Restbet Para Yatırma Yolları

Restbet para yatırma yolları Türkiye’de bulunan kullanıcıların kolaylıkla erişim sağlayabilecekleri, uygun limitler kapsamında düzenlenmiş ödeme sistemlerinden oluşur.

Kumarhane oyunlarının tek bir adres üzerinden oynatılmasını sağlayan platformumuz, üyelik işleminin ardından yatırım yapılması gerekliliğini sunuyor. Bunun için üyelerimiz işleminin hemen ardından farklı yatırım yöntemlerinden yararlanarak para yatırıma işlemlerini sağlayabilir. Böylece oyunlarda yer alarak avantajımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Günümüzde kullanıcıların yatırım işlemlerini gerçekleştirebilmesi amacıyla farklı birçok ödeme yönteminin bir araya getirilmesini sağlıyoruz. Bu yöntemlerden birisi ise kredi kartı ile para yatırımı sağlanmasıdır.

Bu yöntem için kullanıcılarımızın yararlanabileceği 3 farklı limit bulunuyor. Öncelikle yapılacak en düşük yatırım miktarı 50 TL tutarında olması gerekir. 50 TL altındaki yatırımlar için bu ödeme yolları kullanılması mümkün olmayacaktır.

Tek seferde yapılabilecek Restbet para yatırma yolları maksimum yatırım tutarı ise 500 TL sınırına sahiptir. Kullanıcılarımız bu sınırdan daha fazla işlem sağlamayacaktır. Aynı zamanda firmamızın bu ödeme yöntemi için düzenlemiş olduğu aylık bir sınır bulunuyor. Kullanıcılarımız bir ay içerisinde bu yöntemi kullanarak en fazla 20.000 TL tutarında işlem gerçekleştirilecektir.

Pep İle Para Yatırma

Pep sanal ödeme cüzdanları içerisinde otomatik işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu yöntem kapsamında kullanıcılarımız birinci adımda ne kadar yatırım yapmak istediğini belirtirler bu yatırım tutarı 25 TL ile 25.000 TL arasında olmalıdır.

Deposit tutarlarının onaylanmasıyla beraber açılmış olan yeni sayfa içerisinde hesaplarına giriş yapması gerekir. Hesap giriş işleminin ardından onaylama adımları tamamlanarak yatırımların anlık olarak sağlanması amaçlanır.

Restbet para yatırma yolları ile kişiler 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabiliyor. Aynı zamanda yaptığınız yatırım hesabınıza anlık yansıyacağından hemen oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Banka Havalesi / EFT İle Para Yatırma

Kullanıcılarımız dilerse tercih etmiş olduğu banka içerisindeki parasını yatırım işlemi için kullanılabilir. Güvenilir adımların sağlaması amacıyla farklı birçok Ödeme yöntemimiz bulunuyor.

Banka havalesi ve EFT yöntemini kullanmak isteyen üyelerimiz en az 100 TL en fazla 10.000 TL tutarında işlem gerçekleştirebilecektir. Bunun için kişiler girmiş oldukları limitin ardından 20 farklı banka arasında seçim yapmalıdır.

Seçmiş olduğunuz bankaya göre banka bilgileri sağlanır ve buna yönelik kişiler manuel olarak yatırım sağlar. Böylece hesabınıza giriş yapmadan doğrudan kendi cihazınız üzerinden adımları tamamlarsınız.

Payfix İle Para Yatırma

Para yatırımı işlemleri için otomatik adımların tamamlanmasını sağlayan bir diğer ödeme yöntemi ise Payfix sistemidir. Bu sistem kapsamında kullanıcılarımız öncelikle ne kadar yatırım yapmak istediklerini belirterek yatırımın başlatılmasını sağlarlar.

Kullanıcılarımızın güncel olarak yararlanabileceği limitler 25 TL ile 10.000 TL arasında olacaktır. Limitlerin girilmesinin ardından yönlendirilen site içerisinde hesabınıza giriş yapmalısınız. Payfix hesabınızda sağladığınız onaylar ile yatırımlarınızın anında yapılması sağlanır.

Restbet para yatırma yolları için kişilerin beklemesine gerek yoktur. Tüm adımların tamamlanmasının ardından otomatik olarak bakiyeniz siteye yansıtılır. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak bu yöntemi kullanmanız mümkündür. Dilediğiniz her zaman erişim sağlayabilirsiniz.

PayGiga İle Para Yatırma

PayGiga kullanıcıların banka üzerinden yapacağı işlemlerin pratik olmasını sağlayan bir yöntemdir. Bunun için öncelikle sistemin sağlamış olduğu bankalar arasından sizin için kolay ulaşılabilir ve paranızın bulunduğu bir bankayı seçmeniz gerekir.

Daha sonra karşınıza anlık olarak kullanabileceğiniz uygun para yatırma miktarları çıkar. Bu yatırım miktarlarını sizin için uygun olanın üzerine tıklayarak işleminin başlatılmasını sağlarsınız. Böylece bankacılık hesabınıza giriş yaparak işlemlerinizi tamamlarsınız.

Bu işlem için ortalama olarak 50 TL ile 3.000 TL arasında farklı seçenekler bulunur. Ancak bulunduğunuz zamana göre tercih edebileceğiniz yatırım miktarı seçenekleri farklılık gösterebilir.

Restbet para yatırma yolları sayesinde kullanıcılarımız yapmış olduğu banka transferlerinde anlık işlemlerden yararlanır. Böylece beklemek zorunda kalmadan bankanızda bulunan paranızı site hesabınıza aktarabilirsiniz.

S.S.S

Restbet Yatırımlarında Hangi Banka Hesapları Kullanılır?

Sitemizde 20’den fazla banka için ödeme işlemlerinin yapılması sağlanıyor. Bunun için kullanıcılarımız kendilerinin sahip olduğu tüm banka türlerini tercih ederek işlemlerini sağlayabilecektir.

Restbet Güncel Yatırım Bilgileri Neler?

Yatırım sırasında kullanacağınız hesap numarası ya da benzeri bilgiler işlemi sırasında size doğrudan iletilir. Aynı zamanda kullanıcılarımız kimi zaman canlı destek üzerinden de gerekli bilgilerin alınmasını sağlayabilir.

Yorum yapın