Sportsbet Papara

Sportsbet papara yatırım sorunu var mı? Sportsbet papara yatırım işlemleri hızlı mı? Sportsbet papara ile yatırım hakkında tüm merak edilenler burada!

Sportsbet papara ödemesi seçeneğine sitenin yatırım sayfasından hızlı şekilde ulaşmanız mümkün. Bahis sitesine papara kullanarak yatırım işlemi gerçekleştirme konusunda bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Sportsbet Papara İle Yatırım Limitleri Alt Üst

Papara kart online olarak 7 / 24 alışveriş imkanı tanıyan bir sanal karttır. Ödeme kolaylığına sahip olması satın alma işlemi ve ücret transferi gibi birçok finansal işlem açısından müşterilerine yarar sağlar.

Papara uygulaması Mastercard altyapısı ile hizmet veren paparacard ile bankalardan işlem gerçekleştirme kolaylığı sağlar. BDDK yani Bankacılık düzenleme ve denetleme kurulu tarafından 2016 yılında onaylanmıştır.

Papara uygulaması tüketicilerine dakikalar içerisinde ücretsiz şekilde kullanabilecekleri hesap ve kart sunan dijital bir araç olarak bilinir. Papara kullanarak bet sitesinde yatırım işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız ilk olarak bu ödeme yöntemi hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekir.

Sportsbet papara yatırımı için öncelikle kendi adınıza bir papara hesabı oluşturmalısınız. Bu ödeme kanalının kullanımı oldukça yaygındır. Bet sitesi hesabınıza papara ile yükleme gerçekleştirebileceğiniz en az tutar 50 TL en yüksek tutar ise 10.000 TL’dir.

Papara hesabı nasıl açılır: Uygulamayı verimli şekilde kullanmak için kendi adınıza bir hesap oluşturmanız gerekir. Bunun için şu adımları takip etmelisiniz;

 • Web sayfasından ya da papara uygulamasının üzerinden hesap aç linkinin üzerine tıklamalısınız.
 • Bu işlem ardından kendi bilgilerinizi vererek kendi adınıza bir üye kaydı oluşturabilirsiniz.
 • Mail adresi ya da sosyal medya kanallarının üzerinden kolay şekilde üyelik işlemlerini sağlamanız mümkün.
 • İletişim ve kimlik bilgilerini eksiksiz olarak siteye girmelisiniz.
 • Üyelik kaydını eksiksiz olarak tamamladıktan sonra mail adresi ve cep telefonu ile şifre belirlemeli ve papara hesabınıza giriş sağlamalısınız.
 • Hesaba ilk giriş yapacağınız zaman cep telefonunuz içerisine gelen kod ile birlikte giriş işlemlerini tamamlamalısınız.
 • Papara herhangi bir bankaya ait olmayan dijital bir uygulama olarak kullanılır.
 • Para yollama ve para alma amacı ile diğer bankalarla birlikte çalışır.

Sportsbet Papara Para Çekme Süresi

Papara var mı; bet sitesi içerisinde para çekim yöntemleri arasında papara vardır. Site içerisinde para çekimi gerçekleştirmek istiyorsanız bu yatırım yöntemini kullanarak en az 1 kez para yatırımı yapmanız gerekir. Bu şekilde para çekimi gerçekleştirme konusunda herhangi bir zorluk ile karşılaşmazsınız. Papara kullanarak para çekimi için şu işlemleri yapmalısınız;

 • Bet sitesi hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranın sağında yer alan hesabım menüsünden ödeme sayfasını açmanız gerekir.
 • Ödeme sayfasını açtıktan sonra buradan çekim sayfasını açmalısınız.
 • Çekim sayfasını açtığınızda karşınıza çıkan ödeme seçeneklerinden papara yönteminin üzerine tıklamalısınız.
 • Daha sonrasında çekim yapmak istediğiniz tutarı girmeli ve çekim için istenen bilgileri vermelisiniz.
 • Papara kullanarak para çekim işlemleri 1 ila 3 dakika içerisinde hızlı şekilde sonuçlanır.

Sportsbet Papara İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Papara kullanarak yatırım işlemi yapmak istiyorsanız site içerisinde bulunan ödeme sayfasına erişim sağlamalısınız. Daha sonrasında yatırım için sırası ile şu işlemleri tamamlamanız gerekir;

 • Sitenin ödeme sayfasından papara kanalını seçtikten sonra size bir yatırım formu sunulur.
 • Size sunulan yatırım formu içerisine eksiksiz olarak bilgilerinizi vermelisiniz.
 • Yatırım formuna paparacard bilgilerini girdikten sonra yatırım yapmak istediğiniz tutarı da girmeniz gerekir.
 • Bu adımları tamamladıktan sonra işlemi onaylamalısınız.

Yukarıda yer alan adımları tamamladıktan sonra site hesabınıza yükleme yapabilirsiniz. Bu şekilde site içerisinde sunulan içerikleri kullanarak kazanç elde etme imkanını elde edersiniz.

Sportsbet Papara Bonusu Var Mı?

Papara ile yatırım yaptıktan sonra sitede herhangi bir papara yatırım bonusu bulunmadığı için bonus alamazsınız. Site içerisinde sunulan ikramiyeler arasında papara yatırım bonusu yoktur. Ancak bet sitesine gelecek olan güncellemede bu bonusun da ekleneceği düşünülüyor.

S.S.S

Papara ile yatırım ikramiyesini kimler alabilir?

Yatırım ikramiyesini istenilen tutarda yatırım yapan müşteriler canlı desteğe bağlanarak talep ettikten sonra alabilir.

Papara ile yatırım yaparken nelere dikkat edilmesi gerekir?

Para yatırımı sırasında verdiğiniz paparacard bilgilerinin doğruluğundan emin olmanız gerekir.

Yorum yapın