Makrobet Arkadaşını Getir Bonusu

Makrobet arkadaşını getir bonusu Makro Kumbaram avantajları ile sağlanıyor ve referans olarak oluşturduğunuz üyelikler dahilinde para kazanma fırsatını yakalıyorsunuz.

Makrobet arkadaşını getir bonusu sitenin kendisine özel belirlediği kumbara sistemine yönelik düzenlenir. Böylece kullanıcılar arkadaşlarını davet ederek oluşturduğu hesaplar sayesinde her ay nakit para kazanma fırsatı yakalar. Bir defa değil aylık düzeyi üzerinden yapılan sistem bulunmasından kaynaklı oldukça avantajlı bir promosyon türüdür.

Makrobet Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

Arkadaş bonusu genellikle kullanıcıların yapmış olduğu üyelik davetinde arkadaşlarının gerçekleştirdiği birinci yatırıma özel olarak verilen bir kampanya türüdür. Ancak firma sınırları daha üst seviyeye çıkararak kurallar ve başvuru şartlarını değiştiriyor.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların öncelikli uygulaması gereken adımlar şöyledir;

  • Kullanıcılar aktif bir hesaba sahip kendi hesaplarında yatırım ve çekim işlemlerinin bulunuyor olması önemlidir.
  • Uygun aktif hesabı bulunan kullanıcılar yardım alanına giriş yapmalıdır.
  • Bu alanda kullanıcılara özel olarak sağlanan referans linki bulunuyor. Bu linki kopyalamanız gerekir.
  • Kopyaladığınız linki üyelik oluşturmasını istediğiniz arkadaşınıza göndermeniz gerekir.
  • Arkadaşınız gönderdiğiniz link üzerinden kayıt işlemlerini sağlamalıdır.

Tüm bu süreç dahilinde kullanıcıların Makrobet arkadaşını getir bonusu özelliği aktif hale getirilecektir. Promosyon için kişiler farklı birçok kişiyi aynı anda davet ederek daha fazla kazanç elde etme fırsatını yakalayabilir.

Davetiniz aracılığı ile ilk defa siteye üyelik gerçekleştirecek olan kullanıcıların ay içerisinde yaşamış olduğu kayıp tutarı hesaplanır. Bu hesap doğrultusunda hesabınıza arkadaşınızın kayıp oranına bağlı olarak bunu saklanacaktır.

Arkadaşınızın referansınız kabul edilebilmesi için belirli işlemleri gerçekleştirmesi gerekir. Bunun için kişiler ay içerisinde en az bir defa 20 TL tutarında bahis işlemini sağlamalıdır.

1,30 oranı ve daha yüksek olacak şekilde kupon oluşturulması halinde kişilerin referans işlemi tamamlanır. Bu işlem yalnızca kaydın oluşturulabilmesi için tek sefere yönelik talep edilir. Daha sonra arkadaşınız istediği gibi yatırım işlemlerini sağlayabilir.

Klasik Makrobet arkadaşını getir bonusu türlerinin dışında arkadaşlarınızın ay içerisinde yaşamış olduğu tüm kayıp durumlarına yönelik ileri vadede bonus almanız mümkün olacaktır. Arkadaşınız ne kadar aktif bir oyuncu olursa yararlanabileceğiniz bonus miktarı da o kadar fazla olacaktır.

Makrobet Arkadaş Bonusu Kaç TL?

Arkadaşını getir bonusu kaç TL; tutar belirlenirken arkadaşınızın ay içerisinde yaşamış olduğu tüm kayıp durumları göz önünde bulundurulur. Örneğin arkadaşınız ay içerisinde 500 TL yatırım yapmış ve bunun 300 TL tutarını kayıp olarak kaybetmiş ise yararlanabileceğiniz bonus tutarı buna yönelik olacaktır.

Aylık hesaplamalar yapılırken %10 tutarında çevrimsiz ve çekilebilir nakit para verilir. Böylece kullanıcılar almış olduğu promosyon sayesinde dilerse oyunlara katılım gerçekleştirebilir dilerse de anında çekim talebi verebilir.

Her ay eklenecek olan kampanya tutarının üst sınırı ya da çevrim şartı bulunmuyor. Kullanıcılar istediği kadar kazanç elde edebilir. Daha fazla arkadaş davet etmeniz o ay içerisinde alacağınız tutarın daha fazla olmasını sağlayacaktır.

Makrobet arkadaşını getir bonusu oldukça avantajlı bir yapıya sahip olduğundan kaynaklı kişiler arkadaşlarıyla beraber keyifli vakit geçirirken onların kayıplarından kazanç elde edebilecektir. Kazançlar için yalnızca bazı sınırlamalar bulunur.

Çevrim şartı bulunmadığından kaynaklı kişiler aynı gün içerisinde gerekli işlemeye tamamlayarak çekim taleplerinin onaylanmasını sağlayabilir. Ayrıca aylık sağlandığından kaynaklı kişiler her ay yalnızca bir defa bu bonusu alma şansına sahip olacaktır.

Günümüzde sağlanan ve oldukça avantajlı standartlara sahip Makrobet arkadaşını getir bonusu için kullanıcıların özellikle davet ettikleri arkadaşlar konusunda dikkatli olması gerekir. Kötüye kullanma amaçla aynı ismin bulunması ya da kişilerin sahte hesaplar açması gibi durumların tespiti halinde kişi tamamen promosyon haklarından menedilebilir.

S.S.S

Makrobet Arkadaş Bonusu Hangi Tarihten Sonra Yapılan Hesaplar İçin Geçerlidir?

Arkadaşlarınızın mutlaka 2023 yılından itibaren hesapların oluşturularak yeni üyelikleri sağlanmalıdır. Daha önceden açılmış olan hesaplar bu promosyondan yararlanamaz. Davet gerçekleştirecek olan hesap ise bu tarihten önce açılmış olmalıdır.

Makrobet Arkadaş Bonusu İçin Kimlik İstenir Mi?

Firma doğrudan promosyon için belge kontrolü zorunluluğuna sahip değildir. Ancak gerekli görülmesi halinde kişilerden kimlik, ikamet adresi ya da benzeri belgelerin talep edilmesi ihtimali bulunuyor. Belgelerin sunulmaması halinde hesap kapatılması sağlanır ve bu hesap üzerinden kazanç elde edilmesi mümkün olmayacaktır.

Yorum yapın