Truvabet Sağlam mı?

Truvabet sağlam mı; firmanın kullanıcılara yönelik kampanyaları, nakit çekim işlem detayları, oyunların içerikleri ve çok daha fazlası hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar burada!

Güvenilir ve sorunsuz bir işlem akışından istifade edebilmeniz için site tüm önlemleri aldığını ifade etmektedir. Sarı ve siyah rengin aktif şekilde kullanıldığı bu tasarım üzerinden sadece saniyeler içerisinde bağlantı adımını hayata geçirmenize şans verilmektedir. Fakat sitede kullanıcı yorumları ve deneyimleri ile alakalı dönütlere bakıldığı zaman işlem akışının sitede belirtildiği gibi nitelikli olmadığı üzerinde durulmaktadır. SXM Management N.V tarafından işletilmekte olan bu sitede özellikle ödeme adımlarına ilişkin bazı sorunların yaşandığı üzerinde durulmaktadır.

Truvabet Nasıl Bir Site Üye Olunur mu?

Truvabet sağlam mı; firmada işlem akışına dair incelemeler yapıldığı zaman üyelik oluşturmanın tamamen sitenin genel kurallarına ve şartlarına bağlı olduğunu eklemek gerekmektedir. Firmada işlem akışına dair sorun meydana gelmemesi adına sadece 1 adet hesap açılmasına şans verilmektedir. Çoklu hesap başvurusunda bulunulması hesabın kalıcı olarak kapatılmasını da beraberinde getirecektir.

Truvabet sağlam mı; erişim adımlarından istifade ederken üyelerin özellikle dikkate alması gereken hususların başında kesinlikle alt yapı sağlayıcıları gelmektedir. Üyelik aşamasını tamamlarken alt yapı sağlayıcılarının denetim adımlarını sürdürdüğünün farkında olmalısınız. Sağlam mı; erişim sürecine ilişkin sorun yaşanmaması için çok boyutlu bir güvenlik sistemi geliştirilmiş durumdadır. Siz de tek bir tık ile hızlı ve sorunsuz bir işlem akışı üzerinden bağlantı adımlarını tamamlamanıza şans verilmektedir. Bu sistemde üyeliğinize dair bir güvenlik sorunu olması durumunda sistem bakliyeye el koyma ve hesabı askıya alma hakkını saklı tutar. Hatta tam da bu nedenle hesabının para çekme aşamasında kural ihlali gerekçe gösterilerek silindiğini iddia eden kullanıcılar mevcuttur.

Üyelik sürecinde hesap doğrulaması ve SMS doğrulaması adımlarının kurallara uygun tamamlanmaması halinde direkt olarak işlem akışında ret yanıtı aldığını belirtmek gerekmektedir. Bazı üyeler gönderdikleri belgelerin incelenmesinin çok uzun zaman aldığını belirttiği de görülmektedir. Bu aşamada erişim adımlarına dair aksaklık meydana gelmemesi adına çok hassas davranmanız lazımdır. Bu sistemde özellikle bağlantı adımlarını yerine getirirken onay süreci çok uzun sürdüğü için para çekme gibi işlemler sırasında sorun yaşadıkları belirtilmektedir. Bu tür aksaklıklar meydana gelmemesi adına firmanın belge onay sistemini daha hızlı bir hale getirmesi önerilmektedir.

Truvabet Dolandırıcı mı? Ödeme Yapıyor mu?

Truvabet sağlam mı; ödeme adımlarının hızı sitenin genel güvenliğine dair en net bilgileri veren sistemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ödeme sürecine ilişkin kullanıcıların özellikle dikkat etmeleri gereken hususlardan bir diğeri de kişisel bilgilerin tamamen kayıt aşamasında verilen bilgiler ile uyumlu olmasıdır. Bazı kullanıcılar tüm kurallara riayet ederek işlem akışını tamamlamasına rağmen bağlantı aşamasında sorun yaşadığını belirten ve nakit çekim aşamasında ret yanıtı aldığını ileri süren kullanıcıların olduğunu belirttiği de görülmektedir. Ödeme adımlarına dair bazı kullanıcılar komisyon kesintisi yapılmayacağı vaat edilmesine rağmen oldukça yüksek oranlarda kesintiler yapılarak kişilerin elde ettikleri kar düzeyinin büyük oranda düşürüldüğünü de ele almaktadır.

Truvabet sağlam mı; ödeme aşamasında forumlarda kullanıcılar tarafından belirtilen yorumlardan bazıları şunlardır;

  • Bağlantı sürecinde hesaba tanımlı aktif promosyon bulunması nakit çekim adımının ret yanıtı almasını beraberinde getirecektir.
  • Üyelerin nakit çekim aşamasında tüm bonus olanaklarının çevrimi tamamlanmış olmasına rağmen, çekim adımını yavaşlatmak adına çevrilmemiş bonus bulunduğuna dair olumsuz yorumların söz konusu olduğu görülüyor.

Dolandırıcı mı; ödeme metotlarına ilişkin sorunsuz bir sistem söz konusu olmasına rağmen, ödeme adımlarına ilişkin gerekli olan desteğin bir türlü verilmediği konusunda olumsuz yorumlarda bulunan kişiler de vardır. Hatta canlı destek hattına bağlantı kurmada dahi çok uzun dakikalar sıra beklemek zorunda kaldığını ifade eden kullanıcılar mevcuttur.

S.S.S

Erişim sürecinde neden ret yanıtı alıyorum?

Sitenin ana sayfasına bağlantı aşamasında ret yanıtı almanızın nedeni kullanmış olduğunuz domain adresinin güncel olmaması olabilir. Domain adresinin güncel olmaması işlem akışında büyük oranda sakınca oluşturmaktadır. Üyelerin bir kısmı adres değişimi sonrasında bilgilendirme aşamasının çok yavaş olduğuna dair olumsuz yorumlarda bulunmaktadır.

Sitede alan adı değişim durumu kişisel bilgiler için risk midir?

Site alan adı değişim durumu sonrasında kişisel bilgilerin doğruluğuna dair herhangi bir sorun ortaya çıkartmayacaktır. Kişisel bilgiler çok boyutlu şekilde korunmasına rağmen özellikle telefon numarasının farklı firmalara aktarıldığına dair olumsuz yorumlarda bulunan kişiler de çoğunluktadır.

Yorum yapın