Prizmabet Arkadaşını Getir Bonusu

Prizmabet arkadaşını getir bonusu siteye üye yapılan kişileri artırırken bir diğer yandan da mevcut kullanıcılara ekstra kazanım hakkı veriyor! İşte detaylar!

Kaçak bet siteleri arasında bonus çeşitliliği bakımından bu derece ön planda olan nadir firmalar arasındadır. Kullanıcıların hesabına promosyonu tanımlarken her seferinde sadece 1 adet kampanyaya katılım hakkı olacaktır. Çoklu promosyon kullanılması kesinlikle mümkün olmayacaktır. Bu kuralların en ince ayrıntısına kadar kapsamlı bir biçimde incelenmesi IP numaraları üzerinden tamamlanmaktadır. Firmada hem mobile hem de masaüstü versiyon üzerinden bağlantının tamamlanması mümkündür. Bonusların çeşitliliği ya da kullanım kurallarına dair herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir.

Prizmabet Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

Prizmabet arkadaşını getir bonusu kullanım adımlarında kişilerin şuan için siteye dahil ettikleri kişi sayısı üzerinden ekstra promosyon kazanması mümkün değildir. Bu promosyonun eklenen güncellemeler ile promosyonlar sekmesine dahil edilmesi planlanmaktadır. Arkadaş bonusundan istifade edebilmek isteyen kişilerin taleplerini canlı destek hattına bildirmesi süreci hızlandıracaktır. Arkadaş bonusu eklendikten sonra siteye yönlendirdiğiniz ve sizin referansınız ile kayıt olan kişiler üzerinden komisyon kazanmanız manasına gelmektedir. Komisyon kazanma sayısını olabildiğince artırabilmek için yatırım potansiyeli yüksek olan kişileri referansınız ile dahil etmeye büyük önem vermelisiniz.

Bu aşamada sitede Affiliate sisteme dair de bilgi vermek gerekir. Bu sistemde de size ait olan internet sitesinde Prizmabet reklamını yapmalısınız. Bu reklam üzerinden firmaya tıklayarak yönlendirilen kişi sayısı ne kadar yüksek olursa ortaklık komisyonu da o kadar yüksek seviyede olacaktır. Elde edilecek olan işlem verimliliğinin üst seviyeye çıkabilmesi için özel bir ara yüz geliştirilmeye devam etmektedir. Siz de tek bir tık ile hızlı ve sorunsuz bir işlem akışı üzerinden klasik bahis olanaklarının dışında sunulan bu bonuslar üzerinden ve ortaklık hesap sistemi aracılığı ile de bağlantı adımını tamamlayabilirsiniz.

Firmada tasarım unsurlarının her biri üyelerin bonus olanaklarını kolaylıkla hesabına tanımlaması için geliştirilmiştir. Lacivert ve yeşil renklerin aktif olarak kullanıldığı seçkin bir sistem hazırlanmıştır. Ayrıca sitede dönemsel olarak meydana gelen BTK engellemeleri ve yenilenen alan adına geçiş süreci konusunda asla bir sorun meydana gelmeyecektir. Sadece saniyeler içerisinde bağlantı adımını tamamlamanız için özel bir sistem hazırlanmıştır. VPN sistemini kullanarak erişim sorununu ortadan kaldıran kullanıcıların bu sefer de sadece Türkiye üzerinden bağlantı kuran kişilere özel olarak geliştirilen bonusların kullanımında sorun yaşanabilmektedir.

Prizmabet Arkadaş Bonusu Kaç TL?

Prizmabet arkadaşını getir bonusu kullanıcılarına kesintisiz bir şekilde referans ile kayıt yaptıran kişiler üzerinden kazanım getirecektir. Lakin aktif promosyonlar arasında şuanda bulunmadığını da eklemek gerekir. Arkadaşını getir bonusu kaç TL; arkadaş bonusu yerine kolaylıkla kullanabileceğiniz ve hesabınıza tanımlayabileceğiniz promosyon sayısının oldukça yüksek olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Prizmabet arkadaşını getir bonusu henüz aktif olmadığı için sizin için ideal olabilecek farklı yatırım bonusları ile kazanımınızı artırabilirsiniz. %5 oranında sunulan Tether bonusu üzerinden kazanımınızı destekleyebilir, harcamalarınızı daha sorunsuz şekilde yerine getirebilirsiniz.

  • Üyelerin en az 200 TL değerinde yatırım yapması durumunda bonusu hesaba tanımlamasına şans verilmektedir. Her bir yatırımın sadece 1 adet bonus kullanım aşaması ile eşleştirilmesine izin verilir.
  • Kullanıcıların hesabına tanımladığı Tether yatırım bonusunun 20 katına kadar nakit çekim aşamasını tamamlaması lazımdır.

Prizmabet arkadaşını getir bonusu hakkında gelen yorumlar incelendiği zaman üyelerin kısa bir sürede bu kampanyanın aktif hale getirilmesi üzerine kuruludur. Kullanıcıların sisteme dair yapılan incelemelere göz atıldığı zaman özellikle dikkat edilmesi gereken hususların başında nakit çekim tutarı gelmektedir. Kullanıcıların hesaba tanımlanan bonus üzerinden nakit çekim aşamasına dair herhangi bir sorun ile karşılaşmadıkları da belirtilmektedir. Bu sistemde üyelerin sadece saniyeler içerisinde bağlantı adımını tamamlaması adına tasarım unsurlarından mobil veri tasarruflu işlem akışına kadar dikkat edilmektedir.

S.S.S

Bonus kullanımında yatırım metodunun ne olduğu önemli midir?

Yatırım metodunun ne olması gerektiği promosyonlarda direkt olarak belirtilir. Bu metodun dışında yapılan yatırımlar üzerinden kampanyaya katılım hakkı elde etmenin mümkün olmayacağını hatırlamalısınız.

Promosyon kullanımında çevrimsiz işlem gerçekleştirmek mümkün müdür?

Eklenen arkadaşını getir bonusunun genelde çevrim kuralı olsa da geçerli olan discount bonuslarının genel olarak herhangi bir kuralı olmadığını ve istenen herhangi bir alan üzerinden çevrimsiz şekilde işleme alınması mümkün kılınır.

Yorum yapın