Rekorbet Para Yatırma Yolları

Rekorbet para yatırma yolları kapsamında banka, sanal cüzdanlar, kredi kartı ya da mobil bankacılık gibi uygulamalar kullanılarak yatırımların yapılması amaçlanıyor.

Kumarhane oyunları için yurtdışı lisanslı oyun platformu olan sitemizde kullanıcılarımızın oyunlara katılım gerçekleştirebilmesi için mutlaka para yatırma işlemi sağlaması gerekir. Tamamen gerçekçi bir oyun ortamı bulunduğundan oyunlara katılan herkes gerçek para kullanır. Kazanç elde edilmesi durumunda ise yine kazançlar gerçek para üzerinden sağlanır.

Payfix İle Para Yatırma

Anlık olarak işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan Payfix, herhangi bir işlem ücreti almadan siteye yatırım yapmanızı amaçlıyor. İşlem sırasında kullanıcılarımız birinci adımda ne kadar yatırım yapmak istediğini belirterek yatırımın başlatılmasını sağlar.

Yatırım sırasında girmiş olduğunuz tutarın limitlere uygun olması gerekir. Bunun için en az 1 TL en fazla 100.000 TL tutarında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tutarınıza girdikten sonra onay butonuna basarak yeni açılan sekmede Payfix hesabınıza giriş yapmanız gerekir.

Hesabınıza girdikten sonra doğrudan karşınıza onay çıkar. Onay vermenizin dahilinde telefonunuza sms gönderilir. Sms kodunu ekranda yer alan ilgili alana girerseniz ödeme işleminizi tamamlamış olursunuz.

Yapılan Rekorbet para yatırma yolları yatırımlar anında hesabınıza yansıdığı için tüm işleminizin tamamlanmasının hemen ardından oyun bakiyeniz artacaktır.

Papara İle Para Yatırma

Sanal cüzdan ödeme yöntemleri içerisinde farklı birçok avantaj sağlayan Papara hem sitede hem de uygulamanın kendi kapsamında işlem ücreti olmayan bir yöntem türüdür. Bunun için kullanıcılarımız sahip oldukları hesapların içerisinde yer alan bakiyeleri kullanarak otomatik ya da manuel işlem gerçekleştirebilecektir.

Yapılan işlemlerinin anında hesabınıza yansımasını sağlayan yöntemin içerisinde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak işlemlerin yapılması mümkündür. Ayrıca kullanıcılarımız bu yöntemi tercih ederken yatırmak istedikleri tutar bölümüne 20 TL ile 20.000 TL arasında bir tutar girmesi gerekecektir.

Güvenilir şekilde hizmet sunan Rekorbet para yatırma yolları yatırım yöntemini istediğiniz her zaman tercih edebilirsiniz. Ancak bu yöntemin onaylanması ve yatırım işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için kart talep edilmesi gerekiyor. Kullanıcıların daha önceden hesapları bulunmuyorsa süreci göz önünde bulundurarak işleme başlaması gerekir.

Banka Transferi İle Para Yatırma

Ekstradan sanal cüzdan ya da farklı yöntem kullanmadan doğrudan klasik banka transferi ile para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kullanıcılarımızın tercih edebileceği farklı birçok yatırım yöntemi bulunuyor.

Maksi, Tiktak ve Anında Yöntemlerinden sizin için en uygun olanı tercih ederek yatırım işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Bu yöntemlerin her biri farklı adımlara sahiptir. Bazı ödeme yöntemlerinin içerisinde bankacılık hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Bazı ödeme yolları de ise size verilen hesap numarasıyla transfer işlemini sağlarsınız.

Bu yöntemi tercih etmek isteyen kullanıcılarımız en az 50 TL en fazla 50.000 TL tutarında işlem gerçekleştirebilir. Aynı zamanda üyelerimiz yalnızca üyelik sırasında girmiş bilgiler ile tamamen uyum sağlayan hesapları kullanabilecektir.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Kendi adınıza açılmış kredi kartı içerisinde yer alan bakiyenizi kullanarak yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz. Burada kullanıcılarımızın öncelikle olarak yatırım işlemine yeterli kadar kullanılabilir bakiyesinin bulunması gerekir.

Rekorbet para yatırma yolları ile işlemlerin taksitli olarak yapılması mümkün değildir. Ancak dileyen kişiler mobil uygulama sistemleri üzerinden taksitlendirme seçeneklerini değerlendirebilir. Yatırımlarınız tıpkı internet ile satın alma işlemleri yapılıyor gibi tamamlanır.

Sistem aracılığıyla en az 1 TL depoist işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle kullanıcılar düşük tutardaki yatırımları için dahi yöntemi tercih edebilir. En yüksek olarak yapılabilecek yatırım tutarı ise 10.000 TL sınırına sahiptir.

Anında QR İle Para Yatırma

Üyelerimiz mobil bankacılık sistemi üzerinden Anında QR yöntemini kullanarak yatırımlarını sağlayabilir. Bu yöntem içerisinde birinci adımda kişiler ne kadar tutarda yatırım yapmak istediğini belirtir. Daha sonra hangi banka aracılığıyla işlem yapacağınızı belirterek bankadan yönlendirmeler sağlanır.

Rekorbet para yatırma yolları ile taleplerde en az 1 TL tutarında talep oluşturulması gerekir. En fazla yapılabilecek talep miktarı ise 10.000 TL’dir.

S.S.S

Rekorbet Yatırımları Sırasında Hesap Şifremi Girmek Güvenli mi?

Sitemizde girmiş olduğunuz şifrelerin tamamı gizli formata sahiptir. Sahip olduğumuz güvenlik önlemleri ile sitemiz ya da başka kişilerin şifre bilgilerinize ulaşması mümkün olmayacaktır. Güvenli şekilde bilgilerinizi girebilirsiniz.

Rekorbet Günlük Yatırım Limiti Nedir?

Sitemizde uygulanan minimum ya da maksimum günlük yatırım limiti bulunmuyor. Kullanıcılarımız gün içerisinde istediği kadar yatırım gerçekleştirebilir. Ancak yeni bir yatırım talebinin oluşturulabilmesi için kullanıcıların eski Yatırım talebinin tamamlamış olması gerekir.

Yorum yapın