Lugabet Papara

Lugabet Papara ile 3 boyutlu slot oyunlarını defalarca geliştirebileceksin. Bedava bahis kuponlarını UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yapabilirsin. Zira Papara ile yapacağın yatırımlara özel promosyonlar veriyoruz.

Yılın her günü komisyonsuz ödeme işlemlerini yapabileceğin bir platformdasın. Lugabet Papara ile yatırım işlemleri hem mobil cihazlardan hem bilgisayar girişleri ile sorunsuz şekilde gerçekleştiriliyor. Peki limit aralıkları ne kadar bunu biliyor musun? Hemen içeriklerimizi keşfetmeye başla.

Lugabet Papara ile Yatırım Limitleri Alt Üst

Lugabet Papara ile yapacağın yatırımları en az yatırım ve en yüksek yatırım miktarlarına göre değerlendirebiliyorsun. Tüm sistemlerde olduğu gibi ve kullanacağın ödeme aracının genel özelliklerine bağlı olarak alt ve üst limitler farklılık gösteriyor.

Papara sistemiyle birkaç farklı teknik geliştirdik. Örneğin C Papara, Hızlı Papara ve Maksi Papara gibi yöntemleri kullanabiliyorsun. Ortalama limitler hakkında hızlıca bilgi verelim;

 • Hızlı Papara ile ücretsiz işlemlerini anlık ve en az 50 TL en çok 100.000 TL aralığında tamamlarsın.
 • C Papara yöntemiyle 1 TL ve maksimum 100.000 TL arasında anlık, ücretsiz işlemler yapılıyor.
 • Maxipara Papara ile 1 TL ve 50.000 TL arasında 24 saat transfer sağlanır.
 • Maxipara Pep ile 1 TL ve 500 TL arasında işlem yapılıyor.
 • Maxipara banka transferiyle en az 100 TL ve en fazla 10.000 TL ücretsiz yapılır.
 • Minipay ile 1 TL ve 15.000 TL arasındaki transferlerini komisyonsuz sağlarsın.

Ve Papara yöntemini kullanarak 7-24 ücretsiz anlık transferlerin en az 20 TL ve en fazla 20.000 TL aralığında sağlanıyor. Gün içerisinde işlem kısıtlaması olmaksızın istediğin kadar yatırımlarını gerçekleştirebiliyorsun.

Lugabet Papara Para Çekme Süresi

Lugabet Papara ve diğer tekniklerle yapacağın para çekme işlemleri ilk 10 ile 30 dakika aralığında gerçekleştirilir. Ancak bir teknik sorun çıkmaması ve yoğunluk göz önünde bulundurularak işlem süreleri maksimum 12 saate kadar uygulanır.

Seçeceğin Papara yöntemine göre dijital sistemimiz üzerinden para çekme formunu eksiksiz bir biçimde doldurduğunda hemen işlemlere alınır ve 30 dakikaya kadar banka hesabına transfer edilmiş olur. Çekimlerde kullanabileceğin birkaç teknik ve ortalama limitlerinden hemen bahsedelim;

 • Hızlı Papara yöntemiyle en az 100 TL ve en fazla 250.000 TL
 • C Papara ile minimum 100 TL ve maksimum 250.000 TL
 • Maxipara Papara yöntemiyle en az 50 TL ve maksimum 10.000 TL
 • Maxipara Pep ile 1 TL ve 250 TL arasındaki transferlerin 12 saatte tamamlanır.
 • Maxipara banka transferiyle yapacağın 100 TL ve 10.000 TL arasındaki işlemler 12 saatte ücretsiz sağlanır.
 • Mini Pay ile limitsiz, anında ve ücretsiz transferler yapılıyor.

Ve Papara yöntemini kullanarak en az 100 TL ve en fazla 250.000 TL arasındaki günlük işlemlerin, ücretsiz ve en fazla 12 saate kadar tamamlamış olursun.

Yeni kayıt olacak üyelerin çekim işlemlerinde Lugabet Papara var mı gibi soruları için tüm çekim taleplerini onaylı cüzdanından yapabileceğini söyleyelim.

Lugabet Papara ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Lugabet Papara ile nasıl yatırım yaparım, nasıl para çekerim gibi soruların için bilgilendirme bölümlerini hazırladık. Ana sayfamız üzerinden genel kurallar ve şartlar kısmına girdiğinde ulaşabiliyorsun.

Papara kullanarak finansal işlemlerini sağlamak oldukça konforludur. Bunun için mobil cüzdanına giriş yapabilir veya üyelik hesabın üzerinden talep oluşturabilirsin. Aşamalar şöyledir;

 • Hesabına giriş yap ve finansal işlemlere tıkla.
 • Para yatırma sayfasına gel ve listelenmiş ödeme tekniklerinden seç.
 • Papara kart numarasını veya hesap numarasını ilgili alana ekle.
 • Yatırım miktarını en az 1 TL olacak şekilde ekle.
 • Kartın arkasında yazan güvenlik kodu ve ön kısmında bulunan son kullanım tarihini yaz.
 • Sistem üzerinde Papara hesaplarınla bağlantı kurulur. Bu alandan hangisini kullanacaksan seç.
 • İşlemi onaylamak için cep telefonuna gönderilen parolayı gir ve onayla.

Havale yöntemiyle mobil cüzdanın üzerinden transfer yaparken canlı müşteri hizmetlerine bağlanarak transfer adreslerini öğrenebilirsin.

Lugabet Papara Bonusu Var mı?

Lugabet Papara yatırımları için sisteminizde güncel olarak bulunan para yatırma bonuslarını kullanabilirsin. %30 oranında verdiğimiz para bonusunu yapacağın en az 50 TL ve üzerindeki para yatırma işlemlerinde alabiliyorsun. 24 saatlik zaman dilimi içerisinde bonustan en fazla 300 TL’ye kadar faydalandım sağlayabilirsin.

Çevrimli bir promosyon olduğu için 1,30 orandan ve kombine kuponlarda 1,80 orandan dönüştürmen gerekiyor. Her para yatırım işleminde alabilir, tekil olarak kullandığın sürece her yatırımını avantaja dönüştürebilirsin.

S.S.S

Lugabet Papara çekimlerinde komisyon kesiyor mu?

Hayır, sistemimiz sadece Papara değil, hiçbir ödeme tekniğiyle yapılan çekimlerde komisyon kesintisi uygulanmaz. Ancak kripto veya bankacılık uygulamalarında sistemler kendi bünyesinde belirli oranlarda komisyon uygular.

Papara cüzdanına hangi bankadan para gönderilir?

Papara mobil cüzdanlara Türkiye’deki ve yurtdışındaki tüm bankaların hesaplarından para gönderme işlemleri yapılır. Ayrıca kredi kartlarından veya ön ödemeli sanal para kartları gibi pek çok sistemden para gönderimi sağlanıyor.

Yorum yapın