İkonbet Şikayetleri

İkonbet şikayetleri hakkında detaylı bilgi almak için yazımızdan yararlanabilir ve siteyi kullanan kişilerin yorumları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

İkonbet sitesi müşterilerine kaliteli şekilde hizmet vermesi ile bilinir ve bu site içerisinde işlem gerçekleştirme konusunda bir sorun ile karşılaşmazsınız. İkonbet sitesi müşterilerine güvenlik sorunu yaşamadan hizmet sunar. 2015 senesinde hizmet vermeye başlamış olan şirket Curacao lisansı tarafından yönetilir. Bu da sitenin güvenilir olduğunu gösterir. İkonbet şikayetleri nadir olan bir site olarak karşınıza çıkar.

İkonbet Para Çekme Şikayet

İkonbet sitesinin içerisinden para çekme işlemi yapmak istiyorsanız site ana sayfasında bulunan ödeme sayfasını açmanız gerekir. Ödeme sayfasının açılmasının ardından burada bulunan tüm çekim seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

Site içerisinde sunulan çekim seçeneklerinin arasından istediğinizi seçerek kolay şekilde çekim oluşturabilirsiniz. Bet sitesinin içerisinde para çekim limitleri seçtiğiniz yönteme bağlı olarak değişim gösterir. Para çekim işlemleri şu şekilde tamamlanır;

 • Site ana sayfasının en üst kısmında yer alan hesabım butonuna tıklamanız gerekir.
 • Hesabım sayfasının açılmasının ardından burada sunulan finansal işlemler sayfasını açabilirsiniz.
 • Finansal işlemler sayfasını açtıktan sonra size sunulan farklı çekim kanallarını görüntüleyebilirsiniz.
 • Çekim gerçekleştirmek istiyorsanız limitlere uygun işlem yapmalısınız.
 • Siteden çekim yapabileceğiniz en az tutar 100 TL olarak belirlenmiştir.
 • Para çekimi için sitede oyunlara katılmanız, bet oluşturmanız gerekir.
 • Yatırım yaptığınız tutarı herhangi bir işlem yapmadan çekemezsiniz.

Bet sitesi şikayetleri arasında para çekim işlemleri hakkında şikayet göremezsiniz. Bunun nedeni sitenin müşteri memnuniyetine oldukça özen göstermesi ve çekim sırasında üyelerine sorun çıkartmamasıdır. Ancak bet sitesi içerisinde belirlenen limitlerin dışına çıkmanız ya da ödeme yöntemi şartlarına aykırı hareket etmeniz durumunda çekim sırasında sorun yaşamazsınız.

İkonbet Hesap Doğrulama Şikayet

İkonbet sitesinin içerisinde hesap doğrulama işlemleri yapabilmek için ilk olarak site ana sayfasında bulunan hesap aç butonun üzerine tıklamanız gerekir. Site içerisinde hesap açabilmek için size sunulan üyelik formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekir.

Hesap açma işlemlerini tamamlayabilmek için bilgilerinizin tamamen size ait olması şartı aranır. Bu şekilde kolay şekilde hesap doğrulama yapabilir ve sitenin sunduğu içerikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitede hesap açmak istiyorsanız;

 • Site ana sayfasının en üst kısmında yer alan hesap aç butonuna tıklamalısınız.
 • Hesap açmak için sizden mail adresiniz, cep telefonu numaranız, kullanıcı adınız, ikamet adresiniz gibi bilgileriniz istenir.
 • Sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak verdikten sonra kendi adınıza hesap açabilirsiniz.
 • Hesap açma sonrasında be sitesi size mail hesabınız üzerinden bir doğrulama linki gönderir.
 • Size gönderilen doğrulama linkini üzerine tıkladıktan sonra hesap onayınızı tamamlamış olursunuz.
 • Siteden size herhangi bir mail gelmediyse önce bet sitesine doğru mail adresini verdiğinizden emin olmalısınız.
 • Daha sonrasında canlı desteğe bağlanarak sorunun çözümünü talep edebilirsiniz.
 • Bet sitesinin gönderdiği mailler spam kutusuna düşmüş olabilir. Bu nedenle de ilk olarak E-posta adresinizin spam kutusunu kontrol etmeniz gerekir.

İkonbet Nereye Şikayet Edebilirim?

İkonbet sitesi hakkında şikayet oluşturmak için mail adresi üzerinden siteye ulaşabilirsiniz. Bunun dışında bet sitesinin canlı desteği ile iletişime geçerek de şikayetlerinizi oluşturabilirsiniz.

Site hakkındaki yorumları okumak ve şikayetlerinizi iletmek için site adına açılan forum sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Forum sayfasını ziyaret ettikten sonra site hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bet sitesi dolandırıcı mı; şikayet alan her site dolandırıcı değildir. Bet sitesi insanlara hizmet verdiği için bu hizmetten memnun kalan kişi kadar kalmayan da olacaktır. Bu nedenle de sitenin bazı konularda şikayet alması gayet normaldir.

İkonbet Giriş Şikayetleri, Kapandı Mı?

İkonbet sitesine giriş yapmak istiyorsanız sitenin verdiğiniz bilgilerde eksik ya da yanlış olmaması şartı aranır. Bet sitesi adresini kapatmamış sadece güncellemiştir. Şirket adresini yeniledikten sonra bu site içerisinde işlem yapmak istiyorsanız sitenin güncellenen adresine ulaşım sağlamanız gerekir.

S.S.S

İkonbet yatırım problemi yaşanır mı?

İkonbet sitesinin içerisinde yatırım işlemi gerçekleştirme konusunda limitlere uyduğunuz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız.

İkonbet ödeme işlemlerinde hız şikayeti var mı?

İkonbet sitesinin içerisinde ödeme işlemleri dakikalar içerisinde tamamlanır ve ödeme konusunda sorun yaşamazsınız.

Yorum yapın