Prizmabet Papara

Prizmabet Papara metodunun kullanımında komisyonsuz ve zaman sınırlamasız işlem akışının tadını çıkartabilirsiniz. İşte bilinmesi gereken hususlar burada!

Papara ile yatırım aşamasında kullanıcıların özellikle riayet etmesi gereken ana nokta limitler ve banka hesap numaramızın güncelliğidir. Bilgilerde en ufak bir sorun olması durumunda yatırım işleminin başarısızlık ile sonuçlanacağını bilmeniz gerekiyor. Yatırım işlemleri sırasında tüm işlem akışının IP denetimlerinden geçirileceğini de bilmelisiniz. IP denetimlerinde hile uygulanması, haksız kazanım elde edilmesi, yatırım işlemlerinde usulsüzlük yapılması hesabın askıya alınma sürecini de beraberinde getirecektir.

Prizmabet Papara ile Yatırım Limitleri Alt Üst

Prizmabet Papara yatırım esnasında maksimum minimum limitlere riayet ederek işlem akışını tamamlamanız gerekecektir. Bu aşamada kişilerin dikkate alması gerekenler;

  • Premium Papara ile 1 TL alt sınırı ile hizmet vermektedir. Bu aşamada üyelerimizin sadece dakikalar içerisinde işlem akışını tamamlayabilecek olması genel verimliliği de desteklemektedir.
  • 000 TL üst sınırına da riayet etmelisiniz. Üst sınıra uygun işlem gerçekleştirmeden sitede nakit yatırım yapmak mümkün olmayacaktır.
  • Papara yatırım esnasında tabi olacağınız bir zaman sınırı bulunmuyor. Zaman sınırlarına takılmadan sadece dakikalar içerisinde işlem akışını yerine getirebilir, 7/24 yatırım talep edebilirsiniz.

Papara var mı; metotlara uygun olan limitler belirlenirken, limitlerden tamamen kurtulmak isteyen üyelerimizin VIP sisteme dahil olması gerekmektedir. VIP sistemde kullanıcılarımızın kendi yüksek harcamaları sebebi ile deposit ve withdraw işlemlerinde büyük avantajlar yakalamaları da mümkün olacaktır.

Prizmabet Papara Para Çekme Süresi

Prizmabet Papara çekim işlemlerinde üyelerimizin zaman sınırlaması olmaksızın işlem akışını hayata geçirmesi için gerekli olan destek verilmektedir. Zaman sınırlaması ve yer sınırlaması olmaksızın mobile sistem üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çekim işlemlerinde üyelerimizin bonuslarının tüm çevrim adımlarını tamamlaması şarttır. Çevrim tamamlanmadan siteden nakit çekim yapmak mümkün değildir. Bu konuda çok sıkı IP denetimleri yapmaktayız.

Para çekerken yüksek meblağlar talep edildiği zaman genel olarak hesabın güvenliğini sağlamak adına hesap doğrulaması da talep edebilmekteyiz. Hesap doğrulaması talep adımlarında sizden kimlik ve adres belgeniz istenecektir. Bu aşamada PDF ya da Jpeg format üzerinden işlem akışını hayata geçirmenize şans verilmektedir.

Prizmabet Papara ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Prizmabet Papara yatırım adımlarında üyelerimizin arkadaşlarının ya da yakınlarının verilerini paylaşması hesabın kapatılmasına neden olur. Kullanıcılar arası bakiye aktarımının yapılması da asla söz konusu olmayacaktır. Kişilerin sadece kendi kişisel bilgileri ile işlem akışını hayata geçirmesine şans verilecektir. Papara ile yatırım adımlarından istifade ederken kullanıcılarımızın VIP ya da Affiliate sistemimizin bir parçası olması durumunda maksimum ve minimum sınırlandırmalar olmaksızın daha avantajlı şekilde yatırım aşamasını hayata geçirmesine şans verilir.

Prizmabet Papara Bonusu Var mı?

Prizmabet Papara yatırımlarınızı yaparken bir diğer yandan kullanabileceğiniz şuanda aktif bir promosyon kampanyası bulunmuyor. Eklendiği zaman bonus olanakları ile bir arada işleme alabilirsiniz. Yatırım bonuslarında her bir depositin yalnızca bir adet kampanyanın talebi için kullanılabileceğini unutmamanız gerekmektedir. Ayrıca yatırım bonuslarının çevrim kat sayılarına da önem verilmelidir. Çevrim kat sayısını hayata geçirmeden siteden nakit biri çekim yapmak, yeni bir promosyon talep etmek kesinlikle mümkün olmayacaktır. Müşteri hizmetlerimiz bu konuda size gerekli desteği sunacaktır.

S.S.S

Prizmabet yatırımım neden hesabıma geçmedi?

Sitede meydana gelen yoğunluk sebebi ile zaman zaman tutarın hesaba tanımlanması konusunda gecikmeler yaşanabilmektedir. Bunun dışında deposit kurallarının ihlal edilmesi de sorun teşkil edebilmektedir.

Yatırım işlemlerinde akıllı telefonlar üzerinden talimat verebilir miyim?

Yatırım işlemlerinde tabi ki akıllı telefonlar üzerinden de talimat verebilirsiniz. Mobile ara yüzde geçerli olan maksimum minimum limitler geçerliliğini sürdürmeye devam edecektir.

Yorum yapın