Pradabet Para Yatırma Yolları

Pradabet para yatırma yolları konusunda müşterilerine çeşitlilik sağlamıştır. Site içerisinde hızlı ve sorunsuz olarak para yatırım işlemlerinizi tamamlamanız mümkün.

Pradabet para yatırma yolları arasından istediğinizi seçebilir ve hızlı şekilde para yatırımı için işlemleri tamamlayabilirsiniz. Sitede minimum 50 TL maksimum ise 500.000 TL’ye kadar para yatırım işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

Pradabet Papara ile Para Yatırımı

Pradabet sitesi içerisinde para yatırımı gerçekleştirmek için Papara kanalını kullanabilirsiniz. Para yatırma öncesinde kendi adınıza açılmış bir papara hesabınızın bulunması gerektiğini unutmamalısınız. Yatırım öncesinde Papara.com sayfasından kendi adınıza bir hesap açmalı ve hesabınıza para yüklemesi gerçekleştirmelisiniz.

 • Bu işlemi tamamladıktan sonra bet sitesinin ana sayfasında yer alan yatırım alanına ulaşmalısınız.
 • Yatırım sayfasının açılmasının ardından size sunulan farklı ödeme kanallarından papara kanalını tercih etmelisiniz.
 • Papara kanalını seçtikten sonra sizden kart bilgileriniz istenir.
 • Sizden istenen kart bilgilerini eksiksiz olarak verdikten sonra papara ile para yatırımı yapabilirsiniz.
 • Papara kullanarak bet sitesi hesabınıza yatırım yapabileceğiniz en az tutar 25 TL en fazla tutar ise 50.000 TL’dir.
 • Para yatırım işlemleri hızlı ve sorunsuz olarak tamamlanır.

Site içerisinde papara kanalını kullanarak herhangi bir problem yaşamadan yatırımınızı tamamlamak istiyorsanız yatırım şartlarının dışına çıkmadan hareket etmeniz gerekir. Bilgilerinizde eksik ya da yanlış olması site içerisinde yatırım gerçekleştirmenizi zorlaştırır.

Pradabet Payfix ile Para Yatırımı

Payfix bet hayatı içerisinde en çok tercih edilen yatırım yöntemlerinden biri olarak karşınıza çıkar. Sitedeki yatırım seçenekleri arasında da son derece popüler olan payfix sayesinde yüksek tutarlı yatırım işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz olarak tamamlayabilirsiniz.

 • Payfix hesabınızı oluşturmak için ilk olarak resmi payfix sayfasını açmanız gerekir.
 • Daha sonrasında kişisel bilgilerinizi vererek kendi adınıza bir payfix hesabı oluşturabilirsiniz.
 • Hesap oluşturma sonrasında site içerisinde size bir sayfa açılır.
 • Açılan sayfada sizden kişisel bilgileriniz istenir.
 • Sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak verdikten sonra kendi adınıza bir payfix hesabı oluşturursunuz.
 • Payfix hesabı oluşturduktan sonra bu hesabı kullanabilmek için hesabınıza para yüklemesi yapmalısınız.
 • Payfix üzerinden bet sitesi hesabınıza en az 100 TL en fazla ise 20.000 TL tutarında kazanç elde edebilirsiniz.

Pradabet CMT Cüzdan ile Para Yatırma

CMT cüzdan ile para yatırımı yapmak istiyorsanız yatırım şartlarının dışına çıkmadan işlem yapmalısınız. Bahis sitesinde yer alan içerikler yüksek kazandırma oranlarına sahiptir ancak bu site içerisinde herhangi bir işlem yapmadan hesabınıza para yüklemesi gerçekleştirmeniz gerekir. Pradabet sitesinde CMT cüzdan kullanarak işlem yapmak istiyorsanız kendi adınıza oluşturduğunuz cüzdan hesabını kullanmalısınız. Ödeme yolları hem hızlı hem de çeşitli olduğu için Pradabet sitesi birçok bet tutkunu tarafından tercih edilir. Burada CMT kullanarak hesabınıza yükleme yapmak istiyorsanız bilmeniz gereken kural ve şartlar şöyle;

 • CMT cüzdan hesabı oluşturmak için verdiğiniz bilgilerin doğru ve tamamen size ait olması gerekir.
 • CMT ile hesabınıza en az 100 TL en fazla ise 50.000 TL olacak şekilde yatırım yapabilirsiniz.
 • CMT cüzdanı kullanarak işlem yapmak istiyorsanız sitenin canlı desteğine bağlanarak ödeme talebini oluşturabilirsiniz.
 • Sitenin ödeme sayfasına ulaştıktan sonra burada yer alan farklı ödeme kanallarını görüntüleyerek de CMT cüzdan seçeneğini tercih etmeniz mümkün.

Pradabet MEFETE ile Yatırım

Pradabet sitesinde yer alan Mefete ile yatırım seçeneğini kullanmak istiyorsanız kendi bilgileriniz ile bir Mefete hesabı oluşturmanız gerekir. Daha sonrasında sitede yer alan içerikleri kullanabilir ve yüksek miktarlı kazançların sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Mefete kullanarak ödeme için sitenin deposit sayfasına ulaşmalısınız. Bu kanal üzerinden en az 100 TL en fazla ise 10.000 TL olacak şekilde işlem yapmalısınız.

S.S.S

Pradabet para yatırımı için belge talep eder mi?

Pradabet sitesi para yatırımı için müşterilerinden belge talep etmez ancak gerekli gördüğü durumlar için belge talep hakkı vardır.

Pradabet para yatırımı şartları nedir?

Pradabet sitesi hesabınıza para yatırımı yapmak istiyorsanız sitenin yatırım limitlerine uymalısınız ve yatırım için bet sitesinin deposit sayfasını açarak talebinizi oluşturmalısınız.

Yorum yapın