Limanbet Papara

Limanbet Papara ile yatırım işlemlerini hızlandırdık. Kesintisiz transfer özellikleriyle 7 gün 24 saat işlem yapabileceksin. En kolay yatırım limitleri ve para çekiminde aşamaları merak ediyor musun?

Hemen Limanbet Papara ile yatırım yollarını ve işlem sürelerini keşfet. Komisyonsuz işlem avantajları yanı sıra bedava yatırım promosyonlarıyla da sana daha çok avantaj kazandırmaya devam ediyoruz.

Limanbet Papara ile Yatırım Limitleri Alt Üst

Limanbet Papara ile uygulanan alt limitlerden tüm üyelerimiz oldukça memnun. Üst yatırım limitleri de keyfini yerine getirecek niteliktedir. Şöyle ki platformumuzda geçerli olan teknik ve limitlerde;

 • Papara ile en az 100 TL ve maksimum 20.000 TL
 • Astropay ile en az 200 TL ve maksimum 50.000 TL
 • Bitcoin ile en az 200 TL ve maksimum 100.000 TL

İşlemlerini kesintisiz yapabilirsin. PinBit N.V adına kayıtlı olan firmamız, 143584 ticari sicil numarası üzerinden Curacao Sanayi ve Ticaret Odası denetiminde faaliyet eder. Tüm finansal işlemlerini yasal ve güvenli şekilde yapılır. Aynı zamanda para yatırma ve para çekme işlemlerinde hiç şikayet almayan bir gambling sistemi olduğumuzu belirtmek isteriz.

Kripto veya ön ödemeli sanal para kartı kullanımlarında, ilk para çekimleri mutlaka banka havalesi ile yapılır. Belge onay protokolleri doğrultusunda sadece kendi adına tanımlı resmi banka hesaplarından yatırım ve çekim işlemlerini yapman önerilmektedir.

Limanbet Papara Para Çekme Süresi

Limanbet Papara ile para çekimleri kolay mıdır? Her para çekimini, seçtiğin tekniğe göre 5 dakika ile maksimum 60 dakikaya kadar uyguluyoruz. Ortalama 30 dakikada tüm para çekimlerin yapılabilir.

Limanbet Papara var mı, çekimler ne kadar sürede yapılıyor? Papara ile para çekim taleplerini, üyelik sayfanda bulunan para çekme formu üzerinden iletebilirsin. İşlemlerinde;

 • Çekim formuna sadece kendi Papara hesap numaranı eklemelisin.
 • En az 100 TL ve en çok 10.000 TL arasında işlem yapılır.
 • Günde en çok 3 defaya kadar işlem yapabilirsin.
 • 24 saatte en çok çekilebilir miktar 30 bin TL’dir.

Banka havalesi ve diğer ödeme tekniklerine göre günlük en çok 50 bin TL ve haftalık en yüksek 100.000 TL’ye kadar para çekme işlemleri yapılabilir. Yoğunluk olmadığı durumlarda ve işlemlerde sorun olmadığı durumlarda hemen hesabına transfer yaparız.

Limanbet Papara ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Limanbet Papara kullanıcılarına özel kolaylıklar sağlar. Havale/ EFT yöntemiyle transfer yapabilir ve mobilden gönderim sağlayabilirsin.

Papara mobil cüzdanına giriş yaptığında;

 • Para Transferleri/ Para Gönder simgelerine tıkla.
 • Hesap No/ IBAN No sekmelerinden birine tıkla.
 • Yatırım miktarını en az 20 TL olacak şekilde, küsuratsız yaz.
 • Alıcı adresine firmamızın hesap numarasını ekle ve onayla.

FAST usulünde hemen transferin gerçekleştirilir. Anında Havale/ Anında Papara sekmeleri üzerinden de transferlerini online yapabilirsin. Herhangi bir komisyon masrafı ödemene gerek olmadan anında işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Limanbet Papara Bonusu Var mı?

Limanbet Papara ile yapılan yatırımlara çeşitli dönemlerde kampanya sunar. Ancak şu an için güncel bir Papara yatırım bonusu seçeneğimiz bulunmuyor. İlk üyeliklerde Papara ile yatırımlarına bonus alabilir veya tüm yatırım tekniklerine verilen bonusları alabilirsin.

Sosyal medya etkinlik bonusları, casino ve spor yatırım bonusları gibi pek çok üyelik promosyonu dizayn ediyoruz. Bunun için “Promosyonlar” kategorimizi takip edebilir ve istediğin her an canlı yardım çalışanlarımızdan talep ederek, kullanabilirsin.

Genel bonus şartları ve tüm sistem kurallarına göre kullanacağın promosyonlar, sana daha çok avantaj sağlar. Ancak dikkat edilmesi gerekenlerden biri de; bonusların çevrim şartlarıdır. Papara ile para çekimlerini yapabilmen için bonus çevrim şartlarının tamamlanmış olması zorunludur.

Promosyon kullanmadığın zamanlarda da mutlaka ana para çevrim şartlarını tamamla. Tüm işlemlerin için sorunlarda ve bilgi edinmek için 24 saat kesintisiz açık olan canlı yardım ekibiyle görüşme yapabilirsin.

S.S.S

Limanbet Papara kartı veriyor mu?

Hayır, firmamız Papara resellerı ya da bayisi değildir. Papara.com resmi internet adresi üzerinden kimlik doğrulama işlemleriyle öncelikle hesap açman gerekiyor. Ardından Papara Black Card talep edebilirsin. Ücretsizdir.

Limanbet Papara ile USD transferi yapılır mı?

Evet, sistemimizde TL, USD ve EUR birimleri geçerlidir. Dolar hesabını, Papara mobil üzerinden tek tıkla açabilirsin. Döviz hesabı üzerinden hem para yatırma hem para çekme işlemleri kolaylıkla yapılır.

Yorum yapın