İlbet Para Yatırma Yolları

Seçkin ödeme araçları, kolay uygulanabilir limitler ve en iyi mobil sistemler senin için geliştirildi! İlbet para yatırma yolları ile keyfini ve kazancını artırmaya ne dersin? Güncel ödeme tablosundan hemen yöntemini seç.

Tüm yatırım teknikleri, limitler ve yatırıma özel bonusları senin için hazırladık. Canlı Türkçe Poker oynamak için yeni eklenen ödeme yolları ve güncellenen ödeme listelerini hemen keşfetmeye ne dersin?

Para Yatırma Kuralları

İlbet para yatırma yolları ve para çekimlerinin tamamında lisans protokollerine göre birtakım kurallar uyguluyoruz. Hem sistemin suiistimal edilmemesi hem de oyuncularımızın sorun yaşamaması için uluslararası standartlarda faaliyet gösteriyoruz.

Örneğin kredi kartı ile para yatırma işlemlerinde BDDK kurallarına göre kimlik doğrulaması yapılmamaktadır. Chargeback türünde işlemler olmaması için kullanıcılarımız, kendi kredi kartlarından dahi işlem yaparken mutlaka belge gönderimlerini sağlamaları gerekiyor.

Ilbet para yatırma ve ödeme kuralları, hesaplar ve ödemelere dair başlıklarda ana sayfamız üzerinden tüm kullanıcılarımızın bilgisine ve ilgisine sunulur. Bu bölümleri inceleyerek sen de finansal transferlerini tamamen sorunsuz bir biçimde gerçekleştirebilirsin.

Banka Havalesi İle Para Yatırma

Banka Havalesi ile para yatırma menüsünü kullanabilirsin. İşlemler için herhangi bir komisyon ya da ücretlendirme uygulanmaz. Üstelik kendi adına bir hesap olduğu sürece Türkiye’deki tüm banka kuruluşlarının hesaplarından veya debit kartlarından transferlerini gerçekleştirebiliyorsun.

7/24 para yatırma ve para çekme olanakları sağlıyoruz. Internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamasına giriş yaparak aşağıdaki yönergeleri hemen uygulayabilirsin;

  • Canlı müşteri hizmetlerimizden öncelikle güncel iban numarasını talep et.
  • Para transferleri para gönderme menüsünü aç.
  • Yatırım miktarını eksiksiz olarak ve limitler aralarında gir.
  • Hesaba havale veya iban numarasına havale seçeneklerinden birine tıkla.
  • Firmamızın iban numarasını ekle ve işlemi onayla.
  • Sonrasında oyuncu hesabına giriş yap ve para yatırma bölümünden deposit yatırım formunu doldur.

Herhangi olası bir teknik problemde yatırım miktarının havuza düşmemesi için gereklidir. Para yatırma bonusları kullanacaksan yatırım onayını gerçekleştirdikten sonra oyunlara aktarmadan önce istemelisin. Bu konuda canlı destek birimleri, tüm aktivasyonları hızlı bir şekilde sağlar.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

İlbet para yatırma yolları arasında uyguladığınız Visa kredi kartları sayesinde kolay işlem yapabilirsin. Az önce de belirttiğimiz gibi kredi kartı yatırımlarında mutlaka kimlik belgesi ve kartın ön arka yüzü resimlerinin müşteri hizmetlerimize gönderilmesi gerekiyor.

Kredi kartı ile yatırımlarda en az 45 TL ve en yüksek 5.000 TL aralığında transfer yapılır. Kart özelliklerine ve limit bilgilerine bağlı olarak günlük 50.000 TL’ye kadar da yatırımlarına olanak sağlıyoruz. Ancak bir yatırım onayından sonraki yeni bir transfer için arada en az 2 saatlik bir sürenin geçmesine de özen göstermelisin.

Kredi kartlarıyla para çekimi yapılmamaktadır. Kredi kartından havale işlemleri için yine canlı yardım birimlerimizde havale numaralarını talep etmen gerekiyor.

Sanal Kart İle Para Yatırma

İlbet para yatırma yolları listesinde pek çok sanal para kartı bulunuyor. Kullanıcılarımıza daha kolay transferler yapabilmesi için ön ödemeli ve sanal para kartları uyguluyoruz.

Sanal Kart seçenekleri arasında Türk lirası veya döviz birimleriyle kullanılabilir yöntemler bulunuyor. Tek kullanıma özel olarak hazırlanmış sanal para kartları, para çekimleri için kullanılmaz.

Ancak Papara ve Mefete gibi mobil uygulamalar üzerinden de hem yatırımlarını hem çekimlerini yapabilirsin. Banka destekli olmasalar da TCMB tarafından onaylı olan yasal ödeme araçlarıdır. Bunlardan bir tanesi Payfix sistemi olarak biliniyor. Üstelik 10 TL ve 100.000 TL oranında transferlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

En iyi canlı casino oyunlarında masalar kuruldu ve bekleniyorsun. Hemen giriş yap ve harika oyunlara hemen başla.

S.S.S

Yatırımlar arasında süre geçmesi gerekli mi?

Hayır, gün içinde yapacağın iki veya daha fazla para yatırma işlemi için herhangi bir süre beklemeye gerek yoktur. Ancak çekim sonrası yatırım veya yatırımdan sonraki para çekimleri için en az 3 saatlik süre geçmesi gereklidir.

Para transferleri için kimlik istenir mi?

Hayır, şayet şüpheli bir durum yok ise ve riskli durum oluşmamış ise istenmez. Normal şartlarda para yatırımları için kimlik belgesine gerek yoktur. Sadece ilk yatırımlar için belge onayı uygulanır.

Yorum yapın