Onwin Sağlam mı?

Onwin sağlam mı; güvenilir mi, kayıt olsam sorun yaşar mıyım soruları en sık yöneltilen konu başlıkları arasındadır. Bu sürece dair bilinmesi gereken hususlar yazımızda!

Dolandırıcı mı; sitede genel işlem verimliliği ya da güvenliğine dair herhangi bir sorun meydana gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Sitede güvenle hizmet veren bir ara yüz hazırlanmıştır. Fakat BTK onaylı legal sitelerdeki kadar yüksek bir güvenliğin ve kazanımlarınıza dair bir garantinin söz konusu olmadığını da belirtmek gerekmektedir. Mor ve beyaz rengin aktif kullanıldığı bu sitede genel güvenliğe dair herhangi bir sorun meydana gelmeyeceği vaat edilmektedir. Ayrıca oyun akışının Türkçe dil desteği ile sunuluyor olması oyun akışının anlaşılmasını daha kolay bir hale getirmektedir.

Onwin Nasıl Bir Site Üye Olunur mu?

Onwin sağlam mı; Socas International BV tarafından onaylanmış olan bir ara yüzdür. Sistemde kullanıcı adaylarının bir hesap sahibi olması için üyelik formunu doldurması gerekir. Üyelik formunu doldururken verdiğiniz kimlik bilgilerine dair bir güvenlik sorunu meydana gelmese dahi iletişim numaralarına dair şikayetleri olan kullanıcıların da mevcut olduğunu belirtmek gerekmektedir. Hiç üye olmadığı bazı bahis sitelerinden gönderilen tanıtım mesajlarına maruz kaldığını ileten kullanıcılar vardır. Sitede üyelik oluşturma adımlarını yerine getirirken özellikle dikkat edilmesi gereken detayların başında kesinlikle sadece kendi kimlik bilgileriniz ile lkayıt aşamasının tamamlanması gelmelidir. Herhangi bir gerekçe ile farklı kişilerin bilgilerini kullandığınız fark edildiği anda sistem hesabın kalıcı olarak kapatılmasına neden olur.

Onwin sağlam mı; üyelik oluşturma adımının sonrasında hesap doğrulaması süreci gündeme gelecektir. Üyelerin finansal işlemleri hızla yerine getirmesi için kendi kimlik ve adres bilgileri ile kayıt aşamasını tamamladığından emin olması gerekmektedir. Tabi ki bunun için üyelerden belge talep edilmektedir. Üyelerin belge gönderim adımlarını PDF ya da Jpeg format üzerinden yerine getirmesi istenmektedir. Sağlam mı; firmada kişisel bilgilerinizi verirken sorun yaşanmayacağı vaat edilmektedir. Bazı üyeler hesap doğrulama aşamasında gönderilmiş olan belgelerin doğrulanması ve teyit edilmesinin çok uzun zaman aldığını ve bu süreç içerisinde de site olanaklarından mahrum kaldıklarını dile getirmektedir. Üyelik ile alakalı Şikayet Var gibi platformlar üzerinden yapılan mevcut verilere göz atarak sitenin kendi hakkında verdiği bilgilerin ne derece doğru olduğunu daha net anlayabilirsiniz.

Onwin Dolandırıcı mı? Ödeme Yapıyor mu?

Onwin sağlam mı; lisans verileri ve işleten firmanın güvenliğine dair herhangi bir sorun söz konusu değildir. Lakin bazı kişilerin nakit çekim taleplerinin yeterli şekilde yerine getirilmediği ve işlemlerin uzun vadede sorunlar ile karşılaştığını da eklemek gerekmektedir.

  • Sitede kullanıcıların nakit çekim aşamasında hesap doğrulaması daha öncesinde yapılmasına rağmen, süreci yavaşlatmak adına hesap doğrulaması talep edilebildiği iddia edilmektedir.
  • Hesabın doğrulanması sürecine dair onay bir türlü gelmediği için nakit çekim aşamasında aksaklıkların yaşandığı görülmektedir.
  • Üyelerin hesabına tanımlı aktif promosyonu olmamasına rağmen, hesaba tanımlı bonus olduğu gerekçe gösterilerek kişilerin nakit çekim adımına sekte vurulabilmektedir. Bu hususlar siteye dair gelen güncel şikayetler arasında dikkat çeken verilerdir.

Onwin sağlam mı; ödeme adımları ve diğer güvenlik sistemlerine dair sorun meydana gelmemesi adına sitede IP denetimleri yapılmaktadır. Üyelerin bir kısmı yapılan bu IP denetimlerinin işlem gizliliğini ihlal ettiği görülmektedir.

Güvenilir siteler kategorisinde değerlendirilmesine rağmen özellikle bonus olanaklarının kullanımına dair bazı olumsuz yorumların olduğu görülmektedir. Kişilerin ilk 3 yatırıma özel olarak kazanacakları vaat edilen 9999 TL değerindeki bonusun tüm kurallarını yerine getiren kişilerin dahi promosyonu kazanmada sorun yaşadıkları görülmektedir. Bu durumun kullanıcıların siteden uzun vadede sıkılmalarına ve siteye olan güvenlerinin kırılmasına neden olmaktadır. Konuya dair sitenin müşteri hizmetlerine gerekli olan danışma işlemleri tamamlanması durumunda sorunun kişilerden kaynaklandığını ve kişilerin hatası nedeniyle bonusun hesaba tanımlanmasının sıkıntıya girdiği iddia edilmektedir.

S.S.S

Firmada nakit çekim aşamasında neden sorun yaşanır?

Kullanıcı sayısının çok yoğun olduğu günlerde nakit çekim adımlarını tamamlarken sorun yaşanabilmektedir. Bunun yanı sıra prosedürler ile alakalı kullanıcılardan kaynaklanan sorunlar da aksaklık yaratabilmektedir.

Nakit çekim işlemlerinde neden komisyon kesintisi yapıldı?

Sitede güvenlik ve kullanıcı memnuniyeti konusunda kapsamlı önlemler alınıyor olsa da bazı vaatlerin tutulmadığı görülmektedir. Sitede komisyon kesintisi yapılmayacağı vaat edilse de küçük tutarlı çekim işlemleri üzerinden dahi komisyon alındığını belirten şikayetler mevcuttur.

Yorum yapın