Rotabet Para Yatırma Yolları

Rotabet para yatırma yolları aracılığı ile sitemize bakiye aktarımı sağlayarak bonus bakiyesinden yararlanabilir ya da dilediğiniz gibi oyunlara katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Kumarhane oyunları için yurtdışı lisanslı oyunların oynatılmasını sağlayan firmamız site içerisinde yapılacak işlemler için gerçek paraların kullanılmasını sağlıyor. Buna yönelik kullanıcılarımızın mutlaka üyeliklerinin ardından ödeme yolları ile yatırım işlemi gerçekleştirilmesi isteniyor. Yatırım işlemine yönelik tercih edebileceğiniz farklı yöntemlerimiz aracılığı ile kısa sürede oyunlar içerisinde yerinizi alabilirsiniz.

Bitcoin İle Para Yatırma

Firmamızda üyelik açmış olan kişiler dilerse kripto para birimlerini kullanarak buradan yatırım işlemlerini sağlayabiliyor. Özellikle Bitcoin birimini aktararak sitemizi deneyimleyebilirsiniz.

Ancak kullanıcılar yalnızca üyelik sırasında belirtmiş oldukları para birimini kullanarak siteye işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Buna bağlı olarak da seçmiş olduğunuz para birimi her ne kadar Bitcoin olsa da siteye yapılan aktarımlarında TL üzerinden değerlendirmeler yapılır.

Bunun için belirlenmiş olan anlık kur üzerinden Rotabet para yatırma yolları ile çevrim işlemi tamamlanır. Çevremize bağlı olarak ne kadar yatırımınızın sağlanacağı size belirtilecektir. İşlem sırasında kullanıcılar en az 10 TL en fazla 500.000 TL işlem gerçekleştirebilecektir.

Payfix İle Para Yatırma

Hızlı, kolay ve anında işlem yapmanızı sağlayan Payfix yöntemi sayesinde kullanıcılarımız yatırımlarını gerçekleştirebiliyor. Yatırımlar sırasında ilk olarak kişilerden ne kadar yatırım yapmak istedikleri talep edilir.

Yazılmış olan tutarın firmamızın limitleri ile uyum sağlıyor olması gerekir. Ödeme yöntemine özel olarak belirlenmiş tutar 25 TL ile 51.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Kişiler girdiği tutarın onaylanmasının ardından doğrudan yeni bir sayfaya yönlendirilir. Yeni açılmış sayfa içerisinde sizden Payfix hesap numarası ve şifre bilgileri istenecektir. Bilgilerinize girmenizin ardından hesabınıza yönlendirilirsiniz.

Hesap kapsamında Rotabet para yatırma yolları onayları yaparak işleminin tamamlanmasını sağlarsınız. Tüm işlemin tamamlanması ortalama olarak 15 dakika içerisinde sonuçlanır. Kişiler onaylama işlemlerini yaptıktan hemen sonra bakiyelerinin de yatırım tutarlarını görecektir.

Banka Havalesi İle Para Yatırma

Banka havalesi üzerinden para yatırma işlemi gerçekleştirmek isteyen kullanıcılarımız farklı bankalar aracılığıyla yatırımlarını sağlayabiliyor. Günümüzde firmamızın sunmuş olduğu en az 10 farklı banka türü bulunuyor.

Kişiler işlem gerçekleştirmiş istedikleri bankayı seçtikten sonra para yatırma talep formunu doldurması gerekir. Form içerisinde sizden kişisel bilgilerinizi talep edilecektir. Girmiş olduğunuz bilgilerinizin tamamı üyelik sırasında vermiş olduğunuz bilgiler ile %100 uyuyor olması gerekir.

İşlerimizin onaylamasıyla beraber yatırımınızı yapmak amacıyla en az 150 TL en fazla 30.000 TL tutarlarının girilmesi gerekir. Böylece kullanıcılarımız kısa süre içerisinde bankaların da bulunan paralarını site bakiyelerine yansıtabilecektir.

Papara İle Para Yatırma

Papara günümüzde sanal cüzdan ödeme yöntemleri içerisinde güvenilir adımları ile öne çıkmayı başarmış olan bir yöntem türüdür. Bu yöntem içerisinde kullanıcılar öncelikle hesaba sahip olmalıdır.

Rotabet para yatırma yolları ile anlık onaylama sağlanamadığından eğer hesabınız bulunmuyor ise bu ödeme yöntemini tercih etmeniz gerekir. Onaylama için kişilerden kimlik belgesi, kart talebi gibi farklı adımlar ve süreçler uygulanması beklenecektir.

Hesabı bulunan kullanıcılarımız ise son derece kolay şekilde manuel ya da otomatik yatırım işlemlerini sağlayabiliyor. Bu yatırım yöntemine özel düzenlemiş olduğumuz limitler en az 100 TL en fazla 30.000 TL sınırlarına sahiptir.

Cepbank İle Para Yatırma

Mobil bankacılık üzerinden telefon numarasına para gönderilme ile yapılan bir ödeme yöntemi türü olan Cepbank, farklı adımlara sahiptir. Bu yapılabilmesi için öncelikle kişiler bankacılık hesaplarına girerek buradan belirlemiş oldukları kişinin telefon numarasına para gönderimi sağlar.

Gönderilen paranın deposit yapılmak istenen para tutarı ile aynı olması gerekir. Kullanıcılarımız bu yöntem aracılığıyla en az 50 TL en fazla 30.000 TL işlem gerçekleştirebilecektir.

Para gönderme işleminin tamamlanmasının ardından sitemize girerek formu doldurmanız gerekir. Form içerisinde hiçbir eksik bilgi bırakmamanız gerekir. Ayrıca telefon numarasını kullanmış olduğunuz kişinin de bilgilerini sunmanız gerekecektir.

S.S.S

Rotabet Yatırımlarında Neden TC Kimlik İstenir?

Banka transferi ya da Cepbank gibi ödeme yöntemlerini kullanıcıların işleminin gerçekleştirilebilmesi için TC kimlik numaranızız paylaşılması gerekir. Bu durum yapmış olduğunuz işleminizin çok daha güvenli olması amacıyla talep edilir.

Rotabet Yatırım Bilgilerimi Saklıyor mu?

Sitemizin kullanıcılarımızın yatırım bilgilerini kopyalaması ya da saklaması gibi bir durum söz konusu değildir. Girmiş olduğunuz bilgileri yalnızca siz görebilirsiniz. Bilgilerinizin firmamızda depolanması gibi özellikler bulunmuyor.

Yorum yapın