Kazansana Arkadaşını Getir Bonusu

Kazansana arkadaşını getir bonusu kullanıcıların hiçbir yatırımına gerek kalmadan promosyonlardan yararlanmasını sağlayan özel bir kampanya türüdür.

Promosyonlar hem ücretsiz oyunlar sağlaması hem de kişilerin daha fazla oyuna katılması nedeniyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir hizmet türüdür. Kazansana arkadaşını getir bonusu kişilerin hiçbir yatırım yapmasına gerek kalmadan alabildiği özel kampanyadır. Bu nedenle site üyelik gerçekleştiren kişilerin sıklıkla tercih ettiği promosyon türlerinden biridir.

Kazansana Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

Arkadaş bonusu kişilerin arkadaşlarını siteye davet etmesi kapsamında verilen bir kampanya türüdür. Bu kampanyanın temel amacı hem sitenin kullanıcı sayısını artırmak hem de kişilerin arkadaşlarıyla beraber aynı platformda oyuna katılırken avantajları elde etmesini sağlamaktır.

Süreçte arkadaşını davet ederek site üyelerinin oluşturmasını sağlayan kişilere belirli oranda kampanya veriliyor. Bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için ise kişilerin uygulaması gereken bazı adımlar bulunuyor.

Öncelikle kullanıcıların kendi hesaplarının promosyon almaya uygun olması gerekir. Bu promosyona özel kişilerin mutlaka en az 100 TL tutarında yatırımı bulunmalıdır. Ayrıca toplamda 2 ve daha fazla yatırım işleminin yapılmış olması önemlidir.

Eğer bu koşulları sağlayamıyorsanız öncelikle yatırım işlemlerinizi sağlayarak hesabını aktif olmasını amaçlamalısınız. Daha sonra arkadaşınızın üyelik işlemini sağlamalısınız. Kazansana arkadaşını getir bonusu alınabilmesi için arkadaşınızın üyelik oluşturması zorunludur.

Üyeliğin ardından arkadaşınızın üyelik sırasında kullanmış olduğu e posta adresi, isim ve soy isim bilgileri canlı desteğe iletilmelidir. Bu bilgilerin kontrol edilmesiyle beraber arkadaşınızın ilk yatırımını özel bonus alabilirsiniz.

Ancak bu süreçte kişilerin kullanmış olduğu arkadaşlık durumu göz önünde bulundurulur. Mutlaka sizin tanıdığınız kişiler aracılığı ile üyelik işlemlerini sağlamalısınız. Ayrıca aynı aile, adres ya da bilgiler ile açılan hesaplar kabul edilemez.

Bunun yanında rastgele bilgiler ile açılmış olan hesaplarda da Kazansana arkadaşını getir bonusu alınması mümkün olmaz. Çünkü kişilerin diğer hesaba onay işlemlerini sağlayarak yatırımlarını yapması beklenir.

Başarılı şekilde talepte bulunan kullanıcıların hesapları onaylama işleminin ardından bonusu alacaktır. Bonusun kullanılması için ise belirlenen farklı kurallar bulunuyor.

Kazansana Arkadaş Bonusu Kaç TL?

Arkadaş kampanyası düzenlenirken kişilerin alabileceği maksimum tutarlar ya da verilen oranlara yönelik bazı değerlendirmeler bulunuyor. Bu değerlendirmeler kapsamında kişilerin tamamının aynı standartlarda promosyondan yararlanması amaçlanıyor.

Sitede arkadaşını getir bonusu kaç TL; promosyon aracılığıyla sağlanan kampanya %5 oranında veriliyor. Ancak bunun için herhangi bir minimum ya da maksimum sınırlama bulunmuyor. Arkadaşınızın yatırımına bağlı olarak %5 tutarında bonus alma hakkına sahip olacaksınız.

Alınan kampanyaya özel yapılan oyun ve kazanç durumları ise şöyledir;

  • Kampanya %5 tutarında verilirken hiçbir çevrim şartına sahip değildir. Bu nedenle kullanıcılar aldığı gibi oyunlarda değerlendirebilir ya da çekim talebi oluşturabilir.
  • Kişiler oyunlarda en fazla 10 kat kazanç elde ederek çekim taleplerini oluşturabilir. 10 kattan daha fazla kazanç elde edilmesi halinde ise çekim talebinin ardından fazla olan kazanç silinecektir.
  • Yatırım işlemi için minimum ya da maksimum sınırlamalar bulunmuyor. Arkadaşınızın tercih ettiği ödeme yöntemine yönelik minimum tutarı karşılaması bonus için yeterli olacaktır.
  • Promosyon talebinde bulunacak olan kullanıcılar arkadaşınızın yatırımını tamamladıktan hemen sonra hiçbir bahis almadan talebini oluşturmalıdır.

Kazansana arkadaşını getir bonusu kapsamında yapılan düzenlemeler ile kişilerin elde edebileceği kazançlar konusunda büyük sınırlamalar bulunmuyor. Özellikle çevrimsiz olarak verilen kampanya sayesinde adınız promosyonu istediğiniz alanda kullanabilir ya da çekim talebini sağlayabilirsiniz.

Kişilerin burada üyelik sırasına dikkat etmesi gereken en önemli konu gerekli üyelik şartlarını tamamlıyor olmasıdır. Kazansana arkadaşını getir bonusu yalnızca tüm şartları karşılayan kişilere verilecek bir kampanya türüdür.

Kampanyanın kötüye kullanılması, suiistimal edilmesi ya da gerçek olmayan hesaplar üzerinden alınmaya çalışılması gibi durumların tespit edilmesi halinde bonus ve bonus aracılığıyla elde edilen kazançlar silinebilir.

S.S.S

Kazansana Arkadaş Bonusu Kaç Günde Kullanılmalıdır?

Promosyon aracılığıyla elde ettiği kazançları çekmek ya da farklı alanlarda kullanmak isteyen kişiler herhangi bir süre sınırlamasına sahip değildir. Ancak bonus ile farklı bonusların birleştirilmesi mümkün olmayacağından kaynakları kullanıcılar burada ana paralarını öncelikli değerlendirmelidir.

Kazansana Arkadaş Bonusu Nasıl İptal Edilir?

Promosyonu aldıktan sonra iptal etmek isteyen kullanıcılar ancak promosyon tutarını hiç kullanmadığı ise bonus iptal haklarına sahip olacaktır. Alınan ve kullanılmaya başlanmış olan kampanyaların iptal edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Yorum yapın