Makrobet Papara

Makrobet Papara ile 7-24 hızlı transfer yapacaksın. Pronet Gaming altyapısıyla Paykasa ya da Envoy, Hızlı QR kod tekniklerini hemen keşfetmeye ne dersin? Sana, alt üst limit bilgilerini de sunuyoruz.

Makrobet Papara ile yatırım ne kadar güvenlidir? Peki Astropay ile yatırım yapılıyor mudur? 2024 güncellenen ödeme ağı ile makro hızında tüm transferlerini kolaylıkla yapabileceksin. Üstelik mobil cüzdanlar ile tam bir senkronizasyon sunuyoruz.

Makrobet Papara ile Yatırım Limitleri Alt Üst

Canlı bahislerde maksimum oranları geliştirecek, kombine kuponlarını ardı arkası kesilmeyecek kazançlarla taçlandıracaksın. Üstelik Spinomenal ve Amusnet gibi yepyeni oyunlara yatırım yapmak için Papara tekniğini kullanabilirsin.

Makrobet Papara ile yatırımlarında avantaj elde etmek istiyorsan bonusları mutlaka değerlendir. Ana sayfamız üzerinden ödeme logolarını incelediğinde güvenilir sağlayıcılarla işbirliği yaptığımızı anlayabilirsin. Genel olarak sistemimizde geçerliliği tüm ödeme araçlarıyla yatırılabilir en düşük miktarı 1 TL’dir.

Türk lirası, Amerikan doları ya da euro üzerinden seçili ödeme teknikleriyle yatırımlarını yapabiliyorsun. Kripto para geçerlidir ve YouPay Coin sistemiyle kripto para birimlerinden yatırımlarını sağlayabilirsin. Papara ile tek seferde yatırılabilir miktar 100.000 TL ve günlük toplamda 500.000 TL’ye kadar para transferlerini gerçekleştirebiliyorsun.

Makrobet Papara Para Çekme Süresi

Makrobet Papara ile para çekimlerin genellikle anında tamamlanıyor. Yatırımlar veya çekimlerde yoğunluk yok veya herhangi bir işlem sorunu yok ise anında kombinasyonlar sunuyoruz. Ancak tüm ödeme işlemleri baz alındığında genel olarak her üyemize maksimum 8 ile 12 saate kadar transferlerin tamamlanacağı bilgisini veriyoruz.

İşlemlerinin sorunsuz tamamlanması için mutlaka genel kurallar ve şartlar bölümümüzü incele. Makrobet Papara var mı, yabancı kartlar geçerli midir? Sistemimizde hem Papara geçerli olup hem de Astropay ve Skrill gibi yabancı döviz birimi bulunan sistemlerin geçerli olduğunu belirtelim.

YouPay Coin ile Bitcoin ve seçili ödeme tekniklerinin tamamını kullanabiliyorsun. Paykasa, Visa ve Envoy Soft ödeme teknikleri yine en hızlı sürede tamamlanan finansal araçlardır. Para çekimleri genel olarak 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz sistem üzerinden sağlanabiliyor.

Çekimlerin eksiksiz olması için sadece kendi hesaplarını kullanman ve para çekimi formunu eksiksiz olarak tanımlaman gerekiyor. Ana sayfamızın en alt kısmında bulunan para çekme, para yatırma, ödemeler gibi başlıkları inceleyerek uygulanan genel kurallar hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsin.

Makrobet Papara ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Makrobet Papara sistemini kullanarak yatırımlarını yapıyorsan en güncel iban numarasını, yatırımlarından 15 dakika öncesinde canlı destekten talep etmelisin. Daha sonra;

 • Papara mobil cüzdanına giriş yapıp para gönderme seçeneğine tıkla.
 • IBAN ile gönder/ hesap numarasıyla gönder butonlarından birine tıklayabilirsin.
 • Firmamız kayıtlı değil ise yeni bir alıcı simgesine dokun.
 • Ne kadar para göndereceğini 20 TL ve maksimum 100.000 TL arasında yaz.
 • Açıklama kısmına herhangi bir bilgi eklememe gerek yoktur. Devam edebilirsin.

İşlemini onayladıktan sonra anında FAST teknolojisiyle transferin gerçekleştirilir. Ancak sonrasında işlemenin havuza düşmemesi için mutlaka para yatırma formunu eksiksiz doldurman gerekiyor. Aynı işlemleri çevrim içi otomatik ödeme sistemiyle 16 haneli Papara kart numaranı girerek gerçekleştirebiliyorsun. Aşamalarda ihtiyacın olursa canlı destek birimine doğrudan bağlanabilirsin.

Makrobet Papara Bonusu Var mı?

Makrobet Papara yatırım bonusunu ilk üyeliğinde bulabiliyorsun. Standart olarak Papara yatırım bonusu şu an güncel kampanyalarımız arasında bulunmuyor. %100 hoş geldin freebet bonusunu ise yapacağın ilk para yatırımında talep edebilirsin.

Bu promosyonu alabilmek ve kullanmak için özellikleri şöyle sıralayabiliriz;

 • İlk yatırımında en az miktarı 100 TL ve üzerinde olmalıdır.
 • 100 TL ve 1.000 TL arasındaki ilk yatırım işlemlerinde %100 spor bonusu alabilirsin.
 • Bu promosyon free bet miktarı olarak ve en fazla 250 TL’ye kadar yüklenir.
 • Kullanmak istiyorsan mutlaka yatırımdan sonra canlı desteğe bağlanarak talep etmen gerekiyor.
 • Çekilebilir hale gelmesi için anaparanın 1 kez ve en az 1,30 orandan çevrilmesi şarttır.
 • Alınan free betin ise en az 3 maçlık kombine kuponlarda ve minimum maç oranının 1,70 orandan çevrilmesi zorunludur.

S.S.S

Makrobet Free bet bonusuyla ne kadar para kazanılır?

Hoş geldin free bet kampanyası ile elde edilebilecek en yüksek miktarı 1.000.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Üzerindeki miktarlarda düzenleme yapılır ve çekim esnasında otomatik olarak silme işlemleri uygulanır.

Makrobet ilk yatırım kampanyası kaç kez alınabilir?

Sistemimizde ilk yatırım kampanyası her üyeye sadece bir kez tanımlanabilir. Farklı ip protokolleri üzerinden çoklu hesap açmış ve kullanmış üyelerin hesapları doğrudan askıya alınır.

Yorum yapın