Retrobet Para Yatırma Yolları

Retrobet para yatırma yolları ile kullanıcılarımız kendi adına açılmış olan hesapları kullanarak site içerisinde bakiyesini aktarabilir ve oyunlarda kullanılabilir.

Sitemize üyelik gerçekleştirmiş olan kişilerin gerçek oyun deneyiminden yararlanabilmesi için mutlaka yatırım işlemlerini sağlaması gerekir. Firmamız sağlamış olduğu geniş yatırım yöntemleri skalası sayesinde kullanıcıların her birinin kendileri için en uygun olan yöntemi tercih etmesini sağlıyor. Böylece kişiler yatırım işlemlerini yaparken anlık ve kolay adımlardan yararlanıyor.

Havale İle Para Yatırma

Firmamızda bakiye aktarımı işlemi için dileyen kullanıcılar havale yöntemini tercih edebilir. Havale yöntemi içinde kullanıcılarımızın değerlendirilebilmesine yönelik bazı adımlar bulunuyor. İşlemlerinizin tamamı son derece kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirilebilir;

  • Birinci adımda kişilerin kişisel bilgilerini girerek ekranda yer alan tüm formu doldurulması gerekir. Burada sizden TC kimlik numarası hangi bankayı kullanmak istediğiniz ve kişisel bilgileriniz talep edilecektir. Bu bilgilerin tamamı üyelik sırasında girdiğiniz bilgiler ile uyuşuyor olmalıdır.
  • Daha sonra ne kadar yatırım yapmak istediğiniz bilgisi sizden alımları. Bu bilgi içerisinde limitlere uyum gösterilmesi son derece önemlidir. Kişiler en az 50 TL en fazla 50.000 TL tutarda işlemleri için bu yöntemi tercih edebilir.
  • Adımlarınızla beraber firmamız size işleminizi gerçekleştirebileceğiniz manuel yönteme sahiptir. Manuel yöntem içerisinde kullanıcılara hesap numarası verilir. Bu hesap numarasına doğrudan para gönderim işlemi sağlanır.
  • Otomatik sisteme sahip Retrobet para yatırma yolları ise kullanıcılarımız sitemizin üzerinden mobil bankacılıklarına giriş yaparak onay verir.

Bu adımların tamamına uyum gösteren kullanıcılarımızı temizle yapmış olduğu yatırım işlemi sırasında hiçbir problemle karşılaşmaz. Aynı zamanda tercih ettiğiniz ödeme yöntemine bağlı olarak işleminiz anında ile 30 dakika arasında tamamlanacaktır.

Papara İle Para Yatırma

Üyelerimiz dilerse işlemlerini hem hızlı hem de güvenilir şekilde yapmak amacıyla Papara yönetimimizi tercih edebilir. Bu yöntem içerisinde havale gibi manuel ve otomatik ödeme sistemleri bulunuyor. Dilediğiniz yöntemi seçerek işlem yapabilirsiniz.

Yalnızca Retrobet para yatırma yolları işlem aracılığı yapılan transferler sırasında kullanıcıların göndermiş olduğu paralarla kendi isimleri yer almaz. Bu nedenle kendine daha güvenilir işlemler aracılığı ile para yatırmak isteyen kişilerin tercih edebileceği olumlu bir yöntem şeklidir.

Bu yöntem içerisinde en az 20 TL tutarında işlem gerçekleştirilmesi mümkündür. En fazla yapılabilecek olan tutar ise sınırlıdır. Kullanıcılarımız en yüksek 20.000 TL tutar için bu yöntemi tercih edebilecekleri. Para yatırma yolları arasında sıklıkla tercih edilen yapıya sahiptir.

Payfix İle Para Yatırma

Payfix tamamen otomatik sisteme sahip bir ödeme yöntemidir. Bu yöntem kapsamında kullanıcılardan istenen bilgiler arasında hesap numarası şifre ve ödeme için yapılacak yatırım tutarıdır.

Retrobet para yatırma yolları tercih edecek olan kullanıcılarımız 20 TL ile 50.000 TL arasında yatırım işlemi gerçekleştiriyor olmalıdır. Bu yatırım limitlerinin dışında bir işlem gerçekleştirmek istiyorsanız farklı ödeme yöntemlerini deneyimlemeniz gerekecektir.

Yatırım limitinizi girmemizin ardından Payfix hesabınıza giriş yaparak onay verirseniz. Kalan işlemlerinizin tamamı otomatik sağlanır. Böylece hesap içerisinde bulunan paranız sitede bulunan hesabınıza aktarılır. İşlem anlık hesabınıza yansır.

Payco İle Para Yatırma

Günümüzde gittikçe popüler hale gelen Payco ödeme sistemi de tamamen otomatik adımlara sahip yöntem türüdür. Bu yöntem için kullanıcılar öncelikle internet üzerinden mutlaka sistem içerisinde hesap açmalıdır. Hesap onaylama işlemlerinin tamamlanması ile sitemizde yatırımda kullanıma uygun olacaktır.

Daha sonra kullanıcılarımız yatırım yapmak istediği tutarı Retrobet para yatırma yolları ile girerek yatırımının başlatılmasını sağlar. Firmamız ödeme yöntemine özel olarak en az 1 TL en fazla 10.000 TL tutarında işlemlerin yapılmasını sağlıyor.

Minimum tutarı oldukça düşük olduğu için kullanıcılar düşük yatırımları için bu ödeme yolları tercih edebilecektir. İşlemlerinizin tamamlanması için sitemizin üzerinden hesabınıza giriş yaparak onaylarının verilmesini sağlarsınız.

S.S.S

Retrobet Yatırım İşlemim Neden Onaylanmıyor?

Kullanıcılarımızın yanlış, eksik ya da kendilerine ait olmayan bilgileri sunması durumunda işlemlerinin onaylanması mümkün değildir. Yalnızca kendi adınıza açılmış olan hesaplar üzerinden yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Retrobet Yatırımımı İade Alabilir miyim?

Sitemizde yapılan yatırımların iadesinin yapılmasını mümkün değildir. Yalnızca kişilerin gerekli sebeplerinin bulunması durumunda iadeler sağlanabilir. Kişiler yatırımlarını çekmek istiyor ise en az bir kez oyunlarda kullanmalıdır.

Yorum yapın