Bahsegel Para Yatırma Yolları

Bahsegel para yatırma yolları ile kullanıcılarımız siteye bakiye aktarma işlemlerini gerçekleştirerek oyunlarımızdan yararlanmaya başlayabilir, avantajlarımızı deneyimleyebilir.

Kumarhane oyunlarının oynatılmasını sağlayan firmamız gerçek parayla oyun fırsatı sunar. Kullanıcılarımız sitemizde yer alan ödeme yöntemlerini tercih ederek yatırımlarını tamamlar. Sanal cüzdan, banka ya da kripto gibi yöntemler sayesinde sizin için en uygun olan seçenekle hızlıca yatırımlarınızı hesabınıza yansıtırsınız.

Havale ile Para Yatırma

Firmamızda yatırım işlemlerinin gerçekleştirilmesi için kullanıcılarımız banka hesapları üzerinden doğrudan transfer yapabilir. Sitemizde 3 farklı havale yöntemi bulunuyor. Yöntemi tercih eden kişiler 100 ila 500 TL minimum yatırım işlemini sağlayan yöntemi seçebilir.

Yöntem aracılığıyla yapılabilecek maksimum tutar ise 100,000 TL ile sınırlıdır. Yatırımlar sırasında kullanıcıların adı, soyadı, tercih ettiği banka ve tutar bilgiler istenir. Aynı zamanda yatırım sırasında firmamızın bonuslarından da yararlanabilirsiniz.

Papara ile Para Yatırma

Sitemizde para yatırma işlemlerini gerçekleştiren kullanıcılarımız Papara yöntemini seçebilir. Sitemizde 4 farklı limitlere sahip yöntemimiz bulunuyor. Her yöntemde ise limitler değişiklik gösterir.

Bahsegel para yatırma yolları arasında bulunan yöntem aracılığıyla en az yatırım tutarı 50 TL’dir. En yüksek yatırım ise 50.000 TL tutarında sağlanabilir. Yatırımlarda kullanıcılara belirtilen numaraya doğrudan transfer yapılmasıyla adımlar tamamlanır. Para gönderirken açıklama kısmının boş bırakılması önemli bir durumdur.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Nakit parası bulunmayan ya da kullanmak istemeyen kullanıcılarımızın tercih edebileceği kredi kartı ödeme şekli bulunuyor. Bu yöntem sayesinde kredi kartınızda bulunan kullanılabilir bakiyenizi sitedeki hesabınıza aktarabilirsiniz.

Seçeneği tercih etmiş kullanıcılar en az sitemizde tek seferde 50 TL’nin üzerinde deposit gerçekleştirmelidir. Maksimum yapılabilecek işlem tutarı ise 1.500 TL olarak sınırlanmıştır. Yatırım öncesinde kredi kartınızın görselini paylaşmanız beklenebilir.

Bu seçenekte kullanıcılarımız anında işlem sağlar. İnternet üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirir gibi bakiye yüklemeler tamamlanır. Bahsegel para yatırma yolları ile girilen bilgilerin tamamı SSL sertifikası güvencesiyle şifrelenerek gizlenir. Böylece kart bilgileriniz güvence altında kalacaktır.

Payfix Para Yatırma Yöntemi

Payfix firmamızda bulunan ödeme işlemlerinden biridir. Sanal cüzdan olarak bilinen bu sistem ekstra güvenlik önlemleriyle tanınır. Kişiler doğrudan işlemlerini sanal cüzdanları ile tamamlayabilir.

Sitemizde 2 farklı sistemi içeren yöntemler bulunur. Her iki yöntemde de en az 25 TL yatırım yapılması sağlanmalıdır. Payfix ile en fazla yatırımın tutarı ise tek seferde 50.000 TL’dir. Belirlenen limitlerin dışında işlemlerin sağlanması mümkün olmayacaktır.

İşlemleriniz anında hesabınıza yansıtılır. Birkaç saniye içerisinde yatırım formunu doldurarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme adımları tercih ettiğiniz sisteme göre değişiklik gösterir.

Kripto Para ile Para Yatırma

Kripto paralar aracılığıyla da firmamıza yatırımların sağlanması mümkün bir durumdur. Bu yatırımda kullanıcılarımız Bitcoin, Ethereum, Tether, Ripple, Litecoin benzeri 16 farklı birimi tercih edebilir.

Sağlanan kripto para yatırma işlemleri sırasında asgari yatırımın tutarı 50 TL’dir. Yöntemde maksimum yatırımlar sitemizin en yüksek limitlerini içerir. Bu seçenekle kullanıcılarımız tek seferde 1.000.000 TL yatırım yapabilir.

İşlem sırasında anlık kurdan çevrim yapılarak hesaplamalar yapılır. Buna göre yatırdığınız kripto biriminizin anlık değerine göre aktarım sağlanır. Sitemizde doğrudan kripto birimlerinin kullanılması mümkün değildir.

Bu yöntemi tercih edecek olan kullanıcıların Bitcoin ya da BNB Smart Chain içerisinde hesaplarının olması gerekir. Hesabınızda da geçerli bakiyeniz olmalıdır. Aksi takdirde işleminiz sağlanamaz. Bahsegel para yatırma yolları kişilere ekstradan platform hesabı sağlamaz.

Mefete ile Para Yatırma

Mefete yöntemiyle işlem gerçekleştirmek isteyen kullanıcılarımız sitemizin sağladığı ödeme yöntemlerinden yararlanabilir. Buna bağlı olarak kişiler güvenlik önlemlerine sahip olan adımlarla kişisel bilgilerini koruyarak işlemlerini sağlayabilir.

Belirlenmiş ödeme yolları kullanıcılarımız en az 50 TL, en fazla ise 50.000 TL arasında işlem gerçekleştirebilir. Aynı zamanda kişilerin mutlaka kendi adına açılmış olan hesaplardan işlemler gerçekleştirmesi önemlidir.

Yatırımınız sırasında otomatik olarak almak istediğiniz bonusu da tercih edebilirsiniz. Böylece ekstradan başvuru yapılmasına gerek yoktur. Bahsegel para yatırma yolları bonuslarından yararlanabilirsiniz.

S.S.S

Bahsegel Para Yatırma İşlemim Hesabıma Ne Zaman Yansır?

Yapılan yatırım işlemleri anlık olarak hesaba yansıtılır. Yalnızca tercih edilen yöntemlere bağlı olarak maksimum 2 dakikaya kadar gecikmelerin görülmesi beklenen bir durumdur.

Bahsegel Para Yatırma İşlem Ücreti Var mı?

Firmamızın işlemleriniz sırasında sizden talep ettiği işlem ücreti bulunmuyor. Ancak banka havalesi gibi yöntemlerde kullanıcılarımız bankaya yönelik işlem ücreti ödeyebilir, firmamız yapılan yatırımlardan kesinti yapmaz.

Yorum yapın