Golegol Para Yatırma Yolları

Atılacak golleri ne kadar tahmin edebilir misin? Peki atılmaz golleri de ön görebilir misin? Öyleyse hemen Golegol para yatırma yolları listesini keşfet ve ödeme işlemlerini kolayca yap.

Geliştirilmiş ödeme ağımız ve en uygun limit aralıklarıyla sana özel hizmetler sunuyoruz. 2024 ödeme yolları ve tüm tekniklerde geçerli miktarları incele. Senin için en popüler araçları, işlem yönergeleriyle sunuyoruz.

QR İle Para Yatırma

Golegol para yatırma yolları güvenli midir? Ne kadar güvenilir işlem yapılıyor? Türkiye’de yasal olarak geçerliliği bulunan ve uluslararası alanda kabul gören legal ödeme araçlarıyla hizmet veriyoruz. Üstelik lisanslı bir firma olduğumuz için tüm finansal işlemler, güvenli şekilde sürdürülür. Aynı zamanda vergi mükellefi bir kuruluşuz ve sanayi ticaret odasına kayıtlıyız.

QR Kod ile yapılacak işlemlerin tamamı Türkiye’de resmi şekilde faaliyet gösteren bankaların hesapları üzerinden sağlanıyor. Ayrıca pek çok mobil ödeme aracı üzerinden QR kod olanakları uygulanmaktadır. Örneğin Papara ve Jeton gibi mobil cüzdanlar üzerinden karekod okutma yöntemiyle transferler gerçekleştirilir.

DLD Global N.V. adına kayıtlı firmamız 1668 JAZ lisans protokollerine göre güvenli hizmetler sağlar.

Havale ile Para Yatırma

Havale ile tüm para yatırma ve para çekme işlemlerini güvenli sürdürebilirsin. Sadece kendi adına tanımlanmış banka hesaplarından işlem yapabilirsin. Platformumuza tüzel kişiler kayıt olamadığı gibi ticari veya kurumsal banka hesaplarından herhangi bir işlem kabul edilmemektedir.

Bank transfer özelliğiyle havale, EFT yapılabiliyor bankaların çalışma saatleri dışında transferlerin gerçekleşmesi için FAST yöntemini kullanarak transferlerini kesintisiz sürdürebilirsin.

Online para yatırma işlemlerinde anında otomatik havale sistemi uyguluyoruz. Buna ek olarak mobil uygulama ya da internet şubesine giriş yaparak transferini sağlayabilirsin. Mobilden para yatırma aşamaları aşağıdaki gibi uygulanmaktadır;

  • Kullandığın mobil uygulamaya göre para transferleri ya da para gönderme menüsünü aç.
  • Yeni bir alıcı ve iban numarasına seçeneklerine tıkla.
  • Yatırım miktarını en az 100 TL ve en fazla 50.000 TL olacak şekilde gir.
  • Alıcı adresine doğrudan numaralarımızı ekleyebilirsin.
  • Açıklama kısmına herhangi bir şey eklemeye gerek yoktur.
  • Daha sonra işlemini onayla.

Para transferlerinin sorunsuz şekilde hesaba geçmesi için online menümüzde bulunan para yatırma formunu doldurman gerekiyor.

Dekont bilgilerine dair bu formu doldurarak sorunsuz şekilde transferlerini alabiliyorsun.

CepBank İle Para Yatırma

Golegol para yatırma yolları arasında tüm bankacılık sistemleri ve çeşitli mobil ödeme araçlarıyla uyguladığımız cepbank tekniğini sunuyoruz. Yalnız mobil cüzdanlar üzerinden sadece telefon numarasını gönderimi yapılmaktadır. Cep bank ile bankacılık hesapları üzerinden transferler ise banka kuruluşları aracılığıyla sağlanıyor.

CepBank ile tüm işlemlerinde en alt uygulanabilir limitler 20 TL ve en üst uygulanabilir limitler 2.500 TL olarak sağlanmaktadır. Gönderim sayısı ve en yüksek miktarlar kullandığın banka hesabına veya kredi kartı bilgilerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Cep bank transferlerini yapmadan önce güncel olarak canlı yardım birimine bağlanıp hemen cep telefon numarasını talep edebiliyorsun. Yine ardından yatırım formunu doldurman gerekiyor.

Sanal Kart İle Para Yatırma

Golegol para yatırma yolları arasında uyguladığımız birbirinden farklı sanal para kartları bulunuyor. Özellikle kredi kartı bilgilerini veya banka hesap bilgilerini vermek istemeyen kullanıcılar ön ödemeli sanal para kartlarıyla işlemlerini yapabilirler. Türkiye’de geçerli olan tekniklerin yanı sıra Dolar ve Euro ile kullanılabilir dijital sistemlerde bulunuyor.

Sanal para kartları listesi diğer ödeme yöntemleri tablosunda belirtilmektedir. Buradan her tekniğin kullanılabilir olduğu limit bilgilerini, sürelerini ve komisyonlarına dair bilgileri alabiliyorsun.

Papara, Jeton Cüzdan, PayCell ve Payfix gibi ödeme tekniklerine dair genel ayrıntılar bu alan üzerinden sunulur. Genellikle hiçbir ödeme işlemi için komisyon kesintisi uygulamıyoruz.

İlk veya sonraki yapacağın tüm deposit transferleri ile promosyon kazanmak için yatırımlardan sonra güncel kampanyalardan istediğini seçerek talep edebiliyorsun. Promosyon aktivasyonları sadece canlı yardım temsilcilerimiz tarafından yapılmaktadır.

S.S.S

Yatırım işlemlerinde makbuz yazılır mı?

Hayır, para yatırma işlemlerinde makbuz verilmez. Global bir firma olarak faaliyet gösteriyoruz. İşlem geçmişleri, bankacılık sistemi para hareketleri bölümünden incelenebilir.

Yatırım sonrası ne kadar sürece çekim yapılır?

İstersen hemen çekim yapabilirsin. Her yatırımdan sonra sistemimizde, ana para çevrim zorunluluğu bulunur. 365 gün kesintisiz finansal işlem alanımız açıktır. Ancak çekim sonrası yeni çekim için en az 2 saat geçmesi gerekir.

Yorum yapın