Joybet Arkadaşını Getir Bonusu

Joybet arkadaşını getir bonusu sayesinde kişiler yatırım şartına sahip olmayan kampanya ile arkadaşlarının yatırımlarından bonus alarak bedava oyunlara katılabiliyor.

Joybet, farklı birçok oyun alanının güvenilir şekilde site üzerinden birleştirilmesini sağlayan bir platformdur. Bu platformda üyelik işlemi zorunlu olduğundan kişilerin arkadaşlarını davet etmesi ve arkadaşlarının üyelik oluşturulması doğrultusunda alabileceği kampanya türü bulunuyor. Joybet arkadaşını getir bonusu arkadaşınızın siteye ilk defa üyelik oluşturması durumunda sağlanıyor.

Joybet Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

Arkadaş bonusu kullanıcıların siteye diğer arkadaşlarını davet etmesi durumunda yararlanabileceği bir kampanya türüdür. Bu kampanya kapsamında öncelikle arkadaşınızın daha öncesi sitede üyeliğinin bulunmaması gerekir.

Bonusun alınabilmesi için uygulanacak farklı adımlar bulunuyor. Öncelikle arkadaşınız site içerisinde üyeliğini başarılı şekilde tamamlamalıdır. Gerekli aktivasyon işlemlerinin yapılması gerekecektir. Kişilerin ailenizden, sizden ya da sizinle aynı adrese paylaşan kişilerden bağımsız olması gerekir.

Üyelik doğrulama işlemlerinin ardından arkadaşınızın canlı destek hattına bağlanması gerekir. Burada sizin kullanıcı adınızı belirterek aracılığınız ile üyelik oluşturduğunu söylemelidir.

Joybet arkadaşını getir bonusu alabilmeniz için arkadaşınız canlı desteği bildirdikten sonra birinci yatırımını gerçekleştirmelidir. Eğer arkadaşınız gerekli bildirimi sağlamadan yatırım işlemlerini yaparsa promosyondan yararlanmak hakkınızı kaybedersiniz.

Tüm adımları başarılı şekilde tamamlayan kullanıcıların hesaplarına uygun miktardaki promosyon aktarılacaktır. Bonustan günde yalnızca bir kere faydalanabilirsiniz. Gerekli çevrim şartlarının tamamlanması dahilinde çekilebilir olabilecektir.

Promosyonun alınabilmesi için davet eden arkadaşın herhangi bir yatırım şartı bulunmuyor. Ancak kullanıcının daha önceden yatırımlarının bulunması ve sitede aktif olması önemli durumdur.

Davet aracılığıyla üyeliğini sağlayan arkadaşların yaptığı yatırımı herhangi bir yatırım bonusu almaması gerekiyor. Yalnızca bonus tutarını kaybetmesi halinde kayıp promosyonlardan yararlanma hakkına sahip olacaktır.

Arkadaşınızın yatırım ardından yatırım bonusu alması halinde sizin bonus alma hakkınız bulunmayacaktır. Bu nedenle üyelik işleminin ardından yatırım sağlanarak canlı desteği bildirim yapılmalı, daha sonra bonusunuz hesabınıza aktarıldıktan sonra arkadaşınızın oyunlara katılımı sağlanmalıdır.

Uygun koşullarda oluşturulan talepler doğrultusunda Joybet arkadaşını getir bonusu arkadaşımızın yapmış olduğu birinci yatırımın hemen ardından hesabınıza aktarılan. Sizin ekstradan canlı destek ile görüşme yapmanız ya da bildirim sağlamanız gerekmiyor.

Promosyon hesabınıza aktarıldıktan sonra anında kullanılabilir olacaktır. Bu nedenle arkadaşınızın yatırımının hemen ardından oyunlara katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Joybet Arkadaş Bonusu Kaç TL?

Firma tarafından sağlanan arkadaş davet kampanyası dahilinde kişilerin yararlanabileceği tutarlar değişiklik gösteriyor. Joybet arkadaşını getir bonusu alınmasının hemen ardından verilecek tutar, çekilebilecek maksimum işlem ya da çevrim şartlarına yönelik sınırlamalar bulunuyor.

  • Promosyonun aktif hale gelebilmesi için arkadaşınızın ilk yatırımında en az 100 TL işlem gerçekleştirilmesi gerekir.
  • Bonus aracılığıyla elde edilebilecek maksimum çekim tutarı 100 TL ile sınırlıdır.
  • Bunu sun verilmesi için doğrudan bir oranlama sistemi bulunmuyor. Arkadaşınızın yapmış olduğu yatırımın tutarına bağlı olarak elde edeceğiniz bonus tutarı farklılık gösteriyor.
  • Arkadaşını getir bonusu kaç TL; promosyondan kişiler en fazla 50 TL tutarında yararlanma hakkına sahip olacaktır.
  • Bonus talebi sırasında 100 TL üzerindeki yatırımlara kişiler 50 TL ve daha fazla olacak şekilde bonus alabiliyor.

Profesyonel çekilebilir hale gelmesi için uygulanacak olan çevrim işlemi ise aldığınız bonus tutarının 1,5 katı olacaktır. Çevrim işlemleri spor oyunları üzerinden yapılır. Tekli kuponlarda en az 2,00 oranında kupon oluşturmanız gerekir.

Kombine kuponlar aracılığıyla Joybet arkadaşını getir bonusu çevirme işlemini yapmak isteyen kişiler ise her müsabakada en az 1,70 oranından bahis almalıdır. Tüm çevrim işlemlerinin tamamlanmasının ardından çekim talebi oluşturulması mümkün olacaktır.

Yatırım şartı bulunmadığından kullanıcıların yalnızca almış olduğu bonus tutarını çevirmesi yeterli olur. Çevrim işlemi tamamlandıktan sonra bonusunuzu anapara olarak kullanabilirsiniz. Bu nedenle de diğer oyun alanlarına katılım gerçekleştirmek de mümkün olacaktır.

S.S.S

Joybet Arkadaş Bonusu İçin Arkadaşımın Başka Siteye Üye Olması Sorun Olur Mu?

Kişilerin başka sitelere üyeliklerinin bulunması alınacak olan arkadaş konusunda herhangi bir etki sağlamayacaktır. Yalnızca Joybet sitesinde daha önceden üyeliğinin bulunmuyor olması yeterlidir.

Joybet Arkadaş Bonusu En Fazla Kaç Arkadaşı İçin Alınabilir?

Kullanıcılar bu promosyondan günde bir defa olacak şekilde yararlanabilir. Ancak ilerleyen tarihlerde her gün bir adet arkadaşınızı üye ederek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Buna yönelik herhangi bir sınırlama bulunmuyor.

Yorum yapın