Forvetbet Para Yatırma Yolları

Rulet, 21 ve Poker oyunlarında hızlı etkinlikler için ödeme listeleri güncellendi. Forvetbet para yatırma yolları ve en uygun limitleri kullanarak hemen bahislerini en iyi oranlarla yap.

Güvenli ve masrafsız ödeme yolları kullanarak yeni nesil ödeme işlemlerini hemen yapmaya ne dersin? Sınırsız kazançlar için en cazip ödeme araçlarını hemen keşfedebilirsin. Üstelik çok bonuslar, sana özel tasarlandı.

Papara İle Para Yatırma

Forvetbet para yatırma yolları arasında sıklıkla tercih edilen tekniklerden birisi de Papara yöntemidir. Papara cüzdanlar üzerinden gün boyu işlemlerini güvenli şekilde sürdürebilirsin. Birkaç farklı teknik kullanılmaktadır. Hem telefon numarasına gönderim hem de karekod okutma yöntemiyle transfer sağlanıyor.

Papara ile mobil cüzdan hesabından ya da anında otomatik havale hesabından işlemlerini gerçekleştirebiliyorsun. Limitler, kullanıcıların onaylı cüzdan kullanmaları veya sözleşmeli hesap kullanmalarını bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ancak en düşük 20 TL limit uygulanır. Üst limitler tek seferde 50.000 TL’ye kadar günlük toplamda ise 100.000 TL’ye kadar uygulanmaktadır.

Visa İle Para Yatırma

Visa ile para yatırma işlemlerini hem sanal pos sistemi üzerinden hem de 3d güvenli ödeme kanalları üzerinden sağlayabilirsin. Her nitelikteki kredi kartıyla sistemimiz üzerinden para yatırma işlemleri sağlanmaktadır.

Kredi kartı mobil uygulama girişi yaparak havale yöntemiyle transferini gerçekleştirebiliyorsun. Ancak bu işlemlerde hız kazanmak ve daha hızlı transferini gerçekleştirmek için de anında otomatik sistemimiz bulunuyor. Visa ile para yatırma işlemlerini sağlarken TC kimlik numaranı girmiş olman gerekiyor. Aşamalar şöyledir;

  • Hesabına giriş yap, para yatırma menülerine tıkla.
  • Anında kredi kartı logosuna bas.
  • Hangi bankayı kullanacaksan sistem üzerinden seç.
  • Kredi kartı numaranı 16 haneli olacak şekilde ekle.
  • Alt panelde bankacılık sisteminle bağlantı kurulur ve kart görüntülenir.
  • Kullanacağın hesabı seç ve devam et.
  • Yatırım miktarını 40 TL ve 5.000 TL arasında yaz.
  • Güvenlik kodu ve son geçerlilik tarihlerini ekle.
  • Parola kısmına, telefonuna anlık gönderilecek kodu gir.

İşleminiz başarıyla gerçekleştirildi ekranını gördükten sonra hemen bakiyeni kullanmaya başlayabilirsin.

Bitcoin İle Para Yatırma

Forvetbet para yatırma yolları arasında geliştirilmiş metotlar uyguluyoruz. Yeni nesil ödeme araçlarından biri olarak Bitcoin, pek çok sistemde kullanılıyor. Biz de oyuncularımıza daha fazla alternatif sunabilmek adına Bitcoin ile yatırımı olanaklı hale getirdik.

Bitcoin kullanıcısı isen günlük 2.000.000 TL’ye kadar transferlerini sorunsuz yapabilirsin. Firmamız, kripto yazılımlar veya diğer ödeme araçları için herhangi bir komisyon uygulamaz. Ancak kullandığın soğuk cüzdan hesabı veya kripto platformuna bağlı olarak belirli miktarlarda komisyon uygulanabilir. En düşük yatırım miktarı Bitcoin ile 50 TL ödemeden sonra mutlaka bonuslar sayfasını ziyaret et ve yatırımlarını promosyonlarla taçlandır.

Hızı Havale İle Para Yatırma

Forvetbet para yatırma yolları anında transfer mekanizmasıyla geliştirilmiştir. Ancak bunları daha hızlı sunabilmek adına hızlı havale yöntemini de entegre ettik. Bu sayfaya giriş yaptığında istersen debit kartlar veya kredi kartlar istersen direkt olarak banka hesabından transferlerini gerçekleştirebiliyorsun. Hızlı havale mekanizması, doğrudan bankacılık teknikleriyle fonksiyonel çalışma sağlar.

Hızlı Havale yatırımlarında alt limitler 50 TL ve üst limitler günlük 500.000 TL’ye kadar sağlanıyor. Ancak limitler farklılık gösterebileceği için mutlaka güncel olarak müşteri hizmetlerimizden bilgi almalısın. Payfix ödeme tekniği şu an için geçerli değildir ve fakat yenileri eklendikçe finansal işlem yelpazemize ekliyoruz.

EcoPayz İle Para Yatırma

EcoPayz ile Euro birimlerini kullanarak yatırımlarını yapabilirsin. Ön ödemeli kart sistemi ve mobil cüzdan olarak 2 farklı teknik kullanılıyor. Türkiye reseller firmaları üzerinden tek kullanımlık EcoPayz kartları satın alabilirsin.

Kart bozdurma işlemleri de güvenli şekilde yapılır. Bir de ecoPayz resmi internet adresi üzerinden mobil uygulamayla cüzdan alabiliyorsun. Böylelikle tüm deposit depozit işlemlerini parmak uçlarından daha kolay şekilde gerçekleştirebilirsin.

S.S.S

Para yatırımında kaç kez bonus alınır?

Her para yatırma işleminde yatırım bonuslarını alabilirsin. İlk yatırım bonusu sadece bir kez alınır. Seçili metotlara göre yapacağın araçlardaki yatırımlarında, bonusları aynı anda kullanmamak üzere defalarca alabilirsin.

Otomatik havale için kimlik numarası gerekli mi?

Evet, anında otomatik havale ve anında kredi kartı işlemleri için TCKN girmek gereklidir. İşlemlerin güvenli şekilde yapılması için tüm üyelerin banka sistemine kimlik numarasını girerek, parola alması gerekiyor.

Yorum yapın