Hipodrom Bonusları

Hipodrom bonusları kategorisinde incelemeler yapıldığı zaman kayıtlı olan tüm kullanıcıların memnun kalabilecekleri bir kampanya listesinin oluşturulmasına önem verilmektedir. Sitemizde en temel kıstas kullanıcılarımızın memnuniyetidir!

Bonus kullanım sürecinde üyelerimizin yaptıkları yorumlara göz atmak dahi ne derece yetkin bir ara yüzün geçerli olduğunu bir kere daha ortaya koymaktadır. Kampanya seçeneklerinden istifade ederken sadece dakikalar içerisinde bonusun hesabınıza tanımlanması, güvenliği çok yüksek bir sistemin geçerli kılınması takdir toplamaktadır. Bu süreç içerisinde alan adı değişim durumu yaşansa dahi sizin olanaklardan faydalanmanıza dair bir sorun ya da aksaklık meydana gelmeyecektir.

Hipodrom %50 Kayıp Bonusu

Hipodrom %50 kayıp bonusu üyelerimizin bütçelerinin dengelenmesi için fırsat vermektedir. Bu bonusun hesaba aktarılması için yerine getirilmesi gereken kurallar;

  • Bonusun hesaba tanımlanması için %10 çevrimsiz yatırım bonusunu kullanmış olmanız gerekir. Promosyonu kullanırken VPN eklentisinin kapalı olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Bakiyenizin sıfırlanmış olması ve sonuçlanmasını beklediğiniz açık bahsinizin de bulunmaması gerekiyor. Ancak bu şekilde sistemde sorunsuz bir bağlantı adımının yerine getirilmesi mümkün olacaktır.
  • Kullanıcıların bonus tutarı üzerinden maksimum 250.000 TL değerinde bonusu hesaba aktarmasına şans verilmektedir. Bonusun bu sınırın üzerinde nakit kazanım getirmesi mümkün olmayacaktır.

Hipodrom bonusları kullanıma alınırken kişilerin tüm bu detayları dikkatle analiz etmesi gerekir. Siz de sadece dakikalar içerisinde sürecin tadını çıkartabilirsiniz. Bu eşsiz sistem sizi de etkisi altına alacak.

Hipodrom %100 Kombine Bonusu

Hipodrom %100 kombine bonusu ile spor bahislerinde daha öncesinde hiç elde etmediğiniz bir avantaja imza atabilirsiniz. Bonusu hesaba tanımlamak için kombine kuponunuzda en az 3 adet müsabakanın bulunması gerekmektedir. Eklenmiş olan müsabakaların en az 1.50 oranında bulunması gerekmektedir. Kullanıcıların promosyon aracılığı ile en fazla 50 TL almasına şans verilmektedir. daha yüksek kazanım elde edilmesine izin verilmemektedir. Bonusu kullanırken tüm işlem akışının ve koşulların güvenlik denetimlerinden geçirileceğini gözden kaçırmamalısınız. Sıkı denetimler sizi de memnun edecek! Promosyondan faydalanabilmek için hesabınızın TL para birimi üzerinden açılması gerekmektedir. Farklı para birimlerini kullanan üyelerimizin promosyonu hesaba tanımlamasına şans verilmemektedir.

Hipodrom %20 Yatırım Bonusu

Hipodrom %20 yatırım bonusu deposit işlemlerinin sizin için her zamankinden çok daha nitelikli bir hale gelmesini beraberinde getirecektir. Yatırım bonusu seçeneklerinden faydalanırken kullanıcıların aynı anda farklı bir bonusu hesaba tanımlamasına asla izin verilmemektedir. Promosyon kullanım süreci içerisinde maksimum tek seferde 750 TL almanıza izin verilmektedir. Çoklu promosyon kullanılması engellendiği gibi maksimum sınırın üzerine çıkmanıza da izin verilmemektedir. Genel olarak yapılan yorumlarda sitemizin kurallara bağlılığına dair dönütler gelmektedir.

Bonusları kullanırken çevrim kategorisini gözden kaçırmamalısınız. Bu bonusun nakit kullanıma açık hale getirilmesi için 35 katına çevrilmesi gerekmektedir. 35 katına çevrim adımı yerine getirilmeden siteden nakit çekim yapmak mümkün olmayacaktır. Hipodrom bonusları çevrim adımları için 30 günlük süre tahsis edilmektedir. Bu süre sınırının dolması durumunda, promosyon kullanım hakkı elinizden alınır. Yatırım bonusu çevrim aşamasının erişilebilir sınırlarda belirlenmesi de olumlu dönüt alan hususlardandır.

Hipodrom Gecenin Kazananı Sen Ol

Hipodrom gecenin kazananı sen ol bonusu sayesinde slot oyunlarında çok avantajlı bir konuma gelebilirsiniz. RNG sistemi ile koruma altına alınan slot oyunlarında kazanımınızı da destekleyecek olan farklı kampanya seçeneklerinden sadece dakikalar içerisinde faydalanarak işlem verimliliğini en yüksek seviyeye çekebilirsiniz. Bonusu hesaba tanımlamak için yatırımınızı 02.00 ila 08.00 saatleri arasında yapmanız gerekmektedir. Bu yatırım üzerinden ek promosyon hesabınıza tanımlanacaktır. 500 TL – 999 TL arasındaki yatırımlarınızın 50 adet free spin ile ödüllendirilmesi sağlanmaktadır. 1000 TL üzerinde olan yatırımlarda ise 100 adet free spin aktarılacaktır.

Hipodrom bonusları sadece dakikalar içerisinde hesaplara tanımlandığı için bonusun kullanımına dair asla bir sorun meydana gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Seçkin sistem yüksek işlem verimliliği ile sizi bekliyor! Bonus kullanım adımlarında işlem akışının tüm hamlelerinin IP denetimlerinden geçirildiğini de unutmamalısınız.

S.S.S

Bonus kullanımında yatırım metotları önemli midir?

Yatırım metotları kurallarına riayet edilmelidir. Promosyonda belirtilen yatırım metodunu kullanmamanız halinde, bonusu hak etmeniz imkansız hale gelecektir.

Promosyon kullanım adımlarında neden ret yanıtı alıyorum?

Promosyonun geçerliliğinin kaybolması, bonus çevrim adımlarının yapılmamış olması ve sınırlı sürenin dolması, bonusun kötüye kullanıldığının fark edilmesi halinde bonus geçersiz kalacaktır.

Yorum yapın