Slotbar Arkadaşını Getir Bonusu

Slotbar arkadaşını getir bonusu kullanıcıların arkadaşlarını davet etmesi durumunda talep edebileceği ve arkadaşlarının yatırımına yönelik olarak sağlanan özel promosyon türüdür.

Slotbar günümüzde farklı birçok promosyon türünü bir araya getirerek kullanıcılarının daha fazla bakiye elde etmesini amaçlıyor. Elde edilen ücretsiz bakiyeler sayesinde risksiz oyunlara katılım mümkün oluyor. Ayrıca bu promosyonlar aracılığıyla ekstradan kazanç elde edilebiliyor. Slotbar arkadaşını getir bonusu dahilinde kişiler farklı türlerdeki kampanyalardan yararlanma şansını elde ediyor.

Slotbar Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

Günümüzde yurtdışı lisanslı sitelerin tercih edilmesi arasında en büyük nedenlerden birisi sağladığı kampanyalardır. Bu kampanyalar sayesinde kişiler yapmış oldukları yatırım dışında bedava oyunlara katılım sağlayabiliyorlar.

Promosyonlar arasında ise Slotbar arkadaşını getir bonusu kişilerin diğer arkadaşlarını davet etmesi aracılığıyla elde edebileceği kampanya türü olarak değerlendiriliyor. Bu promosyondan yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle dikkat etmesi gereken hususlar bulunuyor.

  • Mutlaka arkadaşınız üyelik işlemini gerçekleştirmeden önce canlı destekle görüşme yaparak üyelik oluşturacak kişi hakkında bilgiler sağlanmalıdır.
  • Üyelik işlemi yapacak olan kişinin daha önceden platformda hiçbir üyeliğinin bulunmaması gerekir. Daha önceden üyeye kaçmış olan kişiler arkadaş bonusu kapsamında değerlendirilemez.
  • Oluşturulan üyelik işleminin ardından yapılan birinci yatırıma özel kampanya alınabilir. Yatırım yapmış olan kişi bahis almadan önce size haber sağlamalı ve bonus talebini oluşturmalısınız.
  • Birinci yatırım dışında başka yatırımlara yönelik olarak herhangi promosyona alınma ihtimali bulunmuyor.

Kampanyadan yararlanacak olan kişilerin mutlaka site içerisinde aktif yapısının bulunuyor olması gerekir. Son 7 gün içerisinde yatırımının olması ve oyunlara katılım gerçekleştirilmesi halinde arkadaşınızın üyeliği doğrultusunda promosyon alabilirsiniz.

Ancak firmalar günümüzde farklı kampanyalara yer verdiğinden kaynaklı sağlanan güncel promosyon türleri içerisinde Slotbar arkadaşını getir bonusu seçeneği bulunmuyor. İlerleyen zamanlarda sitenin bu tarzdaki bir kampanya türünü bonusları arasına eklemesi bekleniyor.

Slotbar Arkadaş Bonusu Kaç TL

Düzenlenen arkadaş promosyonun en büyük özelliği diğer kişinin yapmış olduğu yatırım tutarına bağlı olarak alacağınız bedava bakiyedir. Bu bakiye kapsamında kullanıcılar kendi hesabı içerisinde oyunlara katılım gerçekleştirerek kazanç elde etme fırsatını yakalıyor.

Slotbar arkadaşını getir bonusu kapsamında ise henüz bir promosyon içeriği paylaşılmadı ondan kaynaklı doğrudan alınabilecek tutar bilinmiyor. Genellikle kullanıcıların arkadaşlarının yapmış olduğu yatırımlarının %10 ya da 20 gibi tutarları üyelik sağlayan kişilere de veriliyor.

Kimi zaman sağlanan promosyon türleri sefere yönelik değil tekrar olarak veriliyor. Özellikle referans kampanyalarını geliştiren firmanın doğrudan komisyon sistemi içerisinde bulunması kişilerin arkadaşlarının yapmış olduğu tüm yatırımlar aracılığıyla belirli bir vakitte elde etmesini amaçlıyor.

Slotbar arkadaşını getir bonusu genellikle çevrim şartına sahip olacak şekilde veriliyor. Çevrim şartlarını tamamlamış olan kullanıcıların çekim talepleri oluşturması mümkün olacaktır. Çevrim şartının sağlanmaması halinde ise belirlenen sürenin tamamlanmasında hem bonus hem de bonus aracılığıyla elde ettiğiniz kazançlarınız silinir.

Kişilerin yararlanabileceği arkadaşını getir bonusu kaç TL tutarı minimum ve maksimum sınırlarına sahip olabilirsin o kadar özellikle arkadaşınızın yapmış olduğu yatırım tutarı önemlidir. Yapılan yatırımın minimum tutardan daha yüksek olması gerekir. Aksi takdirde 2 tarafın da herhangi bir promosyondan yararlanma şansı bulunmayacaktır.

Promosyon dahilinde ilk defa üyelik gerçekleştiren kullanıcı yapmış olduğu birinci yatırıma özel farklı kampanyalardan yararlanabilir. Sitenin sağladığı hoş geldin ya da diğer yatırım kampanyaları kişi için aktif olacaktır.

Referans olan kullanıcının ise herhangi bir şekilde promosyonu alması için yatırım şartı bulunmuyor. Arkadaşınızın yatırımının ardından oluşturduğunuz başvuru işleminiz sayesinde kampanya hesabınıza aktarılır.

Bonus aracılığıyla kullanıcıların elde edebileceği maksimum ya da minimum tutarlar da belirli sınırlamaya sahip olabilir. İlerleyen zamanlarda firma tarafından paylaşılan arkadaşını davet kampanyası sayesinde daha detaylı bilgiler elde edebilir.

S.S.S

Slotbar Arkadaş Davet Kampanyası Ne Zaman Aktif Olur?

Firmanın kampanyaları ne zaman aktif edeceğine dair önceden bir bilgilendirme sistemi bulunmuyor. Anında kampanya hesabı aktif olduktan sonra haber almak isteyen kullanıcılar sitenin sosyal medya hesaplarını takip edebilir.

Slotbar Arkadaş Davet Kampanyası Kazançları Ne Kadar Sürede Kullanılabilir?

Promosyon genellikle 7 ya da 30 gün gibi sürelere sahip olacak şekilde verilir. Genellikle daha yüksek tutarlarda sağlanan promosyonlar daha uzun süre çevrim şartına ve süresine sahip olur. Var olan süreler firma tarafından açıklanacaktır.

Yorum yapın