Kalitebet Arkadaşını Getir Bonusu

Kalitebet arkadaşını getir bonusu kullanıcıların arkadaşlarını siteye davet ederek üyelik açmasını sağladıktan sonra bedava şekilde bakiye alınmasını sağlayan kampanya türüdür.

Kalitebet arkadaşını getir bonusu kullanıcıların arkadaş daveti işlemi ardından gerekli bilgilendirmeleri yaparak alabileceği bir kampanya türüdür. Hem güvenilirliği hem de farklı kampanyaları nedenle dikkat çekmeyi başarmış olan sitenin içerisindeki kişiler çeşitli alanlardan yararlanma hakkına sahip olacaktır. Bunun yanında arkadaşlarınızı davet ederek arkadaşlarınızın yatırımlarından da kazanç elde edebilirsiniz.

Kalitebet Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

Arkadaş bonusu kullanıcıların daha önce siteye üyelik gerçekleştirmemiş olan kişileri davet etmesine neticesinde alınabilen bir kampanya türüdür. Bu kampanyadan yararlanacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken hususlar ve uygulayıcı adımlar şöyledir;

  • Kullanıcıların mutlaka arkadaşlarına para yatırma işlemi öncesinde yeterli finansal işlemlerinin firmada bulunuyor olması gerekir. Daha önceden yatırım yapmamış olan kullanıcıların hiçbiri arkadaş davetleri için bonus alamaz.
  • Arkadaşını davet edecek olan kullanıcıların en az bir ay ya da belirli bir süre içerisinde siteyi aktif olarak kullanıyor olması gerekir. Olmayan kullanıcılar promosyon alma hakkını kaybeder.
  • Ön koşullarını tamamlanmasının ardından uygun şartlardaki arkadaşınızın üye olmasını sağlamalısınız. Arkadaşınızın mutlaka tanıdığınız, siteye daha önceden üyelik oluşturmamış ve sizinle aynı aile ya da adresten bulunmuyor olması beklenir.
  • Arkadaşınızın üyeliğinin ardından canlı desteğe kullanıcı adı ve istenen diğer bilgiler dahilinde bilgilerin verilmesi gerekir.
  • Arkadaşınız birinci yatırım işlemine uygun standartlarda tamamladıktan sonra hiçbir bonus ya da bahis almadan Kalitebet arkadaşını getir bonusu talebinin oluşturulması gerekir.

Başarılı şekilde bonusunuzu aldıktan sonra hesabınıza tutarınız aktarılır. Arkadaşınızı doğrudan yatırım bonuslardan yararlanma hakkına sahip olmayabilir. Bu nedenle kayıp bonusunu tercih etmesi 2 taraf için de daha kesin sonuç elde edilmesine yardımcı olacaktır.

Ancak firmaların günümüzde belirlemiş olduğu bonus durumları değişiklik gösterir. Özellikle belirli bonusların zaman aralıklarıyla eklenmesi ve çıkarılması gibi durumlar sayesinde promosyonlar açısından çeşitlilik oluşturulur.

Bu nedenle de günümüzde aktif olarak sağlanan Kalitebet arkadaşını getir bonusu seçenekleri bulunmuyor. Ancak ilerleyen zamanlarda sitenin yeni bonuslar oluşturması beklenebilir.

Kalitebet Arkadaş Bonusu Kaç TL?

Arkadaş davet bonuslarının tutarları arkadaşımızın yapmış olduğu yatırımın miktarına göre değişiklik gösterir. Yapılan yatırım tutarının yüksek olması alınacak bonusun daha fazla olmasına yardımcı olacaktır.

Arkadaşını getir bonusu kaç TL; alınan bonus miktarları genellikle 10 TL ile 1.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ancak kullanıcıların arkadaşlarının yatırımlarına bağlı olarak bu tutarlar farklı olabiliyor. Firma tarafından belirlenen standartlar kapsamında ne kadar bonus alınabileceği belirtilir.

Sağlanan bonus aynı zamanda çevrim şartlı olarak verilir. Kullanıcıların bonusu farklı alanlarda kullanması ya da çekim talebi verebilmesi için belirli çevrim şartlarını 30 gün içerisinde tamamlaması gerekir.

Günümüzde Kalitebet arkadaşını getir bonusu doğrudan bulunmasa da kişilerin değerlendirebileceği farklı kampanyalar bulunuyor ilerleyen zamanlarda sitenin içinde arkadaşlarını davet edilmesine yönelik promosyonların oluşturulması beklenebilir.

Çevrimler sırasında kullanıcıların bonus bakiyesi bitmesi durumunda yatırım yaparak çevirmeye devam etmesi gerekir. Bonusların birleştirilmesi mümkün olmadığından bir bonus devam ederken başka promosyon seçeneklerinden yararlanamazsınız.

Kalitebet arkadaşını getir bonusu için firma tarafından belirlenen şartlar dikkatli şekilde incelendikten sonra arkadaşınızın üye olmasını sağlamalısınız. Kimi zaman siteler promosyonlarında değişiklikler yapılabildiğinden kaynaklı değişiklikleri takip etmesi gereken kişiler kullanıcılar oluyor.

Yapılmamış olan başvurular için kullanıcılar tamamen bonus alma hakkını kaybedebilir. Promosyon yalnızca birinci yatırımlara yönelik verildiğinden kaynaklı arkadaşınızın birinci yatırımında bonus alma hakkınızı kaybederseniz ya da başvuruda bulunamazsınız geriye dönük olarak başvuruda bulunmanız mümkün olmayacaktır.

Sitenin promosyonu yeniliklerden anında haberdar olmak isteyen kullanıcılar sosyal medya hesaplarını takip edebilir. Burada yeni bonusların eklenmesi halinde duyurular yapılabiliyor.

S.S.S

Kalitebet Ailemi Davet Ederek Bonus Alabilir Miyim?

Bir aile içerisinde sizi tarafından alınan kurallara göre yalnızca bir kişi üyelik oluşturabilir. Bu nedenle kullanıcıların ailelerini davet etmesi halinde promosyon alması mümkün olmayacaktır. Aile üyelerinden yalnızca bir tanesi site haklarından yararlanabilir.

Kalitebet Arkadaş Davet Bonusunda Aynı Anda Kaç Arkadaşım Kaydolabilir?

Verilen promosyonlar yalnızca tek seferde bir arkadaşa yönelik olacak şekildedir. Kullanıcılar her bir arkadaşı için var olan promosyonunu tamamladıktan sonra yeniden üyeliklerine oluşturarak bonus adımlarını tamamlamalıdır.

Yorum yapın