Fashionbet Para Yatırma Yolları

Fashionbet para yatırma yolları ile güveni pekiştiriyoruz. 3 boyutlu yazılımlar ve güvenirliği artırılmış fonksiyonlar ile hızlı transfere ne dersin? Üstelik tüm yatırımlarında bonus kazanacaksın.

Bank transfer ya da sanal para kartları ile komisyonsuz işlem yapabilirsin. Kredi kartları ve en konforlu ödeme araçlarıyla etkin ödeme yolları sana özel geliştirildi. Hemen ödeme tablolarını keşfetmeye başla.

Pay Hero Havale İle Para Yatırma

Fashionbet para yatırma yolları, Tura Group N.V. güvencesi ve PacGor lisans protokollerimiz dahilinde sürdürülüyor. Canlı TV üzerinden maçları canlı izlerken bir yandan canlı bahis kuponlarını yapmak için yenilenmiş ödeme ağını hemen incelemelisin.

Pay Hero Havale yatırım işlemlerini ekstra güvenli bir biçimde ya da mobilden sağlayabiliyorsun. Ana sayfamızda geliştirilmiş bu teknik sayesinde anında otomatik kombinasyonlarından yararlanıyor ve bankaların onay süresini beklemeye gerek kalmadan işlemlerini tamamlıyorsun.

Tüm banka hesaplarından, debit kartları veya Visa özelliğinde olan kredi kartlarından Hera sistemini kullanarak yatırımlarını yapabilirsin. En düşük para yatırma miktarı 50 TL ve özelliklerine göre farklılık göstermekle, en yüksek tek seferde 50.000 TL’dir.

PayFix İle Para Yatırma

Payfix ile para yatırma işlemlerini 7 gün 24 saat boyunca sağlayabilirsin. 16 haneli kart numarasını girdiğinde, güvenlik kodu ile anında transfer özelliklerinden yararlanabiliyorsun.

Payfix’le para yatırma ve para çekme işlemleri için herhangi bir komisyon ya da işlem ücreti uygulanmaz. Aynı otomatik sistem üzerinden yapabildiğin gibi mobil cüzdanına giriş yaparak para gönderim alanından transfer gerçekleştirebilirsin. Aşamalar aşağıdaki gibidir;

  • Payfix cüzdan hesabın üzerinden para gönder sekmesine tıkla.
  • Hesap numarası ile telefon numarasıyla ya da iban numarası ile seçebilirsin.
  • Ne kadar göndereceksen, en az 20 TL olacak şekilde ve tek seferde 25.000 TL’yi aşmayacak şekilde ekle.
  • Alıcı hesabına, canlı müşteri hizmetlerimizden aldığın güncel iban numarasını ekleyebilirsin.

İşlem adımlarını tamamla ve onayla. Mobil cüzdanın üzerinden yaptığın transferleri sisteme yansıtmak için üyelik hesabında bulunan para yatırımı formunu, yaptığın işlem bilgileriyle doldurmalısın. Ardından hesabına hemen geçtiğinde promosyonunu istemeyi unutma.

BTC İle Para Yatırma

Fashionbet para yatırma yolları arasında çok fazla seçenek bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Bitcoin olarak biliniyor. Seçili kripto para birimlerini kullanarak sistem üzerinden hem direkt olarak BTC hem de Favex yatırımlarını yapabiliyorsun.

BTC ile ACB Para ile ya da ACB Havale ile tüm transferler güvenli bir şekilde sürdürülür. Bitcoin ile en az yatırım miktarı ve çekim miktarı 50 TL olarak uygulanır. Üst miktarlarda ise yatırımlarını bir gün içerisinde toplam 1,5 milyon TL’ye kadar yapabilirsin. Tek seferde gönderilebilir en yüksek miktar 100.000 TL olarak belirlenmiştir.

ATM İle Para Yatırma

Türkiye’de resmi kayıtlı olan tüm banka kuruluşlarının ATM’leri üzerinden transferlerini gerçekleştirebiliyorsun. Ortak ATM’lerden veya çalıştığın bankanın, bankamatiği üzerinden kart işlemleri yapabilirsin. Aynı zamanda müşteri hizmetlerimizden alacağın iban numarası ve hesap numarasıyla da ATM üzerinden kartsız para transferleri gerçekleştiriliyor.

Fashionbet para yatırma yolları için uygulanabilen limit aralıkları, bankacılık sistemine ve uygulanan kredi kartlarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Genel olarak bir değerlendirme yapmamızı istersen; firmamızda en düşük yatırım miktarı 10 TL veya eş değeri döviz olarak uygulanır. En yüksek para yatırma miktarı ise 2.000.000 TL’ye kadar sağlanabiliyor.

Papara İle Para Yatırma

Papara ile para yatırma ve para çekme işlemlerini 20 TL alt limitten itibaren her gün sağlayabilirsin. En güvenilir ve en popüler ödeme tekniklerinden biri olarak pek çok oyuncumuz tarafından tercih ediliyor.

Papara mobil cüzdanlar veya anında Papara kombinasyonlarıyla 7 gün 24 saat komisyonsuz tüm deposit işlemlerini güvenle sağlayabilirsin. Üstelik Papara yatırımları için uyguladığınız çok cazip promosyonları da istediğin her zaman canlı destek bağlantıların ile direkt talep edebilirsin.

S.S.S

Sisteminizde Master Pass özelliği var mı?

Hayır, bunu özellikle kullanmıyoruz. Üyelerimizin, finansal işlemlerini güvenle yapması ve bundan emin olmaları için daha önceki finansal işlem özetleri ve şifrelerin kaydını tutmuyoruz.

Anında yatırım için parola nereden alınır?

Sistemde kayıtlı cep telefonu numarasına, ilgili bankacılık teknolojisinden şifre gönderilir. Anında ödeme işlemleri için 6 haneli ve tek kullanımlık kodu girerek, işlemini güvenle yapabilirsin.

Yorum yapın