Riccobet Arkadaşını Getir Bonusu

Riccobet arkadaşını getir bonusu, para yatırma bonusları, kayıp promosyonları gibi birçok farklı promosyon seçeneği müşterilere sunulur!

Riccobet arkadaşını getir bonusu yüksek kazandırma oranlarına sahip olması ile bilinir. Bet sitesi deneyimli ve profesyonel bir kadroya sahiptir. Curacao Ticaret Odası’na kayıtlı olan bet sitesi Allcomponent N.B şirketine bağlı olarak hizmet verir. Şirketin kayıt adresi ise E-Commerce Park Vredenberg, Willemstad Curacao şeklindedir.

Riccobet Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

Bahis sitesinde arkadaş bonusu seçeneğinden yararlanabilmek için kampanyada belirlenen şartların dışına çıkmadan işlem gerçekleştirmeniz gerekir. Sitenin içerisinde sunulan arkadaş kampanyasını kullanabilmek için kampanya şartları dışına çıkmadan hareket etmeniz gerekir.

Sitenin içerisinde sunulan bonus seçeneklerinin arasında henüz arkadaş kampanyası bulunmaz. Sitenin içerisinde arkadaş ikramiyesi gelecek olan güncelleme ile birlikte eklenecektir. Sitenin içerisinde verilen arkadaş kampanyası hakkında bilmeniz gerekenler şöyle;

 • Arkadaş kampanyasını kullanmak için arkadaşlarınızı bet sitesine davet etmeniz gerekir.
 • Arkadaşınızı davet etmeden önce bet sitesinde bir hesabınızın olması ve minimum 1 kez para yatırımı gerçekleştirmiş olmanız gerekir.
 • Arkadaşınızın davetin gönderildiği mail içerisinde daveti onayla seçeneğinin üzerine tıklamanız gerekir.
 • Aksi bir durumda bu kampanyadan kullanamazsınız.
 • Arkadaşınıza davetin gönderildiği aynı mail adresi ile birlikte bet sitesine kayıt olması ve 7 gün içerisinde minimum 150 TL para yatırma işlemi gerçekleştirmesi gerekir.
 • Promosyonun hesabınıza tanımlanmasının ardından promosyonları aktif etmeniz gerekir.
 • Promosyonun tanımlanmasının ardından 7 gün içerisinde promosyonu alabilirsiniz.
 • Bonus seçeneğinden yararlanmak için siteye üye yaptığınız arkadaşınızın daha önce bu siteye üye olmaması gerekir.
 • Davet ettiğiniz arkadaşlarınız için kazanç elde edebilirsiniz.
 • Bonus seçeneğinden yararlanmak istiyorsanız müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekir.
 • Arkadaş kampanyasını kullanabilmek için siteye üye yaptığınız arkadaşlarınızın belirlenen süreler içerisinde yatırımlarını tamamlaması gerekir.

Sitenin içerisinde verilen bonus seçenekleri arasında arkadaş bonusu aktif olan bir promosyon değildir ve şuanda kullanamazsınız. Siteye promosyonun eklenmesinin ardından ilk üyelik kampanyasını almanız mümkün.

Riccobet Arkadaş Bonusu Kaç TL

Riccobet sitesinin içerisinde verilen arkadaş kampanyasından yararlanmak istiyorsanız sitenin içerisinde sunulan promosyonlar butonuna tıklamanız gerekir. Daha sonrasında sitede yer alan farklı kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

Sitede sunulan bonus seçeneğinden sadece bet sitesine kayıt yaptıktan sonra yararlanmanız mümkün. Arkadaş ikramiyesini kullanmak için öncelikle bonus için belirlenen genel kurallara uymanız gerekir. Genel bonus kurallarına uymazsanız kampanyayı kullanamazsınız. Sitenin içerisinde sunulan genel promosyon şartları şöyle;

 • Bet sitesine üye olarak hazırlanan kampanyalardan sadece bir hesabı bulunan üyeler kullanabilir.
 • 18 yaşından büyük olan kişilerin kampanyayı kullanma hakkı vardır.
 • Gerçekleştirdiğiniz yatırım işlemi için yatırım ve nakit iade kampanyasının aksi olması durumunda promosyonu alamazsınız.
 • Bet sitesinin verdiği kampanyayı başka bir kampanya ile birleştiremezsiniz veya promosyonları aynı anda kullanamazsınız.
 • Kampanya sayfasında gerçekleştirdiğiniz işlemlere uygun olacak bir promosyonunuz varsa ikramiyeyi kullanmak istiyorsanız en geç 24 saatte talep etmeniz gerekir.
 • Canlı destek ile iletişime geçmenizin ardından kampanyayı almak için taleplerinizi müşteri hizmetleri temsilcinize iletebilirsiniz.
 • Kampanyaların çevrim süreleri ise ilgili kampanya kurallarında açık olacak şekilde belirtilir.
 • Özel olarak verilmediği müddetçe kampanyanın çevrim süresi kampanyanın aktif edildiği andan başlayarak 30 gün içerisinde belirlenir.
 • Kampanyayı aktarılan kampanyanın içerisinde geçerli olacak şekilde kullanmanız mümkün.

Arkadaş bonusu kaç TL; arkadaşlarınızı getirmeniz ile alabileceğiniz promosyondan en düşük 100 TL olacak şekilde kullanabilirsiniz. Kampanya şartlarına uymanız kampanyalardan yararlanabilmeniz açısından oldukça önemlidir. İkramiyeye sitenin promosyonlar sayfasının üzerinden hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

S.S.S

Riccobet arkadaş ikramiyesi nasıl alınır?

Riccobet sitesinde yer alan arkadaş ikramiyesinden yararlanmak istiyorsanız site içerisinde sunulan canlı destek bölümüne bağlanmanız gerekir. Canlı destek ile iletişime geçtikten sonra kampanyayı almak için taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Bonusu alabilmek için belirlenen şartların dışına çıkmadan hareket etmeniz gerekir.

Riccobet arkadaş promosyonu kullanım şartı nedir?

Riccobet sitesinde sunulan arkadaş bonusunu kullanmak istiyorsanız bet sitesine kayıt olmanız ve hesabınıza yükleme yapmanız gerekir. Bununla birlikte kampanyadan yararlanmak istiyorsanız siteye üye yaptığınız arkadaşlarınızın daha önce siteye kayıt olmaması şartı aranır.

Yorum yapın