Modabet Para Yatırma Yolları

Modabet para yatırma yolları kendi kimlik bilgileriniz ile limitlere riayet ederek kullanıma alınmalıdır. Yatırım aşamasına ilişkin takip etmeniz gereken tüm prosedürleri sizin için derledik!

Deposit adımlarında kullanıcılarımızın kesinlikle kayıt sırasında vermiş olduğu kimlik ve adres bilgilerini işleme almanız gerekiyor. yatırım sürecinden faydalanırken banka hesap numarasına dair çok dikkatli davranmanız gerekir. Sitemizde genel güvenliği muhafaza edebilmek için belirli aralıklar ile banka hesap numarasını değişime tabi tutuyoruz. Bu aşamada yatırımın öncesinde banka hesap numarasının güncelliğine dair incelemelerde bulunmak ve güncel verileri almak sizin için daha kolay olacaktır.

Cepbank

Modabet para yatırma yolları arasında mobile versiyonda sıklıkla tercih edilen seçeneklerden olan Cepbank dikkat çekmektedir. İki faktörlü güvenlik korumasına tabi tutulmuş olan Cepbank birimi üzerinden en az 20 TL değerinde yatırım yapabilirsiniz. Yatırım adımlarını hayata geçirirken limitlerin 20 TL ve katları olması gerekir. Küsuratlı olan tutarların yatırılmasına ilişkin onay verilmemektedir. Yatırım sürecinde kullanıcılarımızın promosyonlar sekmesine de yakından göz atması gerekmektedir. Bu şekilde promosyonlar üzerinden sadece dakikalar içerisinde işlem akışını hayata geçirmesine bir şans verilecektir. Payfix metodunda da özel bonuslarımız mevcut. Bu harika ara yüz sizi de memnun edecek ve dilediğiniz tutarı hesabınıza tanımlamanızı sağlayacak!

Kripto Para

Kripto para metotları kullanıcılarımızın erişim adımını kolaylıkla hayata geçirebilmesi için özel olarak geliştirilmiş olan seçeneklerden biridir. Modabet para yatırma yolları arasında kripto para metotlarını kullanırken işlem güvenliğinin çok yüksek seviyede olduğunu ve kişisel bilgilerin muhafazasına dair sorunsuz bir işlem akışının geçerli olduğunu görebilirsiniz.

Para yatırma aşamasında işlem ayak izi çok sınırlıdır. Dilediğiniz metotlar üzerinden işlemlerinizi hayata geçirmenize şans verilmektedir. Yatırım sürecinde kripto para metotlarında en az 100 TL değerinde işlem akışını yerine getirmenize şans verilecektir. Modabet para yatırma yolları kategorisinde Bitcoin, Lite Coin ya da Ethereum gibi farklı seçenekler de erişime açıktır.

Yatırım sürecinde bonus talep etmek isteyen kişilerin promosyonda belirtilmiş olan en düşük yatırım tutarını hesabınıza aktardığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Bu noktada yatırdığınız tutarda harcama yapmaksızın, canlı destek hattına bağlanarak promosyonu talep etmeniz gerekecektir. Sistem verimliliği müşteri hizmetleri desteği ve bonusun hesaba hızlı tanımlanması ile devam etmektedir.

Pep

Pep yatırım işlemlerinde elektronik cüzdan seçeneklerinde en sevilen ve en dikkat çeken kullanıcı dostu alternatiflerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

  • Pep ile en az 5 TL değerinde yatırım yapmanıza şans verilmektedir. Bu ulaşılabilir limit her bütçeden kullanıcının rahatlıkla işleme alabileceği bir metot olmasını beraberinde getirmektedir.
  • Sadece kendi kimlik ve adres bilgileriniz üzerinden bağlantı adımını tamamlamanız için imkan tanınmaktadır. Bu bilgilerin kullanımı sırasında PDF ya da Jpeg format ile gönderilen belgeler üzerinden hesap doğrulamasını tamamlamanız da istenebilir.

Ödeme yolları arasında kullanım esnasında merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan hususlar olursa canlı destek hattından gerekli olan bilgileri sadece dakikalar içerisinde alabilirsiniz.

MEFETE

MEFETE yatırım adımlarında en az 5 TL değerinde işlem gerçekleştirmeniz gerekecektir. Bu minimum limite riayet ederek işlem akışının hayata geçirilmesi istenmektedir. Limitlerde bir değişim yaşlanırsa ana sayfamızda aktif şekilde hangi tutarın dikkate alınması gerektiğini size bildireceğiz. Elektronik cüzdanlar arasında kullanımı en kolay olan ve aynı zamanda erişilebilir olan seçeneklerden biridir. Gelen yorumlar oldukça olumludur.

Yatırım işlemleri domain adresi değişim durumundan etkilenmeyecektir. Domain adresi değişim durumu meydana gelse de sitede aynı limitler ile MEFETE metodunu kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu metotlardan istifade ederken bahis severlerin özellikle riayet etmesi gereken unsur sitenin resmi birimleri tarafından gönderilmiş ve bildirilmiş olan alan adının kullanılmasıdır. Aksi takdirde işlem akışına onay verilmemektedir. Erişim adımında alan adı değişiminin sizin için engel teşkil etmesinin önüne geçmek için VPN eklentisini de kullanabilirsiniz. VPN eklentisi üzerinden farklı bir ülkenin teknik sistemi üzerinden siteye bağlantı kurma şansını yakalayacaksınız.

S.S.S

Yatırım sırasında arkadaşımın hesabı üzerinden tutar gönderiminde bulunabilir miyim?

Yatırım esnasında sadece kendi kimlik bilgileriniz ile işlem talebinde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızın bilgileri üzerinden işlem tamamlamak mümkün olmayacaktır.

Bakiyemi arkadaşıma aktarabilir miyim?

Bakiye aktarımı ya da hesaplar arası transfer söz konusu olmayacaktır. Bakiyenize dair sorun meydana gelmemesi için arkadaşlar arası para transferinden uzak durmanız gerekmektedir.

Yorum yapın