlem sırasında yalnızca kart numarası, kart üzerindeki isim, son kullanma ve CVV kodu talep edilir.

Deposit yapacak olan kullanıcılarımız en az 500 TL tutarında işlem gerçekleştirilmelidir. Maksimum sınır için belirli bir sınırlama bulunmuyor. Ancak kullanıcılarımız güvenilir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilmek için talep öncesinde canlı destek ekibimiz ile görüşerek maksimum sınır hakkında bilgi almalıdır.

Dilediğiniz her zaman kartınızda bulunan paranızı bakiyenize yansıtmanız sağlayan bu yöntem anında işlem gerçekleştirir. Aynı zamanda işlemin sırasında sizden işlem ücreti talep edilmeyecektir.

S.S.S

Baymavi Yatırım Yöntemleri Her Zaman Aktif mi?

Sitemizde yer alan tüm ödeme yöntemleri 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet sağlar. Dilediğiniz her zaman yatırım işlemlerinizi gerçekleştirerek sitemizin özelliklerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Baymavi Yatırımları Ne Zaman Hesaba Yansır?

Yaptığınız yatırımlarınız genellikle anında hesabınıza yansır. Ancak bazı yatırım işlemlerinde kullanıcıların işlemlerinin yansıtılması 30 dakika kadar uzun süreç içerisinde olabilir. Bu durum tercih ettiğiniz yöntemin prosedürüne göre değişir.

 

Yorum yapın