Kayaplazzo Para Yatırma Yolları

Kayaplazzo para yatırma yolları 7 gün 24 saat açık! Siteye üye olanlar hesaplarına her zaman farklı limitler ile aktarım yapabilirken kullanılacak yöntemlere özel detaylar sizlerle…

Yurt dışı firması üyelerine farklı seçenekler sunarken farklı yatırım yöntemleri ile ayrıcalık vermektedir. Yatırımlarınızı yapmak için 20’den fazla yöntem sunulurken öne çıkanları ile ilgili detaylar sizlerle…

Bitcoin Yöntemi İle Para Yatırma

Kayaplazzo para yatırma yolları arasında kripto para kullanıcıları için sunulan seçeneklerden biri Bitcoin üzerinden aktarım gerçekleştirmektir.

Bitcoin ile yatırımınızı yaparken sitemize giriş yaptıktan sonra kaydınız yok ise yatırım yapamayacağınızı unutmayınız. Sadece bu yöntem için değil diğer tüm yöntemler içinde üyelik kaydının oluşturulması zorunludur.

Bu nedenle güncel adres üzerinden kayıt ol butonuna basarak öncelikle kaydınızı oluşturmanız gerektiğini unutmayınız. Sonra ise para yatırma kısmından Bitcoin yöntemini seçiniz.

Açılan ödeme kısmında sizden ne kadar yatırım yapmak istediğiniz sorulmaktadır. Yatırım miktarını girdikten sonra ise Bitcoin miktarı otomatik olarak ekranda yer almaktadır.

Ödeme butonuna bastığınızda ise cüzdan numarası özel olarak ekrana gelmektedir. Sayfayı kapatmadan siz dilerseniz QR kod üzerinden dilerseniz ekrandaki kodu kopyalayarak kullanabilirsiniz.

Bitcoin hesabınızın bulunduğu kripto sitesine geçiş yaparken yatırım sayfasını kapatmamaya özen gösteriniz. BTC transferi yapma kısmına girdiğinizde sitemizden kopyalamış olduğunuz cüzdan numarasını yazabilirsiniz.

Yatırımınız bu onayın ardından ise otomatik gerçekleştirilmektedir. Kısa süre içerisinde ise hesabınızdan bakiyenizi kullanabilirsiniz.

Payfix İle Yatırım

Ön ödemeli cüzdan yöntemi kullanılmak istediğinde Payfix en çok kullanılan güvenilir yöntemlerden biri olmaktadır. Kayaplazzo para yatırma yolları arasında Payfix yöntemi olurken bu yöntem üzerinden aktarımınız anında hesabınıza geçecektir.

Payfix yöntemini kullanmak istediğinizde öncelikle ön ödemeli cüzdan yönteminde hesabınızın olmasını unutmayınız. Hesabınız yok ise o zaman kullanılamaz olup yatırım için ücretsiz hesabınızı açınız.

Yöntem üzerinden adımlar gerçekleştirildikten sonra ise sitemize giriş yaparak yöntemi seçip yatırım yapmak istediğiniz meblağı giriniz. Meblağ belirlenmesinden sonra ise isim, soy isim gibi bilgilerin yazılması gerekmektedir.

Sizin gönderim yapabilmeniz için karşınıza çıkan cüzdan numarasını kopyaladıktan sonra elektronik cüzdan yönteminde ki hesaba geçiş yapabilirsiniz.

Bundan sonra ise adımlar her zaman hesabınızdan aktarım gerçekleştiriliyormuş gibi gerçekleştirilmektedir. Onaydan sonra süreç sona erer ve yatırımınız finans birimine iletilir.

Mefete İle Para Yatırma

Deposit aktarımlarınız için kullanabileceğiniz yöntemlerden biri Mefete olmaktadır. Kayaplazzo para yatırma yolları çeşitlilik sunarken tamamı güvenilir şekilde gerçekleştiriliyor.

Mefete kullanmak istediğinizde miktar girildikten sonra sizden hesabınıza girebilmek için giriş bilgileri istenmektedir. Burada sizden hesabınızın şifresi ve güncel olarak sisteme kayıtlı olan cep telefonu numaranızı girmeniz istenmektedir. Güvenlik gereği cep telefonunuza bir kod gönderilir ve bu kodu girmeniz gerekiyor.

Kodu girdikten sonra ise yatırım sona erer ve yatırımınız kısa bir süre içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.

Kredi Kartı Yatırımı

Ödeme yolları teknolojik yöntemler üzerinden yapılırken klasik yöntemler üzerinde de gerçekleştirilmektedir. Kayaplazzo para yatırma yolları tüm kredi kartları için mümkündür.

Yatırım yapabilmek için siteye erişim sağladıktan sonra kredi kartı veya çeşitli kredi kartı sistemini kullanan yöntemlerden birini seçebilirsiniz. Yöntem seçiminin ardından ise sizden kaç bilgilerinizi girmeniz istenmektedir.

Kartın üzerindeki isim ve soy isim detaylarının yanında son kullanma tarihi ve güvenlik kodu da girilerek işlem onaylanır. Üyelik bilgilerinizle kart bilgileriniz eşleşmesi halinde ise ne kadar yatırım yapmak istediğinizi manuel bir şekilde yazabilirsiniz.

Yatırım yapmak istediğiniz miktarda girdikten sonra ise cep telefonunuza güvenlik gereği kod gönderimi yapılıyor. Belirtilen zaman içerisinde 5 haneli şifreyi girdikten sonra yatırım sayfasını onaylayarak işlemi sona erdirebilirsiniz.

S.S.S

Kayaplazzo para yatırma yollarında kesinti var mı?

Yurtdışı merkezli firmamızın üyelerine herhangi bir finansal işlem esnasında işlem ücreti uygulamadığı gibi kesintisi de bulunmamaktadır. Ne kadar yatırım yapıyorsanız bahis kasanıza da yatırım miktarı o kadar görünecektir. Örneğin 500 TL yatırdığınızda kasanıza 500 TL geçer.

Kayaplazzo para yatırma yollarında güvenlik nasıl sağlanır?

Yatırımlarınızı gerçekleştirirken güvenlik güvenilir yöntemler seçilerek öncelikle yapılmaktadır. Firmamız hiçbir şekilde farklı kişilerin hesabından sizin hesabınıza bir para aktarımını kabul etmez. Tüm yöntemler için gizlilik sertifikası ve veri şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Bilgileriniz kaydedilmeden kullanılır ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Yorum yapın